PDA

Επιστροφή στο Forum : Καποιος Να Μου Εξηγησει



SPARTAKOS
22-09-04, 13:36
Καλισπερα σε ολους:D !!Θα ειθελα καποιος να μου εξιγισει τι ειναι αυτο το DSL Con-x
που το ακουω συχεχια !!ακουω οτι ειναι φθυνοτερο αλλα δεν το εχω βρει πουθενα να δω τιμεσ κτλ.Εαν γνωριζει καποιος PLEASE να βοιθισει γιατι ειμαι σε φαση που λες να παραγκιλω adsl και εαν ειναι να περιμενω λιγω ακομα!!(Τοσο καιρο εκανα υπομονη 15 μερες ακομα δεν βλαπτουν :lol: :lol: :lol: :lol: )

aesir
22-09-04, 13:45
Καλησπέρα. Σίγουρα δεν διάβασες το www.adslgr.com/policy.html αλλιώς θα ήξερες οτι τα greeklish αποαγορεύονται. Θα σε παρακαλούσα να πατήσεις "επεξεργασία" και να γράψεις ξανά το subject και το κείμενο.

maria
22-09-04, 13:51
Μια από τα ίδια είναι, απλά είναι σε πακέτο, σου δίνουν αυτοί Modem και μάλλον και σύνδεση και εγκατάσταση μόνος σου.

sdikr
22-09-04, 20:33
Καλισπερα σε ολους:D !!Θα ειθελα καποιος να μου εξιγισει τι ειναι αυτο το DSL Con-x
που το ακουω συχεχια !!ακουω οτι ειναι φθυνοτερο αλλα δεν το εχω βρει πουθενα να δω τιμεσ κτλ.Εαν γνωριζει καποιος PLEASE να βοιθισει γιατι ειμαι σε φαση που λες να παραγκιλω adsl και εαν ειναι να περιμενω λιγω ακομα!!(Τοσο καιρο εκανα υπομονη 15 μερες ακομα δεν βλαπτουν )

Οι καινούργιες τιμές θα ισχύσουν για όλους (εκτός αν ο Οτε θέλει να κάνει ανακαίνιση στα καταστήματα του!)

SPARTAKOS
23-09-04, 00:39
κανεις που να ξερει τις καινουριες τιμες τα παγια που θα υπαρξουν για τις adsl γραμμες ή ποσο θα ειναι η μειωση ? :D :D :D

sdikr
23-09-04, 01:30
19 ευρώ;

SPARTAKOS
25-09-04, 03:31
tnx για την βοιθεια !!το εψαξα λιγω παραπανω και βρηκα πληροφοριες !!


:P :P :P :P :P :P :P

catfish
25-09-04, 12:31
πες τις να μάθουμε και εμείς και έχω και εγώ περιέργεια γι'αυτό! :roll:

SPARTAKOS
27-09-04, 02:17
σχετικο δελτιο του οτε www.ote.gr/oteweb/greek/news/shownews.asp?id=752
για περισοτερα τιμες κτλ www.ote.gr/oteweb/greek/news/7_9_04.pdf (πρεπει να εχεις Adobe Acrobat)
:D :D :D :D :D :D

@ ADSLgr.com All rights reserved.