PDA

Επιστροφή στο Forum : Champions League 2004-2005



Σελίδες : [1] 2

pontifikas
13-09-04, 15:11
:cry: :cry: :cry:
Αύριο Κουνιέται :D
Η μεγαλύτερη διασυλλογική διοργάνωση με πάντα πλούσιο θέαμα και πολλές συγκινήσεις.

Βάζελος στην Λεωφόρο άυριο και μεθαύριο Γαύρος στο Ριαθόρ.

Άντε καλή τύχη στον Γαύρο.Ο βάζελος δεν χρειάζεται παραπάνω είναι ήδη αρκετά κωλόφαρδος.

Άντε και με το πρώτο μας Διπλό εκτός:D

Περιμένω εκτιμήσεις, προτάσεις προβλέψεις.Να δουμε και κανένα ταμείο βρε παιδί μου. Από την Εθνική στην Πορτογαλία έχω να πάω.

Πάντως θα παίξω Χ τον Γαύρο και 1 τον Βάζελο(έτσι και κάνετε γκέλα θα σας σκίσω :evil: )

elias24
13-09-04, 15:31
Η κλασσική ερώτηση της περιέργιάς μου:

Πόσοι γάβροι υποστηρίζεται βάζελο όταν παίζει με ξένη ομάδα (και αντίστροφά) ? ?

Εγω κάποτε υποστήριζα πάντα τις Ελληνικές. Τώρα όμως έχω ξεχάσει την έννοια του οπαδού και απλά βλέπω σαν φίλαθλος, αφήνοντας με αντελώς απαθή το ποιός θα κερδίσει

ABEZ
13-09-04, 15:37
Άντε και με το πρώτο μας Διπλό εκτός:D


Άσε ρε μεγάλε! *σγκρούντ* :?

Sofos
13-09-04, 15:49
εγώ πάντως τον υποστηρίζω

WAntilles
13-09-04, 16:02
Οι κόκκινοι ποτέ δεν είχαν ομάδα Ευρωπαϊκών αξιώσεων, στόχων και προδιαγραφών.

Κατέβαιναν και έπαιζαν με τη Χερενφέιν (ο ΟΦΗ της Ολλανδίας) με έναν επιθετικό, και όλη την ομάδα να τρέμει από το φόβο.

Οι πράσινοι είχαν πολύ καλή ομάδα ευρωπαϊκών προδιαγραφών, αποδόσεων, νοοτροπίας και αποτελεσμάτων, μέχρι το Μάιο του 2002 που τη διέλυσαν ως δήθεν αποτυχημένη λόγω ενός εγχώριου καφροπαιχνιδιού.

Κανένας από τους 2 δεν έχει καλή ομάδα ευρωπαϊκών προδιαγραφών.

Κανένας από τους 2 δεν θα πάει καλά.

Δεν θα περάσουν.

Ούτε θα παίξουν καλό ποδόσφαιρο.

wintech2003
13-09-04, 16:08
WAntilles σε βλέπω καταενθουσιασμένο με τις δυο ομάδες! :) :) :)

WAntilles
13-09-04, 16:23
Wintech, Παναθηναϊκός ήμουν πάντα αλλά όχι ο απαράδεκτος Παναθηναϊκός των 2 τελευταίων ετών που κάποιοι ανεγκέφαλοι της διοίκησής του, τον... Ολυμπιακοποίησαν.

