PDA

Επιστροφή στο Forum : Λάθος χρεώσεις σε λογαριασμούς



Godian
25-08-15, 16:34
Καλησπέρα σας.
Έχω ένα πρόβλημα με τους λογαριασμούς μου. Το τελευταίο καιρό δεν έρχονται με τη σωστή τιμή. Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε για ποιο λόγο γίνετε αυτό;;;
Κοιτάξτε τους τρεις τελευταίους. Αυτός είναι ο τελευταίος που ήρθε 160151
Οι 2 τελευταίοι ήρθαν λιγότερο. Εφόσον έγινε λάθος δεν έπρεπε να με ειδοποίηση κάποιος;;
Εγώ μπορεί να έχω τη πάγια εντολή να είναι ακριβώς το ποσό του παγιου που δίνω...

Σας παρακαλώ να επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου.

CytaRep
26-08-15, 10:26
Καλησπέρα σας.
Έχω ένα πρόβλημα με τους λογαριασμούς μου. Το τελευταίο καιρό δεν έρχονται με τη σωστή τιμή. Μπορείτε σας παρακαλώ να μου πείτε για ποιο λόγο γίνετε αυτό;;;
Κοιτάξτε τους τρεις τελευταίους. Αυτός είναι ο τελευταίος που ήρθε 160151
Οι 2 τελευταίοι ήρθαν λιγότερο. Εφόσον έγινε λάθος δεν έπρεπε να με ειδοποίηση κάποιος;;
Εγώ μπορεί να έχω τη πάγια εντολή να είναι ακριβώς το ποσό του παγιου που δίνω...

Σας παρακαλώ να επικοινωνήσει κάποιος μαζί μου.

Καλημέρα σας,
Θα σας παρακαλούσαμε να διατηρήσετε ένα κανάλι επικοινωνίας, για λόγους διατήρηση του ιστορικού συνομιλίας.
Ενημερώθηκε εκ νέου το αρμόδιο τμήμα και σύντομα θα επικοινωνήσουν μαζί σας.

Godian
26-08-15, 16:04
Ευχαριστώ επικοινωνησαν μαζί μου ευχαριστώ..... Απλά επειδή έκαναν πολύ καιρό να πάρουν τηλέφωνο γιαυτό επικοινώνησα και από εδώ. Σας ευχαριστώ

CytaRep
27-08-15, 09:27
Ευχαριστώ επικοινωνησαν μαζί μου ευχαριστώ..... Απλά επειδή έκαναν πολύ καιρό να πάρουν τηλέφωνο γιαυτό επικοινώνησα και από εδώ. Σας ευχαριστώ

Ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

@ ADSLgr.com All rights reserved.