PDA

Επιστροφή στο Forum : OTE TV Μέσω Ευρυζωνικής Σύνδεσης.



dionisis1925
27-08-15, 17:32
Καλησπέρα παιδιά,συγνώμη αν ανοίγω νέο θέμα,αποφάσισα μετά από 3 χρόνια ξηρασίας στην Wind να βάλω επιτέλους ote tv να βλέπω την μπαλίτσα μου σαν άνθρωπος,απλά δεν θέλω να εμπλακώ με δορυφόρους κτλπ,έχει κάποιος εμπειρία μέσω Ευρυζωνικής και να μένει Πετρούπολη-Περιστέρι,να σημειώσω πως πιάνω 10-11 mbps με την wind.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

sakisvele
27-08-15, 18:06
Φιλε ειμαι στο Ιλιον και εδω και 1,5 μηνα ο ΟΤΕ με ταλαιπωρει.Εχω Vob και το αποτελεσμα ειναι καθολικο .Το νετ ειναι χαλια και η φωνη εχει θορυβο.Δεν μπορεις να συνενοειθεις με τους ΟΤΕτζηδες αφου κα8ε φορα το σηκωνει και αλλος και το Θειικο ειναι οτι αλλα εκλεισα να πληρωνω και αλλα με χρεωσαν .
Αν σκεφτεσε σοβαρα να πας στον ΟΤΕ να κανεις και αιτηση υπαναχωρησης οπως εκανα και εγω για να μην πληρωσεις 120 ευρω.Αν θελεις περισοτερες πληροφοριες μεσω skype

Rookie
27-08-15, 20:07
Καλυτερα να βάλεις πιάτο για να έχεις καλύτερη ποιότητα εικόνας και ήχου , μην χαραμιζεις το bandwidth της γραμμηςς σου για τιβι.

MIKU
27-08-15, 23:06
Καλησπέρα παιδιά,συγνώμη αν ανοίγω νέο θέμα,αποφάσισα μετά από 3 χρόνια ξηρασίας στην Wind να βάλω επιτέλους ote tv να βλέπω την μπαλίτσα μου σαν άνθρωπος,απλά δεν θέλω να εμπλακώ με δορυφόρους κτλπ,έχει κάποιος εμπειρία μέσω Ευρυζωνικής και να μένει Πετρούπολη-Περιστέρι,να σημειώσω πως πιάνω 10-11 mbps με την wind.Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Εγώ αυτή την υπηρεσία και με 4άρα γραμμή δεν έχω κανένα πρόβλημά εκτός από ότι δεν έχω τα hd κανάλια αλλά πλέον όποιος έχει vdsl μπορεί να τα έχει.Βάλετο αν δεν θες τρύπες από δορυφόρο!

stud1118
07-09-15, 15:07
ξέρει κανείς αν το HD μέσω Conn-x VDSL φτάνει μέχρι τα 720p μόνο ;

Τους έχω πάρει πόσα τηλέφωνα και τους λέω ότι το HD μέσω δορυφόρου είναι 1080i, ενώ μέσω conn-x VDSL που έχω, παίζει στα 720p. Η απάντησή τους ήταν ότι και τα δύο είναι HD και μόνο αν είσαι πολύ έμπειρος μπορείς να καταλάβεις τη διαφορά. Επίσης μου είπαν ότι σε ελάχιστους πελάτες OTE TV μέσω ευρυζωνικής σύνδεσης έχουν δώσει υπηρεσία με HD 1080i. Υπάρχει κανείς εκεί έξω ;;;

anthip09
07-09-15, 15:54
Εγώ αυτή την υπηρεσία και με 4άρα γραμμή δεν έχω κανένα πρόβλημά εκτός από ότι δεν έχω τα hd κανάλια αλλά πλέον όποιος έχει vdsl μπορεί να τα έχει.Βάλετο αν δεν θες τρύπες από δορυφόρο!
Παίζει δλδ το ΟΤΕ τβ με 4αρα adsl γραμμή? το διαθέτουν απο τον ΟΤΕ?

MIKU
07-09-15, 17:43
Παίζει δλδ το ΟΤΕ τβ με 4αρα adsl γραμμή? το διαθέτουν απο τον ΟΤΕ?

