PDA

Επιστροφή στο Forum : INFOSYSTEM και Συνάντηση adslgr



Σελίδες : [1] 2 3

sdikr
20-09-04, 20:08
σε συνέχεια απο το http://www.adslgr.com/forum/thread9434-141527.html#141527

Ας το οργανώσουμε!!! :D
Ολοι οι καλοί χωράνε!!

gfx3d
20-09-04, 20:10
Μέσα κι εγώ sdikr !
Θα φέρω και την κοράκλα μου !

sdikr
20-09-04, 20:22
Μιας και η infosystem πέφτει μεσα σε πσκ, μπορούμε άνετα να δούμε για το Σαβ/κο
ίσως καλύτερα το Σαββάτο (για τους επισκέπτες απο άλλες πόλεις)

yiapap
20-09-04, 20:27
Μέσα.
Ο Wintech θα έρθει από Χαλκίδα λέει 8,9,10 και προτιμάει 9 (Σάββατο).
Γνωρίζοντας ότι πολύς κόσμος δουλεύει το Σάββατο, νομίζω ότι το Σαββατόβραδο με Κυριακή ελεύθερη είναι καλή ημέρα.
Συμφωνείς Σπύρο;

Δημήτρη... no offense αλλά τελευταία έχω ένα overdose από βαφτίσια/παιδάκια... Αν δεν μπορείς να την αφήσεις, είστε και οι δύο καλοδεχούμενοι! Αν έχεις όμως εναλλακτική... :oops: :oops: :oops:

Billis
20-09-04, 20:43
Καλή ιδέα η συνάντηση κατά τη διάρκεια της Infosystem για εμάς τους Σαλονικιούς. Όμως οπωσδήποτε με φαΐποτο :)

wintech2003
20-09-04, 20:48
Όμως οπωσδήποτε με φαΐποτο


Standard!!

yiapap
20-09-04, 20:49
Billi εννοείται.
Από την εμπειρία όμως της προηγούμενης συνάντησης, καλό είναι να:
1. Πάμε κάπου που δε γίνεται πανικός
2. Αν πάμε στο κέντρο να κλείσουμε σε γνωστό (με μέσο μπρε!) ταβερνάδικο ώστε όταν στο τραπέζι των 20 ατόμων εμφανιστούνε 4 να μη μας πετάξουνε έξω με τις κλοτσίες :wink:

sdikr
20-09-04, 20:52
Γνωρίζοντας ότι πολύς κόσμος δουλεύει το Σάββατο, νομίζω ότι το Σαββατόβραδο με Κυριακή ελεύθερη είναι καλή ημέρα.
Συμφωνείς Σπύρο;

χαλαρα!!!
Φυσικά και συμφωνώ!
:D

euri
20-09-04, 21:29
sdikr, σειρά μας!
Συνάντηση στη Θεσ/νίκη κατά τη διάρκεια της Infosystem.
Θα ανέβει κανείς σας, να κανονίσουμε την ημερομηνία ώστε να βολεύει εσάς τους επισκέπται;

ΜΕΣΑ!!!
Αντε να κανονίζουμε κάτι (και κανα μέλαθλο μετά.)

Σπύρο εσύ για συνάντηση θέλεις να πάμε εκεί ή για τα Βυζάκια της Μαρίας; :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

XTCgr
20-09-04, 21:49
ωχ κατάλαβα....αν παίξει και μάσα/ποτό.... πάντως δεν είναι άσχημα τα "βυζάκια της μαρίας" (ακα ούζο μέλαθρον) !!!!! :mrgreen:

dantouan
20-09-04, 22:25
Χμμμμμμ.........λιγο μακρια δεν ειναι η Θεσσαλονικη για μας εδω κατω... :evil:

Billis
20-09-04, 22:26
Και σαν ποιο μέρος σκεφτόμαστε; Κεντρικά, ή λίγο πιο έξω; Σημαντικά στοιχεία είναι imo η εύκολη πρόσβαση και η ποιότητα της μάσας! Λοιπόν;

mistac75
20-09-04, 22:30
Παιδιά όσοι είναι από Θεσσαλονίκη να κανονίσουμε για το ούζο μέλαθρον και όσοι Αθηναίοι είναι σίγουροι ότι θα έρθουν να το πουν από τώρα αν είναι δυνατόν.Εμείς οι Θεσσαλονικείς να κλείσουμε τραπέζι και να υποδεχτούμε σαν καλοί οικοδεσπότες όλη την ΥΠΟΛΟΙΠΗ ΕΛΛΑΔΑ!!! :) Τι λέτε; Σάββατο 9/10/2004.

WAntilles
20-09-04, 22:33
Σημαντικά στοιχεία είναι imo η εύκολη πρόσβαση...

Απ' αυτό δεν θα πρέπει να έχετε πρόβλημα αφού έχετε τα πάντα. Μετρό, τραμ, υποθαλάσσια, περιφερειακό κλειστό αυτοκινητόδρομο με 3 λωρίδες ανά κατεύθυνση, Εγνατία Οδό, προαστιακό, ΠΑΘΕ και αερολιμένα διεθνών προδιαγραφών. :mrgreen:

Billis
20-09-04, 22:38
Σημαντικά στοιχεία είναι imo η εύκολη πρόσβαση...

Απ' αυτό δεν θα πρέπει να έχετε πρόσβαση αφού έχετε τα πάντα. Μετρό, τραμ, υποθαλάσσια, περιφερεικό κλειστό αυτοκινητόδρομο με 3 λωρίδες ανά κατεύθυνση, Εγνατία Οδό, προαστιακό, ΠΑΘΕ και αερολιμένα διεθνών προδιαγραφών. :mrgreen:

Ξέχασες τα συνοικιακά ελικοδρόμια και τη θαλάσσια συγκοινωνία με δελφίνια και hovercraft! Αν είναι δυνατόν !! :twisted:

sdikr
21-09-04, 01:40
Σπύρο εσύ για συνάντηση θέλεις να πάμε εκεί ή για τα Βυζάκια της Μαρίας;

Μα δεν τρώω κοτόπουλο!! :mrgreen:

Για την συνάντηση και για τον τζετζερλε!! :D

maria
21-09-04, 08:58
Ε?

euri
21-09-04, 09:59
Ε?

Μαρία μην ταράζεσαι! Απλή συνωνυμία με ένα...πιάτο του "Ούζου Μέλαθρον" :lol: :lol: :lol:

yiapap
21-09-04, 10:22
Σημαντικά στοιχεία είναι imo η εύκολη πρόσβαση...

Απ' αυτό δεν θα πρέπει να έχετε πρόβλημα αφού έχετε τα πάντα. Μετρό, τραμ, υποθαλάσσια, περιφερεικό κλειστό αυτοκινητόδρομο με 3 λωρίδες ανά κατεύθυνση, Εγνατία Οδό, προαστιακό, ΠΑΘΕ και αερολιμένα διεθνών προδιαγραφών. :mrgreen:

Λάθος smilie.
Το :twisted: έπρεπε να βάλεις :lol: :lol:

yiapap
21-09-04, 10:22
Ε?
χαχαχαχαχαχαχα
:lol:

Πάντως σοβαρά, αν εξετάσουμε το κέντρο, έχει πλεονεκτήματα και μειονεκτήματα.