Είμαι ο Παναθηναϊκός του 1996, του 2000 που έπαιρνε 14-15 βαθμούς στον όμιλο, με στοιχεία μεγάλης ομάδας τότε όπως:

- κατέβαινε με νοοτροπία νικητή και επιθετικό σχήμα σε όλα τα παιχνίδια ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου

- έπαιζε καλό ποδόσφαιρο σε όλα τα παιχνίδια ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου

- με την σταθερά καλή απόδοση άρχισαν και λόγω της πείρας, να έρχονται και τα αποτελέσμα ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου

- μετά άρχισε να κερδίζει και παιχνίδια που δεν έπαιζε καλά

- εκμεταλλευόταν πλήρως λάθη αντιπάλων και τελείωνε τις φάσεις (τσίμπησε τη μπάλα ο Κωνσταντίνου από το κέντρο και κατέληξε γκολ)

- κέρδιζε "μέσες" ομάδες μέσα έξω (Αμβούργα, Αρσενάλες, Σάλκες κλπ.) χωρίς να παίζει πάντα καλά

- είχε κύρος και φαινόταν και στις αποφάσεις των διαιτητών που ήταν σωστές ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου (πέναλτι στο Λονδίνο με την Άρσεναλ και ο διαιτητής το σφύριξε ΑΜΕΣΩΣ)

Ε δυστυχώς αυτός ο εκπληκτικός Παναθηναϊκός δεν υπάρχει τα τελευταία 2 χρόνια.

Γιατί ήθελαν να κερδίζουν οι ανεγκέφαλοι πρωταθλήματα.

Ε τώρα θα παίρνουν αυτά και μέχρις εκεί.

Ας όψονται.

Εγώ προτιμώ κάθε χρόνο να βγαίνει "εφαπτομενικά" (3ος - ή έστω 2ος χωρίς προκριματικά) στο Champions League, και εκεί να διαπρέπει. Δεν με νοιάζει τί γίνεται στην Ελλάδα. Ποτέ δεν με ένοιαζε τα τελευταία 10 χρόνια.

profitis
13-09-04, 16:31
Με συγχωρεις βρε Pontifika,αλλα που ειναι η κολοφαρδια του ΠΑΟ;Δεν αντιλεγω οτι δεν ειχε τυχη σε αρκετες περιπτωσεις ΑΛΛΑ χωρις τυχη δεν μπορεις να κανεις τιποτα στη ζωη.Επισης εκμεταλευεται ΠΑΝΤΑ οτι ευκαιρια του δοθει.Οπως ειχε γινει το 2001.

coftaras
13-09-04, 16:37
Άντε και με το πρώτο μας Διπλό εκτός:D


Το άλλο με τον Τοτο το ξέρεις? :lol: :lol:

Undertow
13-09-04, 17:55
τι "κωλοφαρδία " λέτε ότι είχε ο Παναθηναϊκός ρε παιδιά ;;
Αφού ήταν στο 2ο γκρουπ δυναμικότητας και ο ΟΣΦΠ στο 4ο!
Λογικό και επόμενο ήταν να αποφύγει πολλά θηρία.

pontifikas
15-09-04, 08:44
Με συγχωρεις βρε Pontifika,αλλα που ειναι η κολοφαρδια του ΠΑΟ;

Τί....έλεγες? :roll: :mrgreen:

Αν ο Ολυμπιακός έχει την μισή τύχη του ΠΑΟ σήμερα θα πάρει διπλό στο Ριαθόρ.

Νίκησε και η Μπάρτσα.Άντε ρε ομάδα.Κούπα φέτος :D

Dslmaniac
15-09-04, 10:03
Οι κόκκινοι ποτέ δεν είχαν ομάδα Ευρωπαϊκών αξιώσεων, στόχων και προδιαγραφών.

Κατέβαιναν και έπαιζαν με τη Χερενφέιν (ο ΟΦΗ της Ολλανδίας) με έναν επιθετικό, και όλη την ομάδα να τρέμει από το φόβο.

Οι πράσινοι είχαν πολύ καλή ομάδα ευρωπαϊκών προδιαγραφών, αποδόσεων, νοοτροπίας και αποτελεσμάτων, μέχρι το Μάιο του 2002 που τη διέλυσαν ως δήθεν αποτυχημένη λόγω ενός εγχώριου καφροπαιχνιδιού.

Κανένας από τους 2 δεν έχει καλή ομάδα ευρωπαϊκών προδιαγραφών.