Nαι το ειχα!

sdikr
07-09-15, 17:49
Παίζει δλδ το ΟΤΕ τβ με 4αρα adsl γραμμή? το διαθέτουν απο τον ΟΤΕ?

Πληρώνει για 4αρα, αλλά έχει συγχρονισμό παραπάνω

anthip09
07-09-15, 18:04
Πληρώνει για 4αρα, αλλά έχει συγχρονισμό παραπάνω

Α έτσι πες μου. Γιατί είχα ρωτήσει προ ημερών στον ΟΤΕ κ μου είπαν απο 10αρα και πάνω το δίνουν. Η4αρα δε το σηκώνει.

sweet dreams
07-09-15, 18:50
Kαι στο Site (https://www.ote.gr/web/guest/service-listing?p_p_state=normal&p_p_mode=view&seo_fragment=double_play__ote_tv_via_broadband&p_p_id=servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet&_servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet_subCategory=202551&categoryId=202551&lastLayoutId=298)πως το δίνουν με 4αρα;;; άλλα λένε οι τηλεφωνητές;;;

160670

anthip09
07-09-15, 18:57
Kαι στο Site (https://www.ote.gr/web/guest/service-listing?p_p_state=normal&p_p_mode=view&seo_fragment=double_play__ote_tv_via_broadband&p_p_id=servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet&_servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet_subCategory=202551&categoryId=202551&lastLayoutId=298)πως το δίνουν με 4αρα;;; άλλα λένε οι τηλεφωνητές;;;

160670

Τι να σου πω φίλε μου. Εγώ πάντως και στο wizard του ΟΤΕ που το χτύπησα μου το βγάζει μη διαθέσιμο με ευρυζωνική σύνδεση (η γραμμή μου σηκώνει 5-6 Mbps) και μιλώντας με τα κεντρικά τους για μια προσφορά που μου έκαναν μου είπαν μόνο μέσω δορυφόρου.
Εγώ θα προτιμούσα το ευρυζωνικο για να γλύτωσω τα τρύπηματα και το κόστος εγκατάστασης, αλλά θεωρώ οτι με τα χάλια που εχει η γραμμή μου δεν θα παίξει σωστά και θα χω σπασίματα, εκτός του οτι χάνω τα hd κανάλια.

sweet dreams
07-09-15, 19:03
Oύτε ξέρουν τι τους γίνεται τελικά, ανάλογα τον τηλεφωνητή που θα πέσεις :p Πάρε και πες τους για το Site να δούμε τι θα σου πούνε.

anthip09
07-09-15, 19:07
Oύτε ξέρουν τι τους γίνεται τελικά, ανάλογα τον τηλεφωνητή που θα πέσεις :p Πάρε και πες τους για το Site να δούμε τι θα σου πούνε.

Δεν μίλησα με το τηλεφωνικό τους κέντρο, αλλά με ποια τυπισσα που με είχε πάρει προ ημερών για προσφορά τους απο τα κεντρικά. Πάντως και χωρίς να το χω ψάξει ιδιαίτερα, μου φαίνεται περίεργο πως μπορεί να παίξει σε 4αρα γραμμή ικανοποιητικά χωρίς διακοπές και σπασίματα.

sweet dreams
07-09-15, 19:13
Δεν μίλησα με το τηλεφωνικό τους κέντρο, αλλά με ποια τυπισσα που με είχε πάρει προ ημερών για προσφορά τους απο τα κεντρικά. Πάντως και χωρίς να το χω ψάξει ιδιαίτερα, μου φαίνεται περίεργο πως μπορεί να παίξει σε 4αρα γραμμή ικανοποιητικά χωρίς διακοπές και σπασίματα.

Και μένα περίεργο μου φαίνεται και το κοίταξα τώρα που είπε ο συμφορουμίτης ποιο πάνω ότι το είχε.

sdikr
07-09-15, 19:52
Kαι στο Site (https://www.ote.gr/web/guest/service-listing?p_p_state=normal&p_p_mode=view&seo_fragment=double_play__ote_tv_via_broadband&p_p_id=servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet&_servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet_subCategory=202551&categoryId=202551&lastLayoutId=298)πως το δίνουν με 4αρα;;; άλλα λένε οι τηλεφωνητές;;;

160670

Γιατί δεν τους παίρνεις ενα τηλέφωνο να μάθεις;

Απο την άλλη μπορείς κάποιος να σκεφτεί λίγο λογικά του στυλ, internet feed 4mbit, broadband μεγαλύτερο απο 8

sweet dreams
07-09-15, 19:56
Γιατί δεν τους παίρνεις ενα τηλέφωνο να μάθεις;

Απο την άλλη μπορείς κάποιος να σκεφτεί λίγο λογικά του στυλ, internet feed 4mbit, broadband μεγαλύτερο απο 8

Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι και ούτε θα βγάλω άκρη, είπα στον συμφορουμίτη ποιο πάνω να τους πάρει και να ρωτήσει.

sdikr
07-09-15, 19:57
Προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι και ούτε θα βγάλω άκρη, είπα στον συμφορουμίτη ποιο πάνω να τους πάρει και να ρωτήσει.

Ναι αλλά λινκ βάζεις και λές οτι δεν ξέρουν τι τους γίνεται

sweet dreams
07-09-15, 20:07
Ναι αλλά λινκ βάζεις και λές οτι δεν ξέρουν τι τους γίνεται

Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο;;; απλά αναρωτήθηκα γιατί λένε ότι δεν δίνουν OTE TV με 4αρα γραμμή και στο Site το έχουν;;; δεν αντιλαμβάνομαι που υπάρχει κάτι λάθος στο όλο σκεπτικό;;; :hmm:
Όταν σε επίσημο Site του παρόχου υπάρχει και ο τηλεφωνητής σου λέει ότι δεν υπάρχει, τι θα υποθέσεις;;;; ότι ξέρουν τι τους γίνεται;;;;
Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται ή όλη συζήτηση δηλαδή;;;;

sdikr
07-09-15, 20:17
Τι σχέση έχει το ένα με το άλλο;;; απλά αναρωτήθηκα γιατί λένε ότι δεν δίνουν OTE TV με 4αρα γραμμή και στο Site το έχουν;;; δεν αντιλαμβάνομαι που υπάρχει κάτι λάθος στο όλο σκεπτικό;;; :hmm:
Όταν σε επίσημο Site του παρόχου υπάρχει και ο τηλεφωνητής σου λέει ότι δεν υπάρχει, τι θα υποθέσεις;;;; ότι ξέρουν τι τους γίνεται;;;;
Δεν καταλαβαίνω γιατί γίνεται ή όλη συζήτηση δηλαδή;;;;

Μα με γραμμή που συγχρονίζει στα 4 δεν το δίνουν, η συζήτηση δεν ξέρω γιατί γίνεται, αλλά κάποιος έβαλε ενα λινκ απο την σελίδα του ΟΤΕ ποιο πάνω

sweet dreams
07-09-15, 20:25
Μα με γραμμή που συγχρονίζει στα 4 δεν το δίνουν, η συζήτηση δεν ξέρω γιατί γίνεται, αλλά κάποιος έβαλε ενα λινκ απο την σελίδα του ΟΤΕ ποιο πάνω

Δεν το δίνουν με γραμμή που συγχρονίζει στα 4;;; και τότε στο Site (https://www.ote.gr/web/guest/service-listing?p_p_state=normal&p_p_mode=view&seo_fragment=double_play__ote_tv_via_broadband&p_p_id=servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet&_servicelistportlet_WAR_Otecorporateproductsservicesportlet_subCategory=202551&categoryId=202551&lastLayoutId=298)τι λένε;;; άλλο νούμερο βλέπω εγώ;;;

160674

sdikr
07-09-15, 20:34
Και συνεχίζει!!

sweet dreams
07-09-15, 20:43
Και συνεχίζει!!

:scratch

manospcistas
07-09-15, 20:55
Συγγενικό μου πρόσωπο με OTE TV μέσω broadband κλειδώνει στα 9,5Mbps, αλλά το PPPoE είναι σταθερό ακριβώς στα 4Mbps, ακόμα και με κλειστό το STB, αφού το πρόγραμμα του είναι 4Mbps.
Όπως ακριβώς και στο OTE WiFi Fon, που η σύνδεση μπορεί να κλειδώνει στα 50Mbps αλλά το internet feed του Fon user είναι σταθερά 1Mbps.

sweet dreams
07-09-15, 21:02
Αφού είναι στο 4αρι πακέτο είναι λογικό να είναι και εκεί κλειδωμένη η γραμμή.

dimgavril
07-09-15, 23:42
Όταν έχεις 4αρι πακέτο με IPTV η γραμμή κλειδώνει στα 10Mbps. Τα 4 για το internet και τα 6 για το TV. Αν συγχρονιζεις κάτω απο 9-10 δεν γίνεται να παίξει γι αυτό δεν το πουλάνε.

stefan_city
08-09-15, 00:25
Άλλο το εμπορικό πακέτο, άλλο το πού συγχρονίζει η γραμμή.

