PDA

Επιστροφή στο Forum : οτε / πρόβλημα Συγχρονισμού DSL από την Πέμπτη 23-9



cbouts
26-09-04, 17:28
Καλά αυτοί στον ΟΤΕ είναι απαράδεκτοι..
μα καλά τι κάνουν? παίζουν με τα καλώδια?
απο την πέμπτη που μας πέρασε έχω χάσει τον συγχρονισμό με ΟΤΕ και ενω το έχω δηλωσει στις βλάβες του ΟΤΕ με εχουν γραψει κανονικά. Κυριακή σήμερα και ακόμη τιποτα και ουτε ενα τηλεφωνο δεν με πήραν. με βλέπω απο Τρίτη που θα ξυπνήσουν να αποκαθίσταται η βλαβη.

skavak
27-09-04, 20:55
Εδώ γελάμε ή κλαίμε ? (ιδού η απορία)

Έχει περάσει ένας μήνας και η γραμμή μου αρνείται να επανέλθει για να μην ξαναγράφω το post που έγραψα για να ξεθυμάνω και εγώ είναι εδώ :
(http://www.adslgr.com/forum/thread9141.html&highlight)

Οκ ότι έγινε , έγινε. Έχω δοκιμάσει τα πάντα (εκτός από βουντού) και πάρε τηλέφωνα στον ΟΤΕ και πάρε και άλλα στον provider. Η κλασική καραμέλα φταίει ο provider έλιωσε και έχω μείνει να κοιτάω τα λαμπάκια του μόντεμ. Αυτό το συνεργείο πόσες μέρες θέλει να έρθει να δει τι γίνεται ????

sdikr
27-09-04, 21:15
Οκ ότι έγινε , έγινε. Έχω δοκιμάσει τα πάντα (εκτός από βουντού) και πάρε τηλέφωνα στον ΟΤΕ και πάρε και άλλα στον provider. Η κλασική καραμέλα φταίει ο provider έλιωσε και έχω μείνει να κοιτάω τα λαμπάκια του μόντεμ. Αυτό το συνεργείο πόσες μέρες θέλει να έρθει να δει τι γίνεται ????

Ρε παιδιά τουλάχιστον εδώ στην θεσσαλονίκη, τους πήρα την Παρασκευή, την κυριακή (ναι καλά διαβάζετε) με πήραν τηλέφωνο για να δούμε τα σχετικά. Την Δευτέρα (σήμερα) με ψάχναν σε σταθερά και κίνητα για να κλείσουμε ραντεβου να έρθουν να δουν την γραμμή απο κοντά.
Περιμένω αυριο τηλέφωνο για να κανονίσουμε

skavak
27-09-04, 21:42
Δεν είπα ότι είναι εξαφανισμένοι τηλέφωνο παίρνουν ! Από το κέντρο ASDL (η όπως θέλουν να το λένε) με έχουν πάρει 3 φορές για να κάνουμε και τις 3 τα ίδια ! (ανοίξτε, εγκαταστήστε , βγάλτε το spliter ...κτλ) Φυσικά και δεν βρίσκουμε το πρόβλημα και η απάντηση είναι ότι θα το δηλώσουν για να έρθει το συνεργείο. Το δηλώνουν αυτοί , εγώ ο provider αλλά το αποτέλεσμα είναι ότι περιμένω να με πάρουν για το ραντεβού τηλέφωνο δεν παίρνω....

Από 20 Αυγούστου δεν έχω γραμμή για να δούμε πότε θα έρθουν!
Μάλλον θα έρθω Θεσσαλονίκη!

@ ADSLgr.com All rights reserved.