Κανένας από τους 2 δεν θα πάει καλά.

Δεν θα περάσουν.

Ούτε θα παίξουν καλό ποδόσφαιρο.

Πρέπει να είναι η πρώτη φορά που συμφωνώ μαζί σου απόλυτα.

pontifikas
15-09-04, 10:59
Όντως έχει δίκαιο ο WAntilles.
Καθώς έβλεπα χτές αυτόν τον Θλιβερό παναθηναικό(παιδιά ο Μπασινάς πρέπει να έχει ξενερώσει πολύ που δεν έφυγε :? ), σκεφτόμουν ότι ο βάζελος του 2002 θα την είχε διαλύσει την Ροζεμποργκ.Δεν θα χρειαζόταν καν 2ο ημίχρονο.

spiros19
15-09-04, 11:21
Ο παναθηναικος φετος, ειναι και θα ειναι απαραδεκτος.
Δεν προκειται να βελτιωθει η κατασταση, χτες επρεπε να χασουμε, και θα χαιρομουνα να φαμε 10 γκολακια σε καθε ματσ, μπας και αλλαξει λιγο η κατασταση.
Διελυσαν την ομαδα... :twisted: :twisted:

morfeas-dsl-
15-09-04, 12:01
Βάζελος στην Λεωφόρο άυριο και μεθαύριο Γαύρος στο Ριαθόρ.

Σωστος ρε!! Τοσο καιρο το λεω αυτο στους φιλους μου και μονο μετα το euro αρχιζουν να το ΨΙΛΟκαταλαβαινουν.
Ολυμπιακος ειμαι αλλα στην ευρωπη υποστηριζω και τις ελληνικες.

Δυσκολο το διπλο αποψε να μην πω απιθανο!...
Παντως οι βαζελοι εχουν Εκι εμεις εχουμε Ριμπο 8) (Ραμπο καλυτερα γιατι παιζει γαματα ο ανθρωπος!!) αρα γιατι να μη κερδισουμε και εμεις?

ronaldinio
15-09-04, 12:44
Την ίδια μιζέρια είχαν όλοι και πριν το Euro. Παιδιά μην πέφτετε στην παγίδα που πέφτει όλη η μάζα. Ένα άσχημο παιχνίδι και τους παίρνει όλους η κάτω βόλτα. Και κέρδισε, αν έχανε θα είχατε κάποιο δίκιο, τώρα δεν έχετε καθόλου.

Μην τρελένεστε. Κάθε αρχή και δύσκολη. Φέτος υπάρχουν παίκτες που θα κάνουν διαφορά σε σχέση με πέρυσι. Ο Ολυμπιακός έχει Ριβάλντο κι έναν πιο ώριμο Καστίγιο. Ο ΠΑΟ έχει Γκονζάλες, Ολιζαντέμπε (αρκεί να μην καεί με τραυματισμούς πάλι) κι έναν προπονητή σίγουρα πιο ψαγμένο από πέρυσι. Ο Γκαλίνοβιτς είναι καλύτερος ή το ίδιο καλός με το Χαλκιά. Δ

ώστε χρόνο στους παίκτες, παιδιά, μη βιάζεστε να βγάλετε συμπεράσματα.

Gothic
15-09-04, 13:00
Κανένας από τους 2 δεν έχει καλή ομάδα ευρωπαϊκών προδιαγραφών.
Κανένας από τους 2 δεν θα πάει καλά.
Δεν θα περάσουν.
Ούτε θα παίξουν καλό ποδόσφαιρο.
Και ένα "παπάρια μέντολες" πέτα και σε βλέπω μετά τα μεσάνυχτα στον Alpha παρέα με Γεωργίου... :roll:

aesir
15-09-04, 13:30
Ξεχάσατε τον αχώνευτο τον Εβραίο (με εξαίρεση την κόρη του)... τι προπονητής και αυτός!!! Ανάμεσα σε αυτόν και στον Μαρκαριάν χίλιες φορές ο δεύτερος, τουλάχιστον έπαιζαν μπάλα τότε!!! Θυμάμαι την κυκλοφορία της μπάλας που είχαν τότε και αυτό που βλέπω τώρα. Μακάρι να στρώσει την ομάδα του Ηρακλή τώρα που έχει πάει εκεί.