Πλεονεκτήματα:
Ξέρουμε όλοι που είναι και μπορούμε να πάμε με τα Μέσα που ανέφερε ο Wan.
Μειονεκτήματα:
Πρέπει να ξέρουμε ακριβώς από πριν για πόσα άτομα μιλάμε.
Ειδικά για Σάββατο βράδι πρέπει να κλείσουμε από Παρασκευή.
Δυστυχώς η προηγούμενη εμπειρία μας, μου δείχνει ότι μέχρι την τελευταία στιγμή ΔΕΝ θα ξέρουμε πόσοι θα έρθουν. Ειδικά στο Ουζου Μέλαθρο, Σάββατο αν κλείσουμε για 20 άτομα και έρθουν... 5 θα μας ξεχέ...
Μήπως έχει κανείς κανένα γνωστό ταβερνάκι κάπου συνοικιακά με χώρο παρκαρίσματος;

Αν δε βρεθεί τίποτε μπορούμε να το κάνουμε στο ίδιο ταβερνάκι που κάναμε και το προηγούμενο.
Πλεονεκτήματα:
Εύκολη πρόσβαση/παρκάρισμα
Κάνουν μπαμ οι του adslgr και δε χρειάζεται να κουβαλάμε το κουτί του Zyxel (όπως είχε προταθεί την προηγούμενη φορά :) )
Όσοι και να 'ρθουν θα βρούμε να κάτσουμε χωρίς πρόβλημα και χωρίς να κλείσουμε
Υπάρχει συγκοινωνία
Μειονέκτημα
Αν δεν υπάρχει αυτοκίνητο είναι μακριά από τη Δυτική Πλευρά της πόλης

Δείτε και αυτό http://www.adslgr.com/forum/thread4140-0-asc-58.html

vasper
21-09-04, 10:44
Απ' αυτό δεν θα πρέπει να έχετε πρόβλημα αφού έχετε τα πάντα. Μετρό, τραμ, υποθαλάσσια, περιφερεικό κλειστό αυτοκινητόδρομο με 3 λωρίδες ανά κατεύθυνση, Εγνατία Οδό, προαστιακό, ΠΑΘΕ και αερολιμένα διεθνών προδιαγραφών. :mrgreen:

Εγώ θα πάρω το Τραμ πάντως.

maria
21-09-04, 10:58
Βασικά είπα να περιμένω πρώτα να μου εξηγήσει κάποιος γιατί πολύ μπαμ έκανε....
Όχι οτι δεν τα πήρα λίγο... :?
Λοιπόν θα έρθω μάλλον και εγώ αρκεί να μην κάνετε τέτοιες πλάκες.ΟΚ?
Έλα euri παραδέξου το, δεν διάλεξες τυχαία αυτό το πιάτο..

yiapap μη γελάς! :mrgreen:

yiapap
21-09-04, 11:20
Γελάω γιατί είναι το πιο διάσημο πιάτο και ακόμη θυμάμαι την πρώτη φορά που το άκουσα.
Στην παρέα τότε είχαμε Μαρία και η όλη συζήτηση μου θύμησε την έκφραση στο πρόσωπο της Μαρίας και του συνοδού της όταν ο διπλανός τους είπε "θα ήθελα τα βυζάκια της Μαρίας παρακαλώ"... Γελούσαμε πολύ ώρα :lol: :lol: :lol:

thama
21-09-04, 12:12
Πάντως Μαράκι, αν η συνάντηση γίνει στο Ουζου Μέλαθρον (για όσους τυχόν δεν γνωρίζουν είναι σε πάροδο της Βενιζέλου, σχεδόν απέναντι από το αγαλμα του Λαμπράκη), δεν την γλιτώνεις. Θα πέσει αρκετό πείραγμα :mrgreen: :mrgreen:
Μια ΑΛΛΗ πρόταση είναι το ΑΛΛΟ μαγαζί ! (έτσι για να γελάσουμε και λίγο με τα πιατα).

Χλιδάτες πρότασεις είναι η ΡΕΜΒΗ και ο ΚΡΙΚΕΛΑΣ (αν διαθέτεται χρήμα, φυσικά),
αλλά μάλλον δεν είναι για μας γιατί με τη συνεισφορά του πΟΤΕ έχει αδειάσει η τσέπη μας!

Πέραν πλάκας τώρα γνωρίζω ένα μαγαζάκι ΝΕΩΣΟΙΚΟΣ λέγεται, στην Αρετσού, στην βάση των Ναυτοπροσκόπων (περνάει λεωφορείο στα 300 μέτρα) και είναι δίπλα στο κύμα, κοντά στις πρώτες καφετέριες της παραλιακής, δυο στάσεις μετά το γήπεδο της Καλαμαριάς (προς Κρήνη)

Ελπίζω να είμαι Θεσσαλονίκη εκείνο το Σ/Κ για να έρθω, γιατί ένα στα δυο Σ/Κ ειμαι εκτός πόλης.

XTCgr
21-09-04, 12:22
δεν μπορώ να καταλάβω γιατι δεν γίνεται ανανέωση στις απαντήσεις! τις νέες απαντήσεις μπορώ να τις δω μόνο στην "ανασκόπηση θέματος" :shock: :evil:

thama
21-09-04, 12:30
Οριστε και ο σχετικος χάρτης
Στο Σταυρό είναι το μαγαζάκι,
με κόκκινο είναι οι στάσεις του αστικού 5 - Νεα κρήνη - Βενιζέλου
Στις Μωβ στάσεις περνάνε και τα 6 - Καλαμαριά - Βενιζέλου και 7 Αγ.Ιωάννης - Πανεπιστήμιο

guru
21-09-04, 12:38
Ε?
Μαρία μην ταράζεσαι! Απλή συνωνυμία με ένα...πιάτο του "Ούζου Μέλαθρον" :lol: :lol: :lol:
Το είχε δείξει κι ο Μαμαλάκης στην εκπομπή «Μπουκιά και συχώριο». Τα πιάτα έδειχναν πολύ όμορφα στην εμφάνιση -- φαντάζομαι στη γεύση θα είναι εξ ίσου καλά.

http://www.in.gr/thes/restaurant/suggest.asp?nid=42
http://www.xeniosmagazine.gr/restaurants/ouzoumelathron/
10 προτάσεις για τη Θεσσαλονίκη (http://www.asxetos.gr/subjects/subjects.asp?subj=2&path=subjects%5Cmonimes_stiles%5Cvukolika&file=vukolika.xml&article=7)
(Το πρότεινε και η Αθήνα 2004 (http://www.google.com.gr/search?q=cache:mSlyFm6oTdEJ:www.athens2004.com/el/ThessalonikiRestaurants+%CE%9F%CF%8D%CE%B6%CE%BF%CF%85+%CE%9C%CE%AD%CE%BB%CE%B1%CE%B8%CF%81%CE%BF%CE%BD&hl=el)!)

guru
21-09-04, 12:49
Απ' αυτό δεν θα πρέπει να έχετε πρόβλημα αφού έχετε τα πάντα. Μετρό, τραμ, υποθαλάσσια, περιφερεικό κλειστό αυτοκινητόδρομο με 3 λωρίδες ανά κατεύθυνση, Εγνατία Οδό, προαστιακό, ΠΑΘΕ και αερολιμένα διεθνών προδιαγραφών. :mrgreen:
Εγώ θα πάρω το Τραμ πάντως.
Μπα, εκτός κι αν θέλεις βολτούλα. Προτίμησε το Α1 («μπας έι-ουάν») που περνάει από τον ίδιο δρόμο. :lol:

Το πιο... χαλλλαρό μέσο μεταφοράς -- το θέλετε κι εσείς εκεί πάνω; 8)

guru
21-09-04, 12:58
Διαγράψτε το, παρακαλώ!

euri
21-09-04, 12:59
Βασικά είπα να περιμένω πρώτα να μου εξηγήσει κάποιος γιατί πολύ μπαμ έκανε....
Όχι οτι δεν τα πήρα λίγο... :?
Λοιπόν θα έρθω μάλλον και εγώ αρκεί να μην κάνετε τέτοιες πλάκες.ΟΚ?
Έλα euri παραδέξου το, δεν διάλεξες τυχαία αυτό το πιάτο..

yiapap μη γελάς! :mrgreen:


Οποιαδήποτε ομοιότητα με πραγματικά πρόσωπα και καταστάσεις είναι συμπτωματική.

Το copyright και την ευθύνη την έχει φυσικά το "Ούζου Μέλαθρον" :P

yiapap
21-09-04, 13:52
thama,
εκεί που προτείνεις είσαι σίγουρος ότι θα βρούμε Σάββατο βραδάκι;
Αν κλείσουμε για 20 και εμφανιστούμε 5 θα φάμε φαγητό ή ξύλο;

sxbcl
21-09-04, 13:54
Όπως είχα γράψει και στο προηγούμενο thread είμαι μέσα κι εγώ αν δεν έχω κατέβει Αθήνα εκείνο το Σ/Κ,σαν ανάποδος που είμαι :D :D
Πάντως κι εγώ θα πρότεινα καλύτερα κάπου εκτός κέντρου για πρακτικούς λόγους (παρκάρισμα κτλ)Γι'αυτούς που δεν θα έχουν μεταφορικό μέσο θα μπορούσαμε να συναντηθούμε κάπου πιο κεντρικά αρχικά ,π.χ. Συντριβάνι,και μετά να ξεκινήσουμε κονβόι για κρασοκατάνυξη.Αυτό θα βόλευε και του επισκέπτες της Infosystem καθώς μετά την έκθεση έρχονται κατευθείαν...
Αντιπρόταση για μέρος στο Πανόραμα στο "Διά χειρός"

euri
21-09-04, 14:21
Αντιπρόταση για μέρος στο Πανόραμα στο "Διά χειρός"

Στη λαδόκολλα, στη λαδόκολλα! :wink:

Παραείναι όμως εκτός κέντρου και σχετικά δυσπρόσιτο για όσους δεν έχουν δικό τους μέσο μεταφοράς. Μόνο ένα λεωφορείο (και όχι ιδιαίτερα συχνό) εξυπηρετεί και για ταξί ούτε λόγος (διπλή ταρίφα γαρ και σχετικά μακρυά).

Πάντως γαστρονομικά είναι πολύ καλή άποψη. :wink:

yiapap
21-09-04, 14:35
Συνεχίζετε να με γράφετε και θα θυμώσω.

Σε όλα τα ωραία που λέτε (πείνασα με τη σκέψη) μπορούμε να ΜΗΝ κλείσουμε;
Αν κλείσουμε και εμφανιστούμε από τα 20 μόνον 5 θα μας αφήσουν να κάτσουμε;
:?:

euri
21-09-04, 15:37
Συνεχίζετε να με γράφετε και θα θυμώσω.

Σε όλα τα ωραία που λέτε (πείνασα με τη σκέψη) μπορούμε να ΜΗΝ κλείσουμε;
Αν κλείσουμε και εμφανιστούμε από τα 20 μόνον 5 θα μας αφήσουν να κάτσουμε;
:?:

Κοίτα μάτια μ' ( :P )

Στο "Διά Χειρός" έχει τόσο χώρο που δε χρειάζεται να κλείσουμε. Έχει τα άλλα μειονεκτήματα που ανέφερα προηγουμένως (μπορεί να έχει και άλλα που δεν τα σκέφτηκα).

Το πρόβλημα είναι το σαββατόβραδο και επειδή γενικά για την πόλη είναι high-season (εκθέσεις, συνέδρια) στα περισσότερα μέρη είτε δε θα υπάρχει χώρος αν εμφανιστούμε μπόλικοι (και ωραίοι), είτε θα πρέπει να κλείσουμε με όλα τα συνεπακόλουθα που ορθώς (αν και καθήμενος υποπτεύομαι :P ) έχεις αναφέρει.

Επειδή δε δίνω και πολλή προσοχή στα posts σου ( :twisted: ), στην "Άμπελο" υπάρχει η δυνατότητα να μας φιλοξενήσει - ανεχτεί;

sxbcl
21-09-04, 15:40
Σε όλα τα ωραία που λέτε (πείνασα με τη σκέψη) μπορούμε να ΜΗΝ κλείσουμε;


Όσες φορές έχω πάει,είτε με 2,είτε με 22 άτομα,δεν έχω κλείσει ποτέ.Είναι αρκετά μεγάλο το μαγαζί και δεν νομίζω να έχουμε πρόβλημα.Όσο για την απόσταση ,όπως είπα μπορούμε να συναντηθούμε πρώτα στο κέντρο,η κοντά σ'αυτό και μετά να πάμε με όσους έχουν αυτοκίνητα.

wintech2003
21-09-04, 15:43
Όσο για την απόσταση ,όπως είπα μπορούμε να συναντηθούμε πρώτα στο κέντρο,η κοντά σ'αυτό και μετά να πάμε με όσους έχουν αυτοκίνητα.



Μα το ιδανικότερο δεν θα ήταν να συναντηθούμε νωρις, να επισκεφθουμε όλοι μαζί ως adslgr.com την έκθεση, να μιλήσουμε με ISP's κτλ, και ΜΕΤΑ να πάμε για φαγητο?

yiapap
21-09-04, 15:49
Όσο για την απόσταση ,όπως είπα μπορούμε να συναντηθούμε πρώτα στο κέντρο,η κοντά σ'αυτό και μετά να πάμε με όσους έχουν αυτοκίνητα.



Μα το ιδανικότερο δεν θα ήταν να συναντηθούμε νωρις, να επισκεφθουμε όλοι μαζί ως adslgr.com την έκθεση, να μιλήσουμε με ISP's κτλ, και ΜΕΤΑ να πάμε για φαγητο?

Μέσα!
Αν και θα πρέπει να κανονίσουμε το "διακριτικό σημάδι" γιατί θα κυκλοφορεί πολύς κόσμος :)

Όσο για την ταβέρνα που λέτε, κανένα πρόβλημα για το "Δια χειρός". Μόνο sxbcl να είσαι μαζί μας για να ξέρουμε ποιον θα δείρουμε αν δε χωρέσουμε :twisted:

euri
21-09-04, 15:49
Μα το ιδανικότερο δεν θα ήταν να συναντηθούμε νωρις, να επισκεφθουμε όλοι μαζί ως adslgr.com την έκθεση, να μιλήσουμε με ISP's κτλ, και ΜΕΤΑ να πάμε για φαγητο?

Κάτι σαν Αστερίξ δηλαδή...πρώτα να πλακωθούμε με τους Ρωμαίους ( = ΟΤΕ, λοιποί ISPs) και μετά μια γιορτή με το καθιερωμένο τσιμπούσι.

Απορία: το ρόλο του Κακοφωνίξ ποιος θα τον αναλάβει; :twisted:

WAntilles
21-09-04, 15:57
Εγώ, αν θέλετε, μπορώ άνετα να αναλάβω το ρόλο του Αυτοματίξ :mrgreen: , αλλά τότε θα χρειαστώ οπωσδήποτε και έναν Καταλφαβητίξ που να επιμένει ότι το ψάρι του είναι φρέσκο. :twisted:

wintech2003
21-09-04, 15:58
έτσι έτσι... :) :) :) :)

sxbcl
21-09-04, 16:22
Όσο για την ταβέρνα που λέτε, κανένα πρόβλημα για το "Δια χειρός". Μόνο sxbcl να είσαι μαζί μας για να ξέρουμε ποιον θα δείρουμε αν δε χωρέσουμε


OK κανονίζω δουλειά να φύγω Αθήνα τότε :D :D



Μα το ιδανικότερο δεν θα ήταν να συναντηθούμε νωρις, να επισκεφθουμε όλοι μαζί ως adslgr.com την έκθεση, να μιλήσουμε με ISP's κτλ, και ΜΕΤΑ να πάμε για φαγητο?


