PDA

Επιστροφή στο Forum : Δωρεάν το Office Personal και 1ΤΒ χώρος στο OneDrive για 1 χρόνο



Σελίδες : [1] 2

nnn
18-03-16, 21:00
Την δυνατότητα χρήσης του Office Personal (για 1 υπολογιστή) και 1 TB χώρο στο OneDrive δωρεάν για έναν χρόνο, δίνει σε όλους η Microsoft. Για να την 168496αποκτήσετε αρκεί να πατήσετε στην διαχείριση χώρου στο web OneDive ή στην επιλογή upgrade που εμφανίζεται στο συννεφάκι στην γραμμή εργασιών του υπολογιστή σας μέχρι τις 15 Αυγούστου 2016.

Για την ενεργοποίηση της δωρεάν περιόδου, πρέπει να εισάγετε valid μέσο πληρωμής (κάρτα/Paypal) και έχετε την επιλογή ακύρωσης της αυτόματης ανανέωσης πριν την λήξη των 365 δωρεάν ημερών της.

Office 365 Personal special offer terms

Offer valid for a free one year subscription of Office 365 Personal. Must redeem by August 15th, 2016. Payment instrument required and will be automatically charged the then-current subscription price after one year unless you cancel your subscription at www.office.com/myaccount (http://www.office.com/myaccount). Valid only if you are an original recipient of this offer; are a OneDrive free plan subscriber without an existing paid OneDrive, Office 365 or Groove Music subscription, have over 5 GB of content stored on OneDrive and are not already using more than your storage allotment as of January 15th, 2016. Offer must be redeemed via the Microsoft Store online. Limit of one per person/Microsoft account; must use the account associated with your OneDrive subscription. May not be redeemed by or transferred to another customer, or combined with other offers. Violation of these terms may result in cancellation of your Office 365 subscription. Not valid on prior orders or purchases; may not be redeemed for cash or gift cards. Offer not valid in Japan, China, Hong Kong and countries where Office 365 Personal and/or OneDrive is not available. Microsoft reserves the right to modify or discontinue the offer at any time.


168493

168494

adslgr.com

SPIROS1979
18-03-16, 21:45
Καλησπερα μετα δεν εχει αυτοματη χρεωση ; δηλαδη περιεχει word και αλλα

nnn
18-03-16, 21:46
Καλησπερα μετα δεν εχει αυτοματη χρεωση ; δηλαδη περιεχει word και αλλα
Έχει αυτόματη χρέωση, την οποία μπορείς να ακυρώσεις και να σταματήσεις να το χρησιμοποιείς αφού λήξει ο χρόνος.

Andreaslar
18-03-16, 21:51
Σε εμένα δεν έχει ενεργοποιηθεί, ακόμα λέει 69ε/έτος168497

mariossss
18-03-16, 22:02
Μαλλον παει σταδιακα σε ολους

nnn
18-03-16, 22:09
Σε εμένα δεν έχει ενεργοποιηθεί, ακόμα λέει 69ε/έτος168497

Έχεις ήδη πρόγραμμα, δεν θα στο δώσει.

Διάβασε το κείμενο στα Αγγλικά που έχω ανεβάσει.

Andreaslar
18-03-16, 22:10
Έχεις ήδη πρόγραμμα, δεν θα στο δώσει.

Διάβασε το κείμενο στα Αγγλικά που έχω ανεβάσει.

Ψηνόμουν να παρω την ετήσια συνδρομή για 5 ατομα, αλλά μετα από αυτό το άδειασμα, δεν...

tsioy
18-03-16, 22:17
Σε εμένα δεν έχει ενεργοποιηθεί, ακόμα λέει 69ε/έτος168497

Τα ίδια κι εδώ...

fumantsu
18-03-16, 22:37
αμα το δουλευεις το office λεει, αλλιως....

nikosmelt
18-03-16, 23:23
Σε εμένα είχε έρθει ενημέρωση πριν μερικές μέρες και το τσίμπησα. Εξαιρετικό. Θα ανανεώσω σίγουρα και του χρόνου.

gravis
19-03-16, 00:03
Εμεις που αγορασαμε τι γινετε με εμας? μας αδειασε η microsoft

tsiouficto
19-03-16, 01:29
Την πήρα και εγώ την προσφορά. Ένα πράγμα δεν κατάλαβα. Τα Office μπορώ να τα εγκαταστήσω σε πολλούς υπολογιστές όπου έχω περασμένο το δικό μου microsoft account ή μόνο σε έναν;

cris4524
19-03-16, 02:10
Είναι μόνο για τους χρήστες που δεν κράτησαν τα 15GB και το bonus τις κάμερας, και για αυτούς που δεν έχουν κάποια συνδρομή ενεργή.


Valid only if you are an original recipient of this offer; are a OneDrive free plan subscriber without an existing paid OneDrive, Office 365 or Groove Music subscription, have over 5 GB of content stored on OneDrive and are not already using more than your storage allotment as of January 15th, 2016.

Μετάφραση google...


Ισχύει μόνο εάν είστε ένα νόμιμος αποδέκτης αυτής της προσφοράς. Να είστε δηλαδή ένας δωρεάν συνδρομητής Οnedrive και όχι ένας υπάρχων συνδρομητής επί πληρωμή του Onedrive, Office 365 ή Groove Music, να έχετε πάνω από 5 GB περιεχομένου που είναι αποθηκευμένο στο Οnedrive και δε χρησιμοποιείτε παραπάνω απ όσα σας έχουν δώσει από τις 15 Ιανουαρίου 2016.

mariossss
19-03-16, 09:50
Είναι μόνο για τους χρήστες που δεν κράτησαν τα 15GB και το bonus τις κάμερας, και για αυτούς που δεν έχουν κάποια συνδρομή ενεργή.



Μετάφραση google...

Εγω παντως εχω το bonus της καμερας και επιβραβευση bing και αφοσιωσης και το τσιμπησα και το 1TB με το office!

nnn
19-03-16, 11:16
One more time, όσοι πληρούν αυτές τις προυποθέσεις, λογικά την παίρνουν την προσφορά.



Offer valid for a free one year subscription of Office 365 Personal. Must redeem by August 15th, 2016. Payment instrument required and will be automatically charged the then-current subscription price after one year unless you cancel your subscription at www.office.com/myaccount. Valid only if you are an original recipient of this offer; are a OneDrive free plan subscriber without an existing paid OneDrive, Office 365 or Groove Music subscription, have over 5 GB of content stored on OneDrive and are not already using more than your storage allotment as of January 15th, 2016. Offer must be redeemed via the Microsoft Store online. Limit of one per person/Microsoft account; must use the account associated with your OneDrive subscription. May not be redeemed by or transferred to another customer, or combined with other offers. Violation of these terms may result in cancellation of your Office 365 subscription. Not valid on prior orders or purchases; may not be redeemed for cash or gift cards. Offer not valid in Japan, China, Hong Kong and countries where Office 365 Personal and/or OneDrive is not available. Microsoft reserves the right to modify or discontinue the offer at any time.

- - - Updated - - -

Και το Outlook στο πακετάκι :cool:

bomberb17
19-03-16, 11:56
Τελικά πότε πρέπει να ακυρώσουμε την κάρτα για να μη χρεωθούμε;

nnn
19-03-16, 12:30
Τελικά πότε πρέπει να ακυρώσουμε την κάρτα για να μη χρεωθούμε;

Πριν κλείσει ο χρόνος.

vasileios13
19-03-16, 13:31
Δεν μπορώ να το πάρω,αλλά δεν τα βάφω και μαύρα...:bot:

8anos
19-03-16, 21:12
Τελικά πότε πρέπει να ακυρώσουμε την κάρτα για να μη χρεωθούμε;

δεν χρειαζετε να ακυρωσεις την κάρτα
πηγαινε και ακυρωσε την αυτοματη ανανεωση εδώ https://account.microsoft.com/services?ref=officeweb

Manolis_karas
19-03-16, 22:04
Χρόνια στη δουλειά χρησιμοποιούσα-με το MS office. Τώρα χρησιμοποιώ ένα free office και το Ms office δεν μου λείπει. Νομίζω ότι το τελευταίο είναι πιο μπροστά κάτι λίγα χρόνια, αλλά ποιος χρησιμοποιεί όλες τις δυνατότητες; ή δεν μπορεί να δουλέψει με μία παλιά έκδοση; Εξαιρούνται μερικά επαγγέλματα. Το 1TB όμως είναι καλό.

Centurion
20-03-16, 10:40
Στην προσφορά επίσης περιλαμβάνονται και δωρεάν 60 λεπτά Skype κάθε μήνα προς σταθερά. Αλλά πρέπει να ενεργοποιηθούν manually μέσα από τον λογαριασμό του office 365.

alfagamma
20-03-16, 15:42
Στην προσφορά επίσης περιλαμβάνονται και δωρεάν 60 λεπτά Skype κάθε μήνα προς σταθερά. Αλλά πρέπει να ενεργοποιηθούν manually μέσα από τον λογαριασμό του office 365.

Αυτα τα 60 λεπτα, τα ενεργοποιησα, οταν ομως μπαινω στο skype απο το κινητο δεν μου τα εμφανιζει καπου, πρεπει να μπω στον λογ/μο μου οπου μου λεει για το πακετο μεσω office 365.
ετσι ειναι?

mariossss
20-03-16, 16:04
Αυτα τα 60 λεπτα, τα ενεργοποιησα, οταν ομως μπαινω στο skype απο το κινητο δεν μου τα εμφανιζει καπου, πρεπει να μπω στον λογ/μο μου οπου μου λεει για το πακετο μεσω office 365.
ετσι ειναι?

Στο κινητο δεν το λεει αλλα στον λογαριασμο του skype και στο προγραμμα του υπολογιστη οταν πας να κανεις κληση γραφει διπλα απο το πληκτρολογιο που λεει συνδρομες "εχετε μια συνδρομη" και μπορεις να κανεις κληση μονο σε σταθερα εκτος απο καποιