PDA

Επιστροφή στο Forum : επαναφορά vdsl profile από adsl



giannisopc
17-02-16, 16:37
καλησπέρα είμαι ένας παρα πολυ δυσαρεστημένος πελάτης γενικότερα από την τεχνική υποστήριξη της εταιρίας σας καθώς πληρώνω vdsl και με έχετε κλειδώσει σε adsl και μου λέτε πως δε γίνετε να αλλάξει γιατί πλέον η γραμμή μου έχει πολλα θέματα συν την απόσταση... ήθελα όμως να επαναφέρω το θέμα καθώς βρήκε ο οτε μια πολύ μεγάλη βλάβη στην περιοχή που μένω για την ακρίβεια ένα καλώδιο είχε 4 κοψίματα και σάπια μούφα ( με 4 λίτρα νερό μέσα ) και αντικαθιστάθηκε εχθές που δεν είχα για 3 4 ώρες ούτε τηλέφωνο ούτε internet... όταν επανήλθε ήταν ακόμα σε adsl το profile μου στην ίδια περίπου συχνότητα κάπου στα 11.5 αλλα με σταθερό margin ενώ πριν έπαιζε όπου ήθελε και με πολύ λιγότερα errors.. ρωτάω λοιπόν τώρα μιας και έγινε μια τόσο μεγάλη επισκευή υπάρχει καμια περίπτωση να με γυρίσετε σε vdsl η θα συνεχίσω να πληρώνω γι αυτό χωρίς να το έχω? :(

Forthnet.Nova.Rep1
17-02-16, 19:09
Καλησπέρα giannisopc,

Σ' ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας.

Θα θέλαμε να σε ενημερώσουμε ότι έχει δρομολογήσει σχετικό αίτημα προς το αρμόδιο τμήμα της τεχνικής μας διεύθυνσης για το ζήτημα το οποίο μας αναφέρεις και για οτιδήποτε νεότερο θα λάβεις σχετική ενημέρωση στο τηλέφωνο επικοινωνίας που υπάρχει καταχωρημένο στη καρτέλα σου.

Παραμένουμε στη διάθεσή σου.

Αλέξης, Forthnet Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.