PDA

Επιστροφή στο Forum : νεα συνδεση vodafone home



beez
30-11-15, 10:07
για νεα συνδεση χωρις υπάρχους τηλεφωνικη γραμμή ζητανε 35,90 ευρώ ενεργοποιηση + 49,90 ευρω για την συνδεση οταν ο ΟΤΕ το χρεώνει καπου 35 ευρώ.

αναρωτιεμε αν τα ποσα ειναι διαπραγματεύσιμα μέσω καποιου πωλητή η άλλου τρόπου?

MIKU
30-11-15, 11:03
Δε νομίζω να μπορείς να τα αποφύγεις......

valen_gr
30-11-15, 19:18
για νεα συνδεση χωρις υπάρχους τηλεφωνικη γραμμή ζητανε 35,90 ευρώ ενεργοποιηση + 49,90 ευρω για την συνδεση οταν ο ΟΤΕ το χρεώνει καπου 35 ευρώ.

αναρωτιεμε αν τα ποσα ειναι διαπραγματεύσιμα μέσω καποιου πωλητή η άλλου τρόπου?


Ειναι αλλη μια περίπτωση επιτυχούς ρύθμισης της αγορας απο την ΕΕΤΤ .
Λιανική ΟΤΕ 36,09 ευρώ για νέα γραμμή.
Χονδρική ΟΤΕ 75,00 ευρώ για νέα γραμμή.

Εχουμε δηλαδη τον ΟΤΕ να δινει λιανική στους πελάτες του σχεδόν μισή τιμή το ιδιο ακριβώς προιόν που δίνει στους παροχους χονδρική (φοβερο...)

intech
01-12-15, 21:23
για νεα συνδεση χωρις υπάρχους τηλεφωνικη γραμμή ζητανε 35,90 ευρώ ενεργοποιηση + 49,90 ευρω για την συνδεση οταν ο ΟΤΕ το χρεώνει καπου 35 ευρώ.

αναρωτιεμε αν τα ποσα ειναι διαπραγματεύσιμα μέσω καποιου πωλητή η άλλου τρόπου?

Γιατί θέλεις να έρθεις στην Vodafone? (αν επιτρέπεις την ερώτηση)

Green Dragon
01-12-15, 21:52
Γιατί θέλεις να έρθεις στην Vodafone? (αν επιτρέπεις την ερώτηση)
Σήμερα ρώτησα και εγώ για νέα γραμμή σε σπίτι που νοικιάζω
και μου ζήτησαν στην vodafone
85 ευρώ για τέλος ενεργοποίησης + 20 ευρώ για το router
τι συμβαίνει ρε παιδιά με αυτούς;;;

Seed
02-12-15, 12:07
50 η κατασκευη της γραμμής μιας και δεν υπαρχει +35 για ενεργοποιηση της υπηρεσιας.
Το ρουτερ πες τους να το κρατησουν να παρεις δικό σου :)

MIKU
02-12-15, 16:23
Σήμερα ρώτησα και εγώ για νέα γραμμή σε σπίτι που νοικιάζω
και μου ζήτησαν στην vodafone
85 ευρώ για τέλος ενεργοποίησης + 20 ευρώ για το router
τι συμβαίνει ρε παιδιά με αυτούς;;;

Σττον ΟΤΕ είναι 35 η γραμμή +δωρεάν ρουτερ.Στην χολ + στην wind ακριβώς τα ίδια,στη σιτα 65 ευρώ η γραμμή + δωρεάν ρουτερ και η forthnet δεν θυμάμαι αλλά δίνει και αυτή δωρεάν ρουτερ.Τα 85 ευρώ τα παίρνει (τουλάχιστον τα περισσότερα) ο ΟΤΕ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.