PDA

Επιστροφή στο Forum : VDSL sync but on ip



_GaARa_
07-01-16, 12:19
Σε συνέχεια θέματος μου εδω ~ > http://www.adslgr.com/forum/threads/912536-%CE%91%CF%80%CE%BF-ADSL-%CF%83%CE%B5-VDSL-%CF%80%CF%81%CE%BF%CE%B2%CE%BB%CE%B7%CE%BC%CE%B1
Επειτά απο συνεχείς δηλώσεις για βλάβη τωρα απο το helpdesk σας μου λένε οτι δεν φαίνεται τίποτα καταγεγραμένο στο σύστημα!!!!
Ειμαι τώρα 4 μέρες χωρίς internet και ακόμα δεν μπορείτε να μου δώσετε λύση.Ετσι φαίρεστε στους πελάτες σας εν καιρό κρίσης?
Σε επικοινωνία που ειχα στο συγκεκριμένο θέμα και απο εδω αλλά μου είχανε πει. Μπορεί η εταιρία σας να δώσει μια υπευθυνη απάντηση επι του θέματος?

Forthnet.Nova.Rep1
07-01-16, 13:07
Καλημέρα _GaARa_,

Κατανοούμε την αναστάτωση που έχει προκύψει λόγω του τεχνικού ζητήματος που έχει παρουσιαστεί στην υπηρεσία σου, καθώς και τη δυσκολία που δημιουργείται στην καθημερινή σου επικοινωνία.

Ζητούμε συγγνώμη για τυχόν λανθασμένη ενημέρωση που έλαβες σε σημερινή σου επικοινωνία με την τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών.

Για το ζήτημα το οποίο έχει παρουσιαστεί στην υπηρεσία σου, είναι ενήμερο το αρμόδιο τμήμα της τεχνικής μας διεύθυνσης από σχετική επικοινωνία στις 4/1/2016 και θα χρειαστεί να αναμένουμε την ολοκλήρωση των ενεργειών επίλυσης που διενεργούνται σε συνεργασία με τον καθολικό πάροχο.

Παραμένουμε στη διάθεσή σου.

Αλέξης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.