PDA

Επιστροφή στο Forum : Ταχύτητες στον Εύοσμο Θεσσαλονίκης



Metallas
13-04-07, 20:59
εαν κάποιος είναι από Εύοσμο Θεσσαλονίκης θα ήθελα να μαθω πως παει εκει κοντα η forthnetnet απο τον επομενο μηνα θα ειμαι ελευθερος απο την οτενετ κ λεω να παω σε forthnet!γενικα οποιος ειναι κοντα στο ευοσμο(πχ Μενεμένη ) ας γράψει ειναι σημαντικό :) :)

balander
14-04-07, 11:34
Οπως ήσουν με ΟΤΕΝΕΤ θα είσαι και με 4νετ. :)

Metallas
14-04-07, 13:05
εαν ειναι κανενας απο ευοσμο εαν μπορει να απαντήσει!κ εαν η forthnet ηταν ιδια με την otenet τότε δ θα την έλεγαν forthnet αλλα otenet

balander
14-04-07, 13:18
Καλά, όταν καταλάβεις οτι ο ΟΤΕ "φταίει" για τις ταχύτητες, τότε πες μας.

ΑΝ είσαι σε καλό dslam τότε στην δικιά σου περίπτωση είτε ΟΤΕΝΕΤ έχεις είτε 4νετ είναι το ίδιο.

nnn
15-04-07, 12:33
εαν κάποιος είναι από Εύοσμο Θεσσαλονίκης θα ήθελα να μαθω πως παει εκει κοντα η forthnetnet απο τον επομενο μηνα θα ειμαι ελευθερος απο την οτενετ κ λεω να παω σε forthnet!γενικα οποιος ειναι κοντα στο ευοσμο(πχ Μενεμένη ) ας γράψει ειναι σημαντικό :) :)
Μπορείς να δεις μόνος σου παίρνοντας μια demo σύνδεση από τη Forthnet.

Kravorzlair
20-04-07, 12:46
Ειμαι απο Μενεμένη και εχς adsl 1Bill στα 1024. Μεχρι πρίν απο μια εβδομαδα υπήρχε πρόβλημα ταχύτητας στη συνδεσή μου (60 kb max) αλλά ευτυχώς το τελευταίο διάστημα κατεβάζω σταθερά με 110 - 120 kb/s.

To μόνο κακό είναι οτι θα μπούμε στο ιδιόκτητο δίκτυο τον Αυγουστο (ατιμη κοινωνία)

tasoss
20-04-07, 22:14
βρε μακαρι να μπουμε Αυγουστο(εγω ειμαι αμπελοκηπους)!

Metallas
25-04-07, 16:27
Ειμαι απο Μενεμένη και εχς adsl 1Bill στα 1024. Μεχρι πρίν απο μια εβδομαδα υπήρχε πρόβλημα ταχύτητας στη συνδεσή μου (60 kb max) αλλά ευτυχώς το τελευταίο διάστημα κατεβάζω σταθερά με 110 - 120 kb/s.
η Μενεμενη πάει καλά απ οτι γνωρίσω ο Ευοσμος όμως είναι...........

demo σύνδεση από τη Forthnet?δηλαδή τι demo?

kuti
25-04-07, 16:34
η Μενεμενη πάει καλά απ οτι γνωρίσω ο Ευοσμος όμως είναι...........

demo σύνδεση από τη Forthnet?δηλαδή τι demo?

παρε τηλεφωνο στην φορτθνετ να σου δωσουν demo U/N και Pass. (δεν θα δεις διαφορα πιστεψε με) παντως δεν εχεις να χασεις και τιποτα ;)

Metallas
13-06-07, 11:43
εχει κανεις 2play στον ευοσμο??????

Metallas
19-06-07, 16:26
βλεπω οτι κανενας δ μπηκε στον μεγαλο κοπο να απαντησει....ειστε

sdikr
19-06-07, 21:34
εχει κανεις 2play στον ευοσμο??????

2play σε ΑΡΥΣ ΟΤΕ λίγοι θα βάλουν μιας και η forthnet δεν έχει δικιά της κάλυψη στον ευοσμό

Metallas
27-06-07, 16:56
2play σε ΑΡΥΣ ΟΤΕ λίγοι θα βάλουν μιας και η forthnet δεν έχει δικιά της κάλυψη στον ευοσμό

μαλιστα ειμαι οκ με αυτο αλλα δ μπορω να καταλαβω γιατι μια τηλεφωνήτρια προσπαθούσε να με πείσει να κανω αίτηση για 2play απο την στιγμή που δ υπάρχει στην περιοχή μ,εγώ αγόρασα ενα boxακι κ θελω για 6μηνες 1μβ απλο χωρις τιποτα αλλο κ αλλες δεσμεύσεις ασε που τωρα μου λεει οτι δ υπαρχουν κ πορτες δ εχω προβλημα να περιμενω απλα δ θελω αλλες δεσμεύσεις,γίνεται αυτό ε? ????

@ ADSLgr.com All rights reserved.