PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΕΣ DSL ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ



Σελίδες : [1] 2 3 4 5

adrianos
19-09-04, 14:01
Ασφαλως ολοι εχετε καταλαβει οτι τους τελευταιους 2 μηνες δε ξεπερναμε τα 20 kb/sec.
τελευταια βδομαδα δε ξεπερναμε τα 10-15 kb/sec.

Σε 384/128 ειμαστε 371 χρηστες μοιραζομαστε 8mbit
σε 512/128 66 χρηστες πανω σε 4mbit
σε 1024/256 30 χρηστες με 2.8mbit
αυτα...
υποψιν τελευταιες μερες πιθανον να προστεθηκαν χρηστες
δεν ειμαι σιγουρος.
(Παντως αν μαζευομασταν οσοι εχουμε dsl που μας πηδαει ο ΟΤΕ, και βαζαμε τα λεφτα που δινουμε στον ΟΤΕ θα φτιαχναμε δικο μας isp..)

aesir
19-09-04, 14:13
Δεν είναι κάτι καινούργιο αυτό, έχουμε αναφερθεί και συζητήσει επανειλλημένως σε άλλα thread το overbooking που έχει πέσει σε όλες τις περιοχές. Οι πλειοψηφία των τυχερών/άτυχων που έχουν ADSL αντιμετωπίζει αυτό το πρόβλημα.

EvilHawk
19-09-04, 14:31
Dslam Ηλιούπολης Αθήνας και εγώ, τέτοια δραματική πτώση πάντως δεν έχω παρατηρήσει! Μόλις τώρα κατέβασα ένα αρχείο 40ΜΒ με μέγιστες 41+ και μέσο όρο 37,9! Ελεγξε το τί μπορεί να γίνεται με την μεθοδολογία που περιγράφει ο cosmos εδώ http://www.adslgr.com/forum/thread6075.html !

adrianos
19-09-04, 14:49
μηπως εισαι Καλαμακι?
γιατι με ενα φιλο που μενει κοντα εχουμε τα ιδια προβληματα και με αλλον ενα
απο το φορουμ

belibem
19-09-04, 16:04
Και εμένα πάντως που είμαι Ηλιούπολη ώρες ώρες σέρνεται, αλλα γενικά πιάνω και μεγάλες ταχύτητες

Madness
19-09-04, 16:05
DSLAM ηλιούπολης και εγώ τα ίδια.....αλλοι 3 γνωστοί μου τα ίδια....την παρασκευή πέρασα απο τους τεχνικούς στην Ηλιούπολη οι οποίοι δήλωσαν οτι δεν έχουν αρμοδιοτητα και απο 1η Οκτωβρίου θα αποκτήσουν και οτι πέρασαν απο εκεί και άλλοι 4 με το ίδιο πρόβλημα....

Evilhawk : Απο ftp.ntua.gr με 20-25 το ανώτερο...για αυτό κόλλαγε και το μουλαράκι μου....... :lol:

δήλωσα βλάβη και περιμένω .....

EvilHawk
19-09-04, 16:07
μηπως εισαι Καλαμακι?
γιατι με ενα φιλο που μενει κοντα εχουμε τα ιδια προβληματα και με αλλον ενα
απο το φορουμΌχι Ηλιούπολη είμαι!

Madness
19-09-04, 16:20
Αυτή τη στιγμή κατεβάζει με 40 apo ftp.... :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΚΕΙ!!!!!!!!!!!!

geokas
19-09-04, 18:01
Κι εγώ τα ίδια από Ηλιούπολη... Αυτά τα 40αρια εδώ και μέρες είναι Όνειρο απατηλό...
Το θέμα είναι ότι όταν πριν μέρες δήλωσα βλάβη στο 121 ο τεχνικός το 30αρι μου που έπεφτε το έβλεπε λογικό αποστομώνοντας με (για να μην πω οτι με ρώτησε αν ο mozilla είναι p2p)...
Βέβαια τη τελευταία βδομάδα το τριαντάρι έχει γίνει εικοσάρι όταν είναι στα τσακίρ κέφια του και μόνο από ελληνικούς ftp και http servers γιατί για Torrent και άλλα p2p το 10αρι είναι πλέον το μάξιμουμ...

Madness
19-09-04, 18:28
Θα έπρεπε απλά να του αναφέρεισ οτι 32 περίπου έχει η 256 και όχι η 384 να έβλεπες εκεί τι θα σου έλεγε......