Ελπίζω ο γαύρος να χάσει τουλάχιστον αξιοπρεπώς και να μην αρχίσει να μαζεύει τριάρες πάλι και γίνουμε ρεζίλι...

morfeas-dsl-
15-09-04, 13:42
Ελπίζω ο γαύρος να χάσει τουλάχιστον αξιοπρεπώς και να μην αρχίσει να μαζεύει τριάρες πάλι και γίνουμε ρεζίλι...

Πολυ μας ενθαρυνεις,ευχαριστουμε :| :|

The_StarGazer
15-09-04, 14:06
Ελπίζω ο γαύρος να χάσει τουλάχιστον αξιοπρεπώς και να μην αρχίσει να μαζεύει τριάρες πάλι και γίνουμε ρεζίλι...

Εγω γουσταρω να γινομαστε ρεζιλι... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

aesir
15-09-04, 14:07
Τι να κάνουμε, μιλάει στατιστικά το παρελθόν... γιατί με όσους ξένους συνεργάζομαι, αν έχουν ακούσιε κάποια ομάδα Ελληνική θυμούνται τον Παναθηναϊκό, και για κάποιο λόγο αν ξέρουν τον Ολυμπιακό αρχίζουν να γελάνε... και δεν αστειεύομαι τώρα... :roll:

Macgyver
15-09-04, 14:11
ενώ στην ελλάδα ακούνε "λαγός" και γελάνε.
Δεν ξέρω γιατί, έρχονται περίεργοι συνειρμοί στο μυαλό φαίνεται...

τρέχα λαγέ, τρέχα

morfeas-dsl-
15-09-04, 14:14
αν ξέρουν τον Ολυμπιακό αρχίζουν να γελάνε... και δεν αστειεύομαι τώρα

Kαι για τους ολυμπιακους γελουσαν οταν λεγαμε οτι θα τους διοργανωσουμε με πληρη επιτυχια και τους κοπηκε αποτομα το γελιο..ουτε εγω αστιευομαι τωρα 8) :!:

aesir
15-09-04, 14:18
Δηλάδη με αυτό το σκεπτικό φέτος που ο Ολυμπιακός θα σηκώσει την κούπα θα υποκληθεί ολη η Ευρώπη και θα σταματήσουν όλοι να γελάνε... κάτσε να πάω να παίξω στοίχημα δηλάδη να βγάλω χοντρά λεφτά. Και η σύγκριση ήταν άστοχη, γιατί οι περισσότεροι πιστεύαμε στους Αγώνες, ενώ πόσοι φίλαθλοι (και όχι Ολυμπιακοί) πιστεύουν σε μια επιτυχημένη πορεία του Ολυμπιακού νομίζεις;

morfeas-dsl-
15-09-04, 14:34
Καταρχας εσυ ειπες οτι "ολοι γελανε", οχι εγω. Σκεψου δηλαδη αν γελανε με εμας τι θα κανουν αν τους πεις πως 7 χρονια χανατε απο αυτη την ομαδα!! :twisted:

Καταδευτερον δεν ειπα οτι θα σηκωσουμε καμια κουπα αλλα οτι το γελιο που λες θα κοπει.

Κατα τριτον οι αγωνες ειναι κατι συλλογικο, κατι που αν δεν παει καλα δε μπορεις ουτε εσυ ουτε κανεις Ελληνας να υπερηφανευτει, σκεψου ομως ποσοι μπορουν να υπερηφανευτουν αν δεν παμε εμεις καλα. Το ιδιο ισχυει και για εσας. Οι ομαδες εκπροσωπουν καποιο συλλογο αρα ποιος ο λογος οι αλλοι συλλογοι να πιστευουν σε αυτον?

Με την ιδια λογικη οι ολυμπιακοι επρεπε να πιστευουν οτι θα παρουμε το ευρωπαικο αλλα συγχρονως να πιστευουν οτι θα το παρει και ο παναθηναικος και παει λεγοντας....

dantouan
15-09-04, 15:00
Οι κόκκινοι ποτέ δεν είχαν ομάδα Ευρωπαϊκών αξιώσεων, στόχων και προδιαγραφών.

Κατέβαιναν και έπαιζαν με τη Χερενφέιν (ο ΟΦΗ της Ολλανδίας) με έναν επιθετικό, και όλη την ομάδα να τρέμει από το φόβο.

Οι πράσινοι είχαν πολύ καλή ομάδα ευρωπαϊκών προδιαγραφών, αποδόσεων, νοοτροπίας και αποτελεσμάτων, μέχρι το Μάιο του 2002 που τη διέλυσαν ως δήθεν αποτυχημένη λόγω ενός εγχώριου καφροπαιχνιδιού.

Κανένας από τους 2 δεν έχει καλή ομάδα ευρωπαϊκών προδιαγραφών.

Κανένας από τους 2 δεν θα πάει καλά.

Δεν θα περάσουν.

Ούτε θα παίξουν καλό ποδόσφαιρο.

Αν και σπανιο, συμφωνω 100% με τον φιλο WAntilles 8)

dantouan
15-09-04, 15:05
Wintech, Παναθηναϊκός ήμουν πάντα αλλά όχι ο απαράδεκτος Παναθηναϊκός των 2 τελευταίων ετών που κάποιοι ανεγκέφαλοι της διοίκησής του, τον... Ολυμπιακοποίησαν.

Είμαι ο Παναθηναϊκός του 1996, του 2000 που έπαιρνε 14-15 βαθμούς στον όμιλο, με στοιχεία μεγάλης ομάδας τότε όπως:

- κατέβαινε με νοοτροπία νικητή και επιθετικό σχήμα σε όλα τα παιχνίδια ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου

- έπαιζε καλό ποδόσφαιρο σε όλα τα παιχνίδια ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου

- με την σταθερά καλή απόδοση άρχισαν και λόγω της πείρας, να έρχονται και τα αποτελέσμα ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου

- μετά άρχισε να κερδίζει και παιχνίδια που δεν έπαιζε καλά

- εκμεταλλευόταν πλήρως λάθη αντιπάλων και τελείωνε τις φάσεις (τσίμπησε τη μπάλα ο Κωνσταντίνου από το κέντρο και κατέληξε γκολ)

- κέρδιζε "μέσες" ομάδες μέσα έξω (Αμβούργα, Αρσενάλες, Σάλκες κλπ.) χωρίς να παίζει πάντα καλά

- είχε κύρος και φαινόταν και στις αποφάσεις των διαιτητών που ήταν σωστές ανεξαρτήτως έδρας ή όχι, και αντιπάλου (πέναλτι στο Λονδίνο με την Άρσεναλ και ο διαιτητής το σφύριξε ΑΜΕΣΩΣ)

Ε δυστυχώς αυτός ο εκπληκτικός Παναθηναϊκός δεν υπάρχει τα τελευταία 2 χρόνια.

Γιατί ήθελαν να κερδίζουν οι ανεγκέφαλοι πρωταθλήματα.

Ε τώρα θα παίρνουν αυτά και μέχρις εκεί.

Ας όψονται.

Εγώ προτιμώ κάθε χρόνο να βγαίνει "εφαπτομενικά" (3ος - ή έστω 2ος χωρίς προκριματικά) στο Champions League, και εκεί να διαπρέπει. Δεν με νοιάζει τί γίνεται στην Ελλάδα. Ποτέ δεν με ένοιαζε τα τελευταία 10 χρόνια.

Παναθηναικος και εγω, συμφωνω και παλι οχι 100 αλλα 1000% με τον φιλο WAntilles :!: :!: :!:

stamiak
15-09-04, 16:00
ΠΑΟ για πάντα αλλά πολύ ασύνδετοι χθες.

Θέλουμε πολύ δουλειά ακόμα γιατί η ομάδα έχει κάνει πολλούς φίλους μόνο από την ευρωπαϊκή της πορεία και κανείς δεν θέλιε να χαθεί αυτό. Ο Σουμ μέχρι στιγμής δεν κάνει σπουδαία πράγματα στην Ευρώπη.

Έλειπε και ο Σειταρίδης δεξιά...

Ας ελπίσουμε ότι με τα παιχνίδια που θα μεσολαβήσουν θα είμαστε καλύτεροι.
Και με τους Ολυμπιακούς χαίρομαι όταν πάνε καλά, αλλά το κρατάω μέσα μου :) .
Έτσι, όταν εκείνοι με κοροιδεύουν όταν χάνουμε τους κοροιδεύω κι εγώ. :mrgreen:

Είναι ωραίο όμως να βλέπεις τις ελληνικές ομάδες να πηγαίνουν καλά και να μαζεύουν βαθμούς.

Νικαετός
15-09-04, 20:36
Stamiak , συμφωνώ μαζί σου. (ΠΑΟ για πάντα :mrgreen: :mrgreen: )

Χθες όμως είμασταν επιεικώς απαράδεκτοι ,αλλά ΚΑΙ έτσι κερδίσαμε ! Το θέμα είναι πως πρέπει να στρώσουμε γιατί άλλες ομάδες δεν θα είναι τόσο άστοχες .

Ο Παναθηναϊκός Wan ,έπαιζε ωραία μπάλλα ξέρεις ποιά εποχή ? Με Καραβίδα , Κάβουρα και όλα τα θαλασσινά επί Γκμοχ . (Με Σαραβαλάκο, Αφους Δημόπουλους κλπ.) Από τότε που άρχισε το τσούκου - τσούκου φουτμπωλ,ούτε στην τηλεόραση δεν μου έκανε κέφι να δω την ομάδα. Τώρα θα μου πείτε το τελευταίο έδωσε το Πανευρωπαϊκό στην Εθνική μας οπότε ...

Ελπίζω φέτος οι Γάβροι να μπορέσουν επιτέλους να φορέσουν τις χειμερινές εμφανίσεις , διότι η εταιρεία - χορηγός θα τους κόψει τη διαφήμιση :mrgreen: :mrgreen: (ΜΕΓΑΛΗ κακία :twisted: :twisted: ).

Μακάρι "φίλοι" Γάβροι αύριο να μπορέσετε να δώσετε ΚΑΙ εσείς κανένα βαθμό στην Ελλαδίτσα μας , γιατί πλέον ως δεύτερους δεν σας βλέπω να ξανακουνάτε σεντόνι !!

Νικαετός
15-09-04, 22:17
Ρε παιδιά , τι ακριβώς είναι τα τρία αστέρια που έχουν στην φανέλα τους οι γάβροι ??

Υ.Γ. Μήπως τα χρόνια που έχει να βάλει γκολ εκτός έδρας ? :mrgreen: :mrgreen:

coftaras
15-09-04, 22:40
Αν δεν πάρουν και σήμερα αποτέλεσμα οι γαβροι με τα χάλια που έχει η Λα Κορουνια δεν πρόκειται να πάρουν ποτέ. :lol:

Νικαετός
15-09-04, 23:45
Καλό ήταν το Χ . Επιτέλους μη αρνητικό αποτέλεσμα εκτός έδρας !

