PDA

Επιστροφή στο Forum : Νεα Γραμμη Σταθερο wind



sbeltos
10-02-16, 20:25
Καλησπερα, Πρωτο μου thread στο forum και εχω να κανω μια ερωτηση!
Θελω να βαλω σταθερο στο σπιτι μου και απο ολες τις προσφορες που πηρα της wind ηταν απαιχτη,μεχρι και κινητο δινει στο πακετο της προσφορας της.εκει λοιπον που ειχα οτε tv και ελεγα να βαλω ολο το πακετο σκεφτομαι πως η wind αξιζει.
αλλα ο φοβος μου ειναι στο internet,στον πρωτο οροφο της πολυκατοικιας με wind ενα speedtest που εκανα εβγαλε 8 mbps download,στον δευτερο με forthnet εβγαλε 10 mbps,εχω ειμαι στον τριτο..δεν ξερω τι να κανω... γιατι με νοιαζει κυριως για gaming,αν παρω την προσφορα και δεν με ικανοποιει υπαρχει τροπος να σταματησω την συνδεση που θα κανω; η ειμαι δεσμευμενος για 24 μηνες;;;

pluss
11-02-16, 00:59
Κανονικά είσαι δεσμευμένος για 24 μήνες, αλλά υπάρχει λύση... Όλες οι εταιρίες ανά κάποια χρονικά διατήματα ανακοινώνουν τιμολογιακές αλλαγές στα προγράμματα που παρέχουν, οπότε, εάν θελήσεις να φύγεις, έχεις τη δυνατότητα να εκμεταλλευτείς το δικαίωμά σου να καταγγείλεις την σύμβασή σου αζημίως εντός 1 μήνα από την ημερομηνία του δελτίου τύπου και έτσι δεν θα σε χρεώσουν τα τέλη αποσύνδεσης... Εγώ (δυστυχώς) είμαι στη Cyta εδώ και τρεις εβδομάδες και με έσωσε αυτό...

@ ADSLgr.com All rights reserved.