Εμενα φυσικά πάλι γυρισε στα επίπεδα του 30 και 25 ...

Για να δουλέψει το μουλαράκι θέλει 20 κονεκτιονσ λόγω γραμμής........ :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :x :x

adrianos
19-09-04, 18:42
Σωστα βλεπε εδω
http://www.oteshop.gr/adsl_demo.htm
demonstration dsl ote 37kb/sec...
οπς! λαθος!
παλια ητανε τοσο
τωρα βγανει 45kb/sec
1000kbytes σε 22 δευτερα = 45 kb/sec!!!
αλλαξαν το σποτ
και να φανταστεις τωρα παει χειροτερα κιαπτο 37kb/sec η συνδεση του κοσμακη...

geokas
19-09-04, 21:36
Madness του είπα αυτό ακριβώς που λες κι εσύ ότι το 3x ανήκει στις 256αρες συνδέσεις αλλά εγώ πληρώνω για 384 και μου έριξε την αποτελιωτική λέγοντάς μου:
"ε, και οι 256αρες λιγότερο παίρνουν κατά τον ίδιο τρόπο!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

geokas
19-09-04, 21:40
Απορώ όμως πως γίνεται και οι συνδέσεις των "αξιωματούχων" τούτου εδώ του site δεν επηρεάζονται ποτέ! :roll: :idea: :!: :?:

JohnGR
19-09-04, 21:46
:?:

http://www.adslgr.com/forum/post-78871.html#78871

:o

EvilHawk
19-09-04, 21:56
Απορώ όμως πως γίνεται και οι συνδέσεις των "αξιωματούχων" τούτου εδώ του site δεν επηρεάζονται ποτέ!
Αν εννοείς εμένα, την ίδια απορία είχα πάντα και εγώ!
Απο την εποχή που έμπαινα σε BBS & έκαναν παράπονα για τίς ταχύτητες σύνδεσης των modem και εγώ έπιανα πάντα τίς μέγιστες!
Αλλά τώρα που το λές και εκεί "αξιωματούχος" ήμουνα, λές να κάνει αυτό την διαφορά? :wink: :lol: :lol:

Madness
20-09-04, 01:04
Madness του είπα αυτό ακριβώς που λες κι εσύ ότι το 3x ανήκει στις 256αρες συνδέσεις αλλά εγώ πληρώνω για 384 και μου έριξε την αποτελιωτική λέγοντάς μου:
"ε, και οι 256αρες λιγότερο παίρνουν κατά τον ίδιο τρόπο!
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:

ΘΑ δω τι θα μου πει αύριο αν μου πει και βλέπουμε....
ενημερώτικα έκανα καταγγελία στο ΙΝΚΑ και τους έστειλα και επισυναπτόμενο το demo που δίνουν στη διαφήμιση στο site καθώς και αναλυτικά υποδιαιρέσεις και όλα!!!

psyxakias
20-09-04, 13:33
Περι 'αξιωματούχων' αυτή την ταχύτητα είχα την Παρασκευή: http://www.adslguide.org.uk/tools/speedchart.asp?id=97929fffff0e49266c97929fff

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Και σημερινό: http://www.adslguide.org.uk/tools/speedchart.asp?id=4c00d174ff1b6a69724c00d174

Madness
21-09-04, 09:57
Λοιπόν σήμερα και έπειτα απο 3 email με πήραν οι τεχνικοί οι οποίοι παραδέχτηκαν οτι το 22 είναι ιδανικό αυτήν την στιγμή για τον ΟΤΕ γιατίέχουνε μπει πολλοί καινούργιοι χρήστες και το αν θα δώσουνε παραπάνω bandwidth είναι διοικητικό θέμα και δεν έχουνε δώσει......Κοινώς παραδέχτηκαν ανικανότητα της υπηρεσίας που πληρώνουμε...Εμένα ετσι και συνεχίσει ετσι για 2 βδομάδες θα την κόψω την DSL.(μπορεί να είναι βλακεία αλλά τι να την κάνω απο την στιγμη που την μοσχοπληρώνω και στην ουσία είναι μια νέα υπηρεσία για τον ΟΤΕ λίγο καλύτερη απο ISDN)