Τελικά τι είναι αυτά τα αστεράκια ? Δεν ξέρει κανείς ?

stamiak
15-09-04, 23:48
καλό... :mrgreen:

Πάντως το πήραν το Χ τα γαυράκια και παίξαν καλά. Και δεν είναι ότι δεν πιέστηκαν... Ο ντούσκο την πρόσεξε την άμυνά τους.

Ο Ριβάλντο όπως αναμενόταν είναι περιπατητής, αλλά τις φάσεις του τις έκανε οπότε τους βγαίνει χρήσιμος.

5 Δεκεμβρίου που νομίζω ότι είναι το ντέρμπυ θα έχουμε Γκονζάλες vs Ριβάλντο.

coftaras
15-09-04, 23:48
Πάντως γκολ δεν έβαλε ακόμα .Πλάκα δεν έχει ?

coftaras
15-09-04, 23:59
Είχε δίκιο ο πρόεδρος που έλεγε Γκολζαλεζ=2 Ριβαλντο
Έχουμε και λέμε
2 γκολ Εκι - Ο Ριβαλντο
3 βαθμούς Παο (του Εκι) - 1 (ΟΣΦΠ του Ριβαλντο)
και έπεται συνέχεια ...... :lol:

Νικαετός
16-09-04, 00:05
Coftaras , παρόλο που είμαι Παναθηναϊκός δεν συμφωνώ . 1ον Ο έκι έχει πολλά ακόμα να αποδείξει για να γίνει Ριβάλντο και πολλά χρόνια ακόμα προσφοράς.

2ον Ο Ριβάλντο μπορεί να μην είναι (ακόμα) αυτός που ήταν , αλλά ας τον αφήσουμε να κάνει ακόμα 5-6 παιχνίδια μέχρι να τον κρίνουμε .

Φιλικά , Νίκος

Τελικά τα αστεράκια τι είναι ??

dantouan
16-09-04, 01:04
Αν δεν πάρουν και σήμερα αποτέλεσμα οι γαβροι με τα χάλια που έχει η Λα Κορουνια δεν πρόκειται να πάρουν ποτέ. :lol:

Συμφωνω 100% 8)

WAntilles
16-09-04, 01:15
Coftaras, μην προτρέχεις. Και ο Σόουζα περιπατητής ήταν.

Αλλά εκείνη τη γκολάρα με το απευθείας φάουλ από τα 40 μέτρα στον αγώνα με τη Γιουβέντους ακόμα το θυμάμαι.

Stamiak γιατί ασχολείσαι με εγχώρια καφροπαιχνίδια;

mrsaccess
16-09-04, 01:26
Δυστυχώς τα κάφρικα έφτασαν και στο Champions League. Είδατε τι έγινε στον αγώνα της Ρόμα.

Τέσπα. Νομίζω πως ο Ολυμπιακός έπαιξε αρκετά καλά (είναι και αρχή ακόμη) και πως ο Ριβάλντο υπόσχεται πάρα πολλά. Είναι ένας παίκτης που πέρα από το καλό ομαδικό παιχνίδι μπορεί και να κάνει και τις προσωπικές προσπάθειες και να σκοράρει. Είναι σαν να έχει ένα επιπλεόν (καλό) mode επίθεσης ο Ολυμπιακός.

Όσο για μας... Μη μου πείτε πως χθες ήμασταν καλοί. Ή μάλλον είμασταν καλούτσικοι αλλά ήμασταν και πολύ απρόσεκτοι. Κάποιες φάσεις τις γλυτώσαμε μονάχα από τύχη. Ντροπή!

aesir
16-09-04, 01:34
Eγώ έχω πει με τον Εβραίο δεν πάμε πουθενά, μόνο η κόρη του αξίζει... :mrgreen:

stamiak
16-09-04, 02:04
"WAntilles"
Εμένα από μικρό παιδί με συγκινεί αυτό το ντέρμπι.
Έχει μεγαλύτερη ουσία το δούλεμα που τρως αλλά και ρίχνεις σε γαύρους συναδέλφους. Ένα μου είχε στείλει κάποις με email ένα τυπωμένο κηδειόχαρτο! όταν χάσαμε με το 3-0 το πρωτάθλημα. Τον μπαγάσα :)

