PDA

Επιστροφή στο Forum : Διπλασιασμός χρόνου NETCARTA



Alekos
20-09-04, 14:00
Γειά σας,
αγόρασα μια netcarta των 8 ευρώ η οποία σύμφωνα με την προσφορά της acn προσφέρει 30ώρες...Έγινα μέλος και στο netcarta club και θέλω να τις διπλασιάσω...
όμως το μόνο που μπορώ να βρω είναι διπλασιασμός του χρόνου ισχύος...Μπορεί να μου πεί κάποιος πως να διπλασιάσω τις ώρες;

dreadlord
01-11-04, 15:32
παιδια γεια, πηρα μια νετκαρτα απο το online μαγαζι της ACN. Σημερα το βραδυ θα τη χρησιμοποιησω καθως θα στησω πρωτη φορα και το ρουτερ κλπ. Μια ερωτηση, στο username που μου εχει δωσει, αυτο ειναι της μορφης πχ VV.JK4.6676767..... κλπ κλπ. Πρεπει εγω να βαλω και το @acn.gr στο τελος ή δε χρειαζεται;

pt3
01-11-04, 15:42
Μάλλον χρειάζεται. Εγώ με μηνιαία συνδρομή ACN (οχι ΝΕΤCARTA) το έχω.

JohnGR
01-11-04, 17:50
Χρειάζεται φίλε...

dreadlord
02-11-04, 18:02
Γειά σας,
αγόρασα μια netcarta των 8 ευρώ η οποία σύμφωνα με την προσφορά της acn προσφέρει 30ώρες...Έγινα μέλος και στο netcarta club και θέλω να τις διπλασιάσω...
όμως το μόνο που μπορώ να βρω είναι διπλασιασμός του χρόνου ισχύος...Μπορεί να μου πεί κάποιος πως να διπλασιάσω τις ώρες;

Νομιζω εχεις μπερδευτει. Καταρχας μπορεις να διπλασιασεις το χρονο ισχυος μεσα απο το κλαμπ οκ? ας πουμε οτι το εκανες. Εγω το'κανα. Οσον αφορα τις ωρες, μπορει να γινει επιμηκυνση των ωρων ΜΟΝΟ στην καρτα των 5 ευρω και σε καμια αλλη. Απ'οτι λεει η σελιδα. Εσυ Αλεκο, προφανως αναφερεσαι στο οτι η καρτα ειναι 8 ευρω=10 ωρες + 20 ωρες δωρο, σωστα; Ε εμενα ειναι 15 ευρω=20 ωρες + 40 ωρες δωρο. Ο τριπλασιασμος δηλαδη, το δωρο τους. Το οποιο ουτε εγω εχω καταλαβει πως το αποκτας........

Alekos
02-11-04, 19:13
ναι προ λίγων ημερών το κατάλαβα...
όσο για το +20/40 ώρες δώρο εγώ απλά όταν είδα πόσο χρόνο έχω στην κάρτα
μου έλεγε σύνολο ορών 30...οπότε λογικά το αποκτάς μόλις την χρησιμοποιείς...

dreadlord
02-11-04, 19:17
εμενα παλι μου βγαλε μονο το 20ρι.......βεβαια φτιαχνω το ρουτερ ακομα και δεν εχω φαει δευτερολεπτο. Για να δουμε μολις καταναλωσω λιγο....

@ ADSLgr.com All rights reserved.