Madness
21-09-04, 10:26
Με ξαναπήρανε και μου είπανε οτι έχουμε 370 χρήστες και πάνω απο τους 500 γίνεται αναβάθμιση και δίνουν παραπάνω bandwidth.
ΠΑΡΑΚΑΛΑΤΕ να μπούν και άλλοι χρήστες :shock: :shock: :shock:

Painter64
21-09-04, 21:39
Και πώς να μπούνε παραπάνω χρήστες όταν ΔΕΝ έχουν πόρτες?
Απο τον Αυγουστο περιμένω για Ηλιούπολη (Αργυρούπολη μένω).

cerebus669
22-09-04, 16:14
Μετα απο βλαβη που ειχα δωσει το σαββατο με πηρανε σημερα το πρωι και με πιασανε στον υπνο (κυριολεκτικα,κοιμουνα του καλου καιρου)
Ειπα στο τεχνικο οτι πολλες φορες δεν μου ανοιγουν καν σελιδες (υπερβολη) ,και οπως ηταν φυσικο μου ειπε να κανω εκει την ωρα ενα download απο το ftp του provider μου για να δει την γραμμη μου.
Εκεινη την στιγμη κατεβασε με 40 περιπου και δεν ειχα τι να του πω :x

Οταν του γυρισα την κουβεντα στο οτι ξερω οτι εχουν κανει overbooking μου απαντησε οτι αυτο ειναι φυσιολογικο και οταν του ειπα οτι το δεχομαι αρκει να ειναι σε λογικα πλαισια μου απαντησε οτι γενικα δεν εχουν παραπονα :shock:

Σε εκεινο το σημειο εκοψα την κουβεντα γιατι δεν θα εβγαζα ακρη,και συνεχισα τον υπνο μου.

apotsi
23-09-04, 09:08
Και εγώ έχω τρομερά προβλήματα με ταχύτητα. Περιοχή Κ. Ηλιούπολη τηλ 210-99......
Φοβερά προβλήματα... Για torrent δεν το συζητάω.... Για download .... ΧΑΛΙΑ !!!
Πάνω από 28ΚΒ δεν έχω δει, μόνο πριν κάτι μήνες.....

EvilHawk
23-09-04, 11:53
Παιδιά πρέπει να αναζητήσετε τα προβλήματα σας αλλού!
Και εγώ Ηλιούπολη είμαι και εμένα το τηλέφωνο μου 210-99..., αλλά τέτοια προβλήματα δεν έχω....
Το μουλάρι στο χθεσίνο session έπιασε μέγιστο average 37+κΒ και peak 41+kB!
Χθές το πρωί είδα ταχύτητες μέγιστες παντού, σήμερα λίγο χειρότερες!
Τι να πώ στο ίδιο Dslam είμαστε!!! :roll:

apotsi
23-09-04, 13:11
Λες να φταίει η Vivodi?
Kανένα demo account δίνει η Otenet να δοκιμάσω;

EvilHawk
23-09-04, 14:05
Δεν μπορώ να ξέρω άν φταίει ο provider! Υπαρχει στο τμήμα ADSL Γενικά το How To του cosmos http://www.adslgr.com/forum/thread6075.html που μπορεί να σας βοηθήσει να εντοπίσετε ή έστω να περιορίσετε την πηγή των προβλημάτων σας!

btw εγώ προσωπική εικόνα δεν έχω και δεν ξέρω άν υπάρχει καμμία σχέση, αλλά στο http://www.adslgr.com/forum/thread9517.html , που αναφέρεται για προβλήματα ταχύτητας της Vivodi, υπάρχει πολύ κίνηση τώρα τελευταία, διάβασε τίς απόψεις τους!

Madness
23-09-04, 14:34
Παιδιά πρέπει να αναζητήσετε τα προβλήματα σας αλλού!
Και εγώ Ηλιούπολη είμαι και εμένα το τηλέφωνο μου 210-99..., αλλά τέτοια προβλήματα δεν έχω....
Το μουλάρι στο χθεσίνο session έπιασε μέγιστο average 37+κΒ και peak 41+kB!
Χθές το πρωί είδα ταχύτητες μέγιστες παντού, σήμερα λίγο χειρότερες!
Τι να πώ στο ίδιο Dslam είμαστε!!! :roll:

Με πήρανε απο μέγαρο(ύστερα απο άπειρα τηλεφωνήματα) και μου είπανε οτι έχει γίνει κάποια βλακεία στην Ηλιούπολη και έχουνε τρελά παραπονα και υποψιάζονται οτι κάτι γίνεται με ρυθμίσεις.....για αυτό μπορεί να μην σε πιάνει....δεν ξέρω πως μπορούν να διαμοιράσουν τα bandwidth αλλά σίγουρα έχει γίνει κάπια βλακεία.
Μπορεί να είσαι απο τους τυχερούς που δεν επηρρεάζεται απο την κίνηση του δικτύου :D

Εμένα απο μέγαρο μου είπαν οτι το κατώτερο που έπρεπε να υπάρχει απο ταχύτητα σε ώρες αιχμής θα έπρεπε να ήταν τα 250 Kbps και οχι 190 . Κοινώς μου είπανε οτι υποψιάζονται οτι σε κάποια αναβάθμιση που κάνανε βάλανε κατώτερο όριο σε μερικούς χρήστες το 128 .

Τα παραπάνω αποτελούν την εκδοχή του ΟΤΕ απο μέγαρο και όχι απο τους εκάστοτε τεχνικούς .

grapollo
23-09-04, 14:35
Απο 30/7 στην Ηλιουπολη με 384 forthnet και ολα καλα.
Ταχυτητες απο 25 εως 33-34 ...πανω απο αυτο σπανιζει..
Μη χεχνατε ομως οτι μας εχουν φαει οι απειρες διακοπες της ΔΕΗ στη περιοχη μας που εκτος απο τη κουζινα μου καμια ωρα θα μου καει και ο υπολογιστης.

apotsi
24-09-04, 09:03
Απο 30/7 στην Ηλιουπολη με 384 forthnet και ολα καλα.
Ταχυτητες απο 25 εως 33-34 ...πανω απο αυτο σπανιζει..
Μη χεχνατε ομως οτι μας εχουν φαει οι απειρες διακοπες της ΔΕΗ στη περιοχη μας που εκτος απο τη κουζινα μου καμια ωρα θα μου καει και ο υπολογιστης.
Όλα καλά;....
Και το μέγιστο που αναφέρεις (33-34ΚΒ) είναι πάρα πολύ λίγο στο 48ΚΒ (θεωρητικό) ή 44-45ΚΒ πρακτικό.....
Πώς είναι δηλαδή όλα καλά....; Μήπως απλά σκέφτεσαι.."Εεε, τί να κάνουμε... στην Ελλάδα ζούμε..."

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΤΣΙ ΟΜΩΣ, ΦΙΛΕ ΜΟΥ...

Στην Γαλλία έχουν 6ΜΒ (ναι καλά καταλάβατε)με 50€ το μήνα και δεν είναι και ευχαριστημένοι.

EvilHawk
24-09-04, 09:16
είναι πάρα πολύ λίγο στο 48ΚΒ (θεωρητικό) ή 44-45ΚΒ πρακτικό.....

Χμμμ ρίξε μια ματιά εδώ Μέγιστη ταχύτητα σε σχέση με DSLAM/πρωτόκολλο σύνδεσης (http://www.adslgr.com/forum/thread4809.html) γιατί και οι ταχύτητες που αναφέρεις στην πραγματικότητα δεν υπάρχουν!

apotsi
24-09-04, 10:48
Έχεις δίκιο. Έστω λοιπόν 41ΚΒ... και πάλι είναι 64Κb/sec παρακάτω από αυτό που πληρώνεις. Σωστά;

EvilHawk
24-09-04, 11:00
Σωστά! :wink:

grapollo
24-09-04, 22:02
Ανεφερα τη μεση τιμη που βλεπω οταν κατεβαζω ειτε με eplorer ειτε me glashget, ανεξαρτητα απο το που κατεβαζω ελλαδα η εξωτερικο.
Οντως πανω απο 35 δεν βλεπω συχνα.
Οχι επειδη ειδαμε μια φορα 40αρι να το δεσουμε κιολας...

Madness
27-09-04, 14:46
Είχε κανείς κανά νεο .....Παρατηρήσατε καμία διαφορά στις ταχύτητες???εμένα σήμερα πάνω απο 17 δεν κατεβάζει με τίποτα απο FTP

adrianos
28-09-04, 01:15
Ο κ.Βασιλακης του οτε μου ειχε πει πως γενικα μονο στην Ηλιουπολη εχουμε προβλημα. σε αλλα dslam δεν εχει παροουσιαστει κατι παρομοιο.