Με το νταμπλ όμως πέρσι πήρα το αίμα μου πίσω. :mrgreen:

Η μπάλα είναι μυστήριο πράγμα. Αν από μικρός ασχολείσαι, δύσκολα σταματάς και είναι πιο εύκολο να ψηφίσει ο Αριστερός, Νέα Δημοκρατία, παρά να αλλάξει ομάδα :D

morfeas-dsl-
16-09-04, 02:46
μόνο η κόρη του αξίζει...

Παραξιζει θα ελεγα!! Τοπ μοντελ χαλαραααα

Νικαετός
16-09-04, 08:21
Tελικά θα μας πει κάποιος τι είναι τα τρία αστεράκια ?? (Το βιολί μου εγώ !)

Lord_Flasheart
16-09-04, 09:19
Tελικά θα μας πει κάποιος τι είναι τα τρία αστεράκια ?? (Το βιολί μου εγώ !)


αν λες για τα 3 αστερακια πανω απο το σημα του ολυμπιακού .... τοτε απλα θα επρεπε να ντρεπεσαι που ρωτας...

ενα αστερακι για καθε 10 πρωταθλήματα που έχουμε παρει.... (32 so far)


δεν ξέρω για φέτος... αλλα περυσι είχε βάλει 3 αστερακια και ο ΠΑΟ. ένα χρυσό και 2 ασημένια... Το χρυσό αντιπροσωπεύει τον τελικό του webley και τα ασημένια τους δυο ημιτεικούς... :roll: :roll: :roll: :roll:

Νικαετός
16-09-04, 11:11
ενα αστερακι για καθε 10 πρωταθλήματα που έχουμε παρει.... (32 so far)


Σοβαρά αυτό είναι ? Ειλικρινά δεν το ήξερα . Και είχαν και οι πρωταθλητές Ελλάδας (και νταμπλούχοι) αστεράκια ? Χρυσά και ασημένια ?

Χάλκινα είχαν ? :lol: :lol: :lol:

Lord_Flasheart
16-09-04, 13:25
ενα αστερακι για καθε 10 πρωταθλήματα που έχουμε παρει.... (32 so far)


Σοβαρά αυτό είναι ? Ειλικρινά δεν το ήξερα . Και είχαν και οι πρωταθλητές Ελλάδας (και νταμπλούχοι) αστεράκια ? Χρυσά και ασημένια ?

Χάλκινα είχαν ? :lol: :lol: :lol:


αφού είναι γελοία υποκείμενα... :evil: :evil: :evil: :evil:

Νικαετός
16-09-04, 13:27
αφού είναι γελοία υποκείμενα...


...Οι πρωταθλητές , ή οι άλλοι ?

Νικαετός
16-09-04, 13:42
Και το λέω γιατί,οι πρωταθλητές δεν είχαν - έχουν στη φανέλλα τους,ούτε αστεράκια ούτε σηματάκια :twisted: :twisted: . Επομένως οι χαρακτηρισμοί , μάλλον σε άλλους ταιριάζουν ! :mrgreen: :mrgreen:

(Και σταματώ εδώ , όσον αφορά χαρακτηρισμούς ! Δεν θα απαντήσω σε άλλο ποστ, προσβλητικό . Επιστρατεύστε το χιούμορ σας !)

Lord_Flasheart
16-09-04, 14:21
και εγω με δόση χιουμορ το ειπα ούτως ή άλλως :? :? :? :? :? :?


anyway, καλή συνέχεια στο CHL !!!

aesir
16-09-04, 14:29
Νομίζω οτι και οι πρωταθλητές έχουν 3 αστεράκια... :guitar

@ ADSLgr.com All rights reserved.