PDA

Επιστροφή στο Forum : Απο forthnet σε Wind



jefman
22-10-15, 16:04
Καλησπερα, ξέρει κάνεις αν αξίζει η μεταφορά, από τεχνική υποστήριξη η Wind πως είναι; Επίσης απο ταχύτητες στο Γαλάτσι; Η αλήθεια είναι οτι από την forthnet είμαι ευχαριστημένος σκέφτομαι να φύγω μόνο λόγω τιμής γιατί η Nova δεν με ενδιαφέρει καθόλου και χωρίς αυτή η Wind έχει πολύ καλή προσφορά

techgirl
26-10-15, 14:29
Για αυτά που πληρώνεις η wind είναι τίμια επιλογή

manila
27-10-15, 13:07
Καλησπερα, ξέρει κάνεις αν αξίζει η μεταφορά, από τεχνική υποστήριξη η Wind πως είναι; Επίσης απο ταχύτητες στο Γαλάτσι; Η αλήθεια είναι οτι από την forthnet είμαι ευχαριστημένος σκέφτομαι να φύγω μόνο λόγω τιμής γιατί η Nova δεν με ενδιαφέρει καθόλου και χωρίς αυτή η Wind έχει πολύ καλή προσφορά

Αν είσαι ικανοποιημένος από την Forthnet που είναι για μένα από τις χειρότερες στον τομέα εξυπηρέτηση κλπ. Η Wind είναι πολύ καλύτερη, με λιγότερα λεφτά άρα ναι θα είσαι μια χαρά.

jefman
27-10-15, 18:02
Αυτο που ήθελα να μάθω είναι αν θα έχω διαφορά σε ταχύτητα -Mbps - σε 24 θεωρητικά σύνδεση στην περιοχή μου. Απο εξυπηρέτηση στη Forthnet μια φορα έστειλα email για αποσυνδέσεις που έιχα τώρα τελευταία και ανταποκρίθηκαν την ιδια μέρα, το πρόβλημα το ψάχνουμε ακόμα, για την ακρίβεια δοκιμάζω αλλο modem. Δεν έχω χρειαστεί τίποτα άλλο. Από ταχύτητα ήταν οκ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.