PDA

Επιστροφή στο Forum : GAP στην γραμμη μου.



socstamatiou
25-09-15, 16:43
Καλησπερα. Στις 16/09 σας ειχα δηλωσει προβλημα με gap που εμφανιζοταν στην γραμμη μου, το οποιο και επιλυθηκε. Στις 21 η 22 του μηνος εγινε διακοπη της dsl συνδεσης λογω προβληματος στην περιοχη μου και οταν επανηλθε, μετα απι 3 ωρες περιπου, επανεμφανιστηκε το gap με αποτελεσμα τον χαμηλοτερο συγχρονισμο μου. 11 απο 13 mbps που ειχα πριν. Παρακαλω για την επιλυση του προβληματος. Επιπροσθετως θελω να ρωτησω αν εχει σταματησει η διαθεση του πιλοτικου static ipv6 καθως οσες φορες εχω βαλει το @stv6forthnet.gr στην καταληξη του username απλα δεν παιρνω καθολου ip ουτε v4 ουτε v6. CPE FRITZ!BOX 7490

- - - Updated - - -

Οριστε και το σχετικο screenshot απο το ρουτερ

Forthnet.Nova.Rep1
25-09-15, 17:36
Καλησπέρα socstamatiou,

Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

Έχουμε προχωρήσει σε ενέργειες επίλυσης για το ζήτημα στην ταχύτητα συγχρονισμού που έχει παρουσιαστεί στη γραμμή σου.

Αναφορικά με το 2ο ερώτημά σου, θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι το πιλοτικό αναμένεται να διαρκέσει τουλάχιστον μέχρι τέλος του 2015 και θα υπάρξει σχετική ενημέρωση στο ipv6.forthnet.gr ένα μήνα πριν την λήξη του πιλοτικού και την επίσημη διάθεση της υπηρεσίας.

Για οποιοδήποτε ζήτημα αφορά το πιλοτικό, μπορείς να επικοινωνείς μαζί μας μέσω της διεύθυνσης ipv6-pilot@forthnet.gr

Παραμένουμε στη διάθεσή σου για οτιδήποτε χρειαστείς.

Αλέξης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.