Και 24άρα να έχεις, αν οι δυνατότητές της είναι κάτω των 7, 8 Mbps η υπηρεσία δεν υποστηρίζεται, οπότε δεν πωλείται και προτείνεται το δορυφορικό.
Από την άλλη, αν έχεις 4άρα εμπορικά, αλλά η γραμμή έχει μεγάλο max attainable, τότε υποστηρίζεται και σου δίνει έξτρα bandwidth αποκλειστικά για την tv, περιορίζοντας βέβαια στα 4 Mbps το ίντερνετ.

TeoT
08-09-15, 19:06
Άλλο το εμπορικό πακέτο, άλλο το πού συγχρονίζει η γραμμή.

Και 24άρα να έχεις, αν οι δυνατότητές της είναι κάτω των 7, 8 Mbps η υπηρεσία δεν υποστηρίζεται, οπότε δεν πωλείται και προτείνεται το δορυφορικό.
Από την άλλη, αν έχεις 4άρα εμπορικά, αλλά η γραμμή έχει μεγάλο max attainable, τότε υποστηρίζεται και σου δίνει έξτρα bandwidth αποκλειστικά για την tv, περιορίζοντας βέβαια στα 4 Mbps το ίντερνετ.

Ετσι το ειχα οταν πρωτοπηρα OTETV.
Πληρωνα τοτε για 2ΜΒ και ειχα 2αρι. Οταν εκανα την αιτηση μου εκαναν το ADSL 24αρι (συνχρονιζα καπου ατα 12-13) αλλα το internet ηταν κλειδωμενο στο 2ΜΒ.

Προφέσσορας_Χάος
11-09-15, 15:37
Λοιπόν το OTE TV μπαίνει σε 4άρη προφίλ οχι γραμμή που πιάνει εως 4 mbps ..

Δηλαδή το βάζουν σε κάποιον που θέλει να κλειδώνει στα 4mbps για λόγους οικονομίας προφανώς αλλά η γραμμή του μπορεί να πιάσει το λιγότερο 6 mbps με άνεση.


Το OTE TV καταλαμβάνει 4 MBPS απο την γραμμή. Εαν συγχρονίζεις με 6mbps θα έχεις διαθέσιμα 2 mpbs . Εαν συγχρονίζεις με 8 θα έχεις 4 mbps και πάει λέγοντας.
Αυτο ισχύει ΜΟΝΟ οταν έχεις ανοιχτό το TV .Οταν έχεις κλειστό το δέκτη εχεις το 100% της γραμμής σου.

Για τα 4άρια προφίλ το ΟΤΕ TV δεν καταλαμβάνει απο το οφέλιμο αλλά απο αυτό που περισσεύει . Δηλαδή μια γραμμή σε 4άρι προφίλ αλλα με δυνατότητα συγχρονισμού στα 8mbps . Το OTE TV θα "τσιμπήσει" το 4άρι που δεν εκμεταλεύεστε απο την γραμμή και το υπόλοιπο 4άρι θα μείνει ανέπαφο.
Σε περίπτωση που σας το δώσουν με δυνατότητα μέγιστου συγρονισμού 6mbps θα σας δεσμεύσει 2 mbps που "περισεύουν" και άλλα 2 απο το 4άρι προφίλ που εχετε.


Στην περίπτωση VDSL καταλαμβάνει περίπου απο 8-10 mbps της γραμμής χωρίς να το γνωρίζω με ακρίβεια. Το δίνει σε 30άρι και 50άρι VDSL και προς το παρών ειναι σε 720.

Το ευρυζωνικό ειδικά στην περίπτωση του VDSL απο τι διαβάζω σε γειτονικό φόρουμ εχει ανώτερη εικόνα απο δορυφόρο. Ακόμη και στο SD εχει πολύ καλύτερη εικόνα απο του δορυφόρου.

Το Ευρυζωνικό εχει στα θετικά του οτι μπορέις να το βάλεις και σε 2 τηλεοράσεις πολύ εύκολα και να βλέπεις όποιο κανάλι θέλεις χωρίς περιορισμούς.

MIKU
11-09-15, 17:05
Λοιπόν το OTE TV μπαίνει σε 4άρη προφίλ οχι γραμμή που πιάνει εως 4 mbps ..

Δηλαδή το βάζουν σε κάποιον που θέλει να κλειδώνει στα 4mbps για λόγους οικονομίας προφανώς αλλά η γραμμή του μπορεί να πιάσει το λιγότερο 6 mbps με άνεση.


Το OTE TV καταλαμβάνει 4 MBPS απο την γραμμή. Εαν συγχρονίζεις με 6mbps θα έχεις διαθέσιμα 2 mpbs . Εαν συγχρονίζεις με 8 θα έχεις 4 mbps και πάει λέγοντας.
Αυτο ισχύει ΜΟΝΟ οταν έχεις ανοιχτό το TV .Οταν έχεις κλειστό το δέκτη εχεις το 100% της γραμμής σου.

Για τα 4άρια προφίλ το ΟΤΕ TV δεν καταλαμβάνει απο το οφέλιμο αλλά απο αυτό που περισσεύει . Δηλαδή μια γραμμή σε 4άρι προφίλ αλλα με δυνατότητα συγχρονισμού στα 8mbps . Το OTE TV θα "τσιμπήσει" το 4άρι που δεν εκμεταλεύεστε απο την γραμμή και το υπόλοιπο 4άρι θα μείνει ανέπαφο.
Σε περίπτωση που σας το δώσουν με δυνατότητα μέγιστου συγρονισμού 6mbps θα σας δεσμεύσει 2 mbps που "περισεύουν" και άλλα 2 απο το 4άρι προφίλ που εχετε.


Στην περίπτωση VDSL καταλαμβάνει περίπου απο 8-10 mbps της γραμμής χωρίς να το γνωρίζω με ακρίβεια. Το δίνει σε 30άρι και 50άρι VDSL και προς το παρών ειναι σε 720.

Το ευρυζωνικό ειδικά στην περίπτωση του VDSL απο τι διαβάζω σε γειτονικό φόρουμ εχει ανώτερη εικόνα απο δορυφόρο. Ακόμη και στο SD εχει πολύ καλύτερη εικόνα απο του δορυφόρου.

Το Ευρυζωνικό εχει στα θετικά του οτι μπορέις να το βάλεις και σε 2 τηλεοράσεις πολύ εύκολα και να βλέπεις όποιο κανάλι θέλεις χωρίς περιορισμούς.

Πως βαζω ευρυζωνικο σε 2 tv?Με ενδιαφαιρει!

Προφέσσορας_Χάος
11-09-15, 17:31
Ανεπίσημα γίνεται . Εαν θέλεις να το δοκιμάσεις με δική σου πάντα ευθύνη πες μου να σου στείλω ινφο στο inbox.

MIKU
11-09-15, 22:50
Ανεπίσημα γίνεται . Εαν θέλεις να το δοκιμάσεις με δική σου πάντα ευθύνη πες μου να σου στείλω ινφο στο inbox.

Αν ειναι ευκολο πες μου!

dimgavril
16-09-15, 17:53
Ξεκίνησε η διάθεση του hybrid TV. Αρχικά μέσω ADSL/VDSL. Δείτε εδώ: http://otetv.ote.gr/portal/page/portal/OTETV/items/images/MANUAL-IPTV-KAON-NS1110H.PDF

nikosnikolakis
09-11-15, 02:20
Μπορώ να μετατρέψω τη συνδρομή μέσω δορυφόρου, σε συνδρομή μέσω ευρυζωνικής σύνδεσης;
Ο λόγος ότι οι δικοί μου θέλουν να βλέπουν σε δύο τηλεοράσεις.

Προφέσσορας_Χάος
09-11-15, 11:53
Μπορώ να μετατρέψω τη συνδρομή μέσω δορυφόρου, σε συνδρομή μέσω ευρυζωνικής σύνδεσης;
Ο λόγος ότι οι δικοί μου θέλουν να βλέπουν σε δύο τηλεοράσεις.

ναι τηλεφωνικά λογικά. Το πρόβλημα ειναι οτι για να έχεις HD πρέπει να έχεις VDSL. Χωρίς VDSL θα βλέπεις SD.

nikosnikolakis
10-11-15, 01:43
Δεν με απασχολεί. Ειναι για τους δικούς μου. Δεν εχουν τέτοια προβλήματα. Το πρόβλημα είναι ότι το σπιτι ειναι διπατο και στο υπνοδωματιο δεν εχουν. Οποτε αναγκαζονται να βλέπουν τη σαβούρα, ενώ πληρώνουν συνδρομή.

Προφέσσορας_Χάος
10-11-15, 15:49
Τελευταίο εαν θα έχεις ταυτόχρονα και τις 2 τηλεόρασεις αναμένες η συνδεση σου πρέπει να συγχρονίζει το λιγότερο στα 10MBPS για να μην έχεις προβλήματα.
Εαν ανοίγεις και τις 2 στο ίδιο κανάλι τραβάει 4mbps και όχι 8mpbs . Εαν αλλάξεις όμως κανάλι σε μια απο τις 2 ανεβαίνεις στα 8mbps δεσμευμένης ταχύτητας.

Οπότε κοιτάς να δείς και τι δυνατότητες σου δίνει η γραμμή σου.

homo_digital
11-11-15, 18:50
Αυτές τις μερες τρέχει 24μηνη προσφορά με 3 μηνες δωρεαν και δωρο το πιατο. Αξίζει λέτε;

nikosnikolakis
12-11-15, 00:52
Ωραια ολα αυτά, αλλά πόσο εύκολο είναι; Επισης, αν πάρω τη συσκευή σε αλλο χωρο, θα παίζει;

johnp
12-11-15, 23:35
Παιδιά έχω και εγώ μία ερώτηση. Η ΟΤΕ TV μέσω VDSL, δείχνει τα HD κανάλια σε HD; Γιατί νόμιζα ότι μόνο με δορυφορική κεραία έβλεπες HD.

Και κάτι άλλο, τη VDSL σύνδεση στην ρυθμίζουν σε Interleaved με την OTE TV; Γιατί στη Cyta, έτσι έκαναν για την TV υπηρεσία τους.

stefan_city
13-11-15, 00:10
Παιδιά έχω και εγώ μία ερώτηση. Η ΟΤΕ TV μέσω VDSL, δείχνει τα HD κανάλια σε HD; Γιατί νόμιζα ότι μόνο με δορυφορική κεραία έβλεπες HD.

Και κάτι άλλο, τη VDSL σύνδεση στην ρυθμίζουν σε Interleaved με την OTE TV; Γιατί στη Cyta, έτσι έκαναν για την TV υπηρεσία τους.

Έχουν αρχίσει και δίνονται μόνο σε VDSL συνδέσεις, αλλά 720p αν δεν κάνω μεγάλο λάθος.

Σχετικά με το προφίλ, είναι Interleaved. Βέβαια, μια καλή γραμμή χωρίς λάθη που συγχρονίζει στα 30+ Mbps, δεν νομίζω να έχει πρόβλημα ακόμα και σε Fast.

anderm
13-11-15, 05:02
Έχουν αρχίσει και δίνονται μόνο σε VDSL συνδέσεις, αλλά 720p αν δεν κάνω μεγάλο λάθος.

Σχετικά με το προφίλ, είναι Interleaved. Βέβαια, μια καλή γραμμή χωρίς λάθη που συγχρονίζει στα 30+ Mbps, δεν νομίζω να έχει πρόβλημα ακόμα και σε Fast.

720p με τον ADB/Pirelli 1080i με τον Kaon Hybrid, και μεγαλύτερο bitrate σε σχέση με το δορυφορικό.

nikosnikolakis
30-11-15, 13:38
Ανεπίσημα γίνεται . Εαν θέλεις να το δοκιμάσεις με δική σου πάντα ευθύνη πες μου να σου στείλω ινφο στο inbox.

Μπορείς να μου στείλεις και εμένα φίλε μου;
Ευχαριστώ

@ ADSLgr.com All rights reserved.