αλλα τωρα 371 χρηστες σε 8 mbit ειναι τραγικο οπως και να εχει
υποψιν 1 byte= 8 bits
τωρα υπολογιστε 370 (αν ποτε μππουνε ολα μαζι) 370x35kb/sec = 13mbyte/sec
13 δια του 8 =...

Madness
28-09-04, 11:15
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 113.70Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 179.30kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem

click START to re-test
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 112.51Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 163.35kb/s
Your PC is connected to a Cable/DSL modem
Information: Other network traffic is congesting the link

click START to re-test
Checking for Middleboxes . . . . . . . . . . . . . . . . . . Done
running 10s outbound test (client to server) . . . . . 112.68Kb/s
running 10s inbound test (server to client) . . . . . . 183.72kb/s

Η κατάσταση πάει απο το κακό στο χειρότερο.Σύμφωνα με τον κ Βασιλάκη ετσι είναι οτι μόνο η Ηλιούπολη έχει πρόβλημα πράγμα που δεν το πιστευω.....Σίγουρα κάποια βλακεία έχουν κάνει .

apotsi
29-09-04, 08:58
Εμένα ήρθαν εχθές από τον ΟΤΕ για να μετρήσουν...
Μέτρησε ο άνθρωπος από το καφάο μέχρι το κέντρο και μαντέψτε.... ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Μα, του λέω, έχω πρόβλημα εγώ και πόσοι άλλοι ακόμα που είναι στην Ηλιούπολη.
-Αλήθεια;, μου λέει γεμάτος έκπληξη.... Δεν μας έχει ειδοποιήσει άλλος για πρόβλημα;

Μήπως ζούνε σε μιά ουτοπία ότι είναι όλα μιά χαρά εκεί στον ΟΤΕ της Ηλιούπολης; Για ξεκινήστε να παίρνετε κανένα τηλέφωνο στο 121.....

Madness
29-09-04, 11:09
Πρέπει να είναι η δέκατη φορά που έχω πάρει.....

apotsi
29-09-04, 15:24
Και εγώ έβαλα βύσμα για να έρθουνε. Εκεί που ήμουν εθελοντής στους Παραολυμπιακούς, ακριβώς δίπλα μας ήταν οι ΟΤΕτζίδες της εγκατάστασης. Και το είπα σε ένα απ' αυτούς και έτυχε αυτός να είναι από το Κέντρο της Ηλιούπολης....
:)

Madness
29-09-04, 17:23
Ξαναμίλησα τώρα με 121 και μου είπανε οτι δεν έχει βλάβη το κέντρο και θα περάσουνε....πράγμα που είναι βλακεία απο την στιγμή που κατεβάζει συνέχεια 40 το βράδυ αρα δεν έχει κάποιο πρόβλημα...

dreadlord
30-09-04, 12:39
Σημερα το πρωι εκανα την αιτηση, αγγαρεψα το πατερα μου να τη κανει βασικα, και μπηκα στη λιστα αναμονης. Ειμαι νουμερο 17 στη λιστα κι η ενεργοποιηση θα γινει σε 2-3 εβδομαδες, θα μας παρουν τηλεφωνο, οπως λενε, παντα. Ειμαι Ηλιουπολη κι ειπε η κοπελα στο πατερα μου, μιας και ρουτερ θα προμηθευσω εγω, την εγκατασταση θα τη κανω εγω, και σπλιτερ θα μου στειλουν αυτοι με κουριερ, να προσεξω κι οπωσδηποτε να ΜΗΝ εχω ρουτερ μαρκας SIEMENS, γιατι ειμαστε σε dslam ιντρακομ και δεν θα υπαρχει συμβατοτητα. Και γενικως αυτες τις μερες θα ανοιξουν 120000 πορτες στην Ηλιουπολη. Ετσι του ειπαν...ξαναλεω...

Μια ερωτηση παιδες, πως μπορω να δω αν το ρουτερ που εχω στο νου μου, γενικως, οποιοδηποτε δηλαδη, ειναι συμβατο με dslam intracom? Εχω στο νου μου το Crypto F300 adsl ethernet/usb router. (Μαλλον θα το παρω τσαμπα!!! :D :D :D )

redlemon.gr
30-09-04, 12:59
δεν παει άλλο... σέρνεται πολύ... το S i M s 2 έκανα 10 μέρες να το φέρω με 4,5k !!!!!!!!!