Σωστό κι αυτό.Τελειώνοντας από την έκθεση κάνουμε για σιγουριά ένα τηλέφωνο σε όποιο μαγαζί τελικά αποφασίσουμε και ανάλογα με το πόσοι είμαστε κανονίζουμε...

sdikr
21-09-04, 21:02
Μα το ιδανικότερο δεν θα ήταν να συναντηθούμε νωρις, να επισκεφθουμε όλοι μαζί ως adslgr.com την έκθεση, να μιλήσουμε με ISP's κτλ, και ΜΕΤΑ να πάμε για φαγητο?

Συμφωνώ και εγώ.

Πάντως για το πού θα πάμε τουλάχιστον εγώ ειμαι της άποψης να είναι κάπου κοντά στην ΔΕΘ, ειδικά αμα τα παιδιά απο τα άλλα μέρη της ελλάδος τα καταφέρουν
Οσο για πάρκινγ, απο την στιγμή που είναι να πάμε στην ΔΕΘ όλο και κάτι θα βρούμε στο κέντρο, οπότε απλά μετά πάμε ποδαράτα (το ουζου μέλαθλον είναι μετά τον οτε μπορούμε να κάνουμε μια επίσκεψη και εκεί :mrgreen: )

Υπάρχουν πάντα και τα κάστρα, με αρκετά ταβερνάκια που όλο και κάτι θα βρούμε.


Για την ημερομηνία τι λέτε 9/10 είναι καλά για όλους; :?:

wintech2003
21-09-04, 21:19
Εγώ πάντως για 9/10 ειμαι μεσα.

sxbcl
21-09-04, 21:20
Τι θα λέγατε αν ορίζαμε κάποια ώρα για να συναντηθούμε έξω από την έκθεση για να πάμε όλοι μαζί,ή τουλάχιστον όσοι θέλουν και ακόμα μία για συνάντηση λίγο πριν ξεκινήσουμε για την ταβέρνα,ας πούμε στο συντριβάνι ή στην πύλη της έκθεσης στη ΧΑΝΘ.Μετά βλέπουμε και κάνουμε.Οι Θεσσαλονικείς θα έχουν υπόψην του 3-4 μαγαζιά για να πάμε και αποφασίζουμε επι τόπου ανάλογα και με το πόσοι θα είμαστε.
Πάντως Σάββατο 9/10 φαίνεται καλή ημέρα.

yiapap
22-09-04, 12:22
Τι θα λέγατε αν ορίζαμε κάποια ώρα για να συναντηθούμε έξω από την έκθεση για να πάμε όλοι μαζί

Πως θα "αναγνωριστούμε";;;

wintech2003
22-09-04, 12:26
Θα τηλεφωνηθούμε... :)

kadronarxis
22-09-04, 12:29
βάλτε και μένα μέσα στο πατιρντί.
αν δείτε κάποιον να δένει χειρόφρενα έξω από την έκθεση εγώ θα είμαι. :mrgreen:

Άντε γερά.

wintech2003
22-09-04, 12:45
αν δείτε κάποιον να δένει χειρόφρενα έξω από την έκθεση εγώ θα είμαι.


Α ρε Σουμαχερ! :) :) :)

yiapap
22-09-04, 13:04
Την προηγούμενη φορά ο UGF είχε πάρει κάρτα και είχε ανακοινώσει το νούμερο στο forum, οπότε μπορούσαν όλοι να τον πάρουν τηλ.
Υπάρχει κανείς με καρτοκινητό που να διατίθεται να κάνει το ίδιο... και φυσικά να έρθει ΝΩΡΙΣ για να μην ψαχνόμαστε!

@ ADSLgr.com All rights reserved.