δηλαδή ήμαρτον....

Madness
30-09-04, 13:45
δεν παει άλλο... σέρνεται πολύ... το S i M s 2 έκανα 10 μέρες να το φέρω με 4,5k !!!!!!!!!

δηλαδή ήμαρτον....
Αστα να πάνε κάθε μέρα και χειρότερα.... τι να κάνουμε... πάλι καλά που δεν έπεσε στα 2kb και να μας το λένε και ιδανικό.

apotsi
30-09-04, 14:17
Και γενικως αυτες τις μερες θα ανοιξουν 120000 πορτες στην Ηλιουπολη. Ετσι του ειπαν...ξαναλεω...
Δεν αποκλείεται... Ο ΟΤΕ είχε κάνει reserve αρκετό bandwidth και ports για Ολυμπιακούς και Παραολυμπιακούς. Ας ελπίζουμε τώρα να δώσει κάτιτοις....

Madness
30-09-04, 14:41
120.000 πόρτες στην ηλιούπολη....... :D :D αποκλείεται τόσοι δεν είναι ούτε οι κάτοικοι....μάλλον 120.000 πόρτες σε όλη την Ελλάδα.....

dreadlord
30-09-04, 14:45
ισως κανω λαθος για το ηλιουπολη, δεν μιλαγα εγω στο τηλ :D

αλλα το νουμερο εινια σωστο

apotsi
01-10-04, 09:20
Εχθές που το κοίταγα το βράδυ, καλά πήγαινε....
ΛΕΣ !?!?!?

apotsi
01-10-04, 09:51
Δεν θα το πιστέψετε....
Μόλις με πήραν τηλέφωνο από τον ΟΤΕ στο κινητό και μου είπαν ότι θα πρέπει να πηγαίνει καλύτερα τώρα, γιατί πριν δύο μέρες κάναν αναβάθμιση. Το βράδυ ειδικά που δεν υπάρχει και πολύ κίνηση θα πρέπει, μου λέει, να είναι πολύ καλά. Τα πρωινά, συνέχισε, έχει πολύ κίνηση και γι' αυτό υπάρχουν κάποια προβληματάκια.

Ονομάζεται ο ευγενικότατος αυτός κύριος Γεωργαλάς και είναι από τα DSL Ηλιούπολης.

Madness
01-10-04, 10:11
Δεν θα το πιστέψετε αλλά το ίδιο έγινε και με εμένα....σήμερα με πήραν τηλεφωνο και μου είπαν το ίδιο πράγμα και απο την άλλη βέβαια μου είπαν οτι έχουμε πάρα πολλούς χρήστες ,όντως ήταν ευγενικότατος.. Για 1η φορά μετα τις 9 είδα το μουλαρι να κατεβάζει με 20 και πάνω το βράδυ πάλι 35-40(τα γνωστά του).
Η αναβάθμιση μου είπε έγινε πριν 2 μέρες και οτι κάποια προβλήματα θα συνεχίσουν να υπάρχουν

apotsi
15-10-04, 20:26
Έκαναν καμιά αναβάθμιση;
Δείτε εδώ (http://www.adslgr.com/forum/viewtopic.php?p=151501#151501).

dreadlord
18-10-04, 14:03
Πηρα σημερα πρωι τον οτε ηλιουπολης, οπου και μενω. Εχω κανει αιτηση απο 29-30 Σεπτεμβρη κι ειχαν πει 2-3 εβδομαδες, (φυσικα δε τους πιστεψα :D αλλα δεν ειπα τιποτα...). Πηρα λοιπον σημερα, οχι να δω το ποτε θα γινει η δουλεια αλλα μη τυχον, οπως εχει συμβει σε αλλους, η αιτηση μου ειχε "σβηστει απο λαθος"..... :twisted:

Εκει ειναι ακομα και περιμενει, παλι καλα, αλλα πορτες δεν υπαρχουν ακομα, λενε, και δε ξερουν ποτε θα μπουν. Anyway........ 8)

Μη τσατιζεστε, να'στε λιγο αναισθητοι σα και μενα, που θα παει;, θα μπουν!

@ ADSLgr.com All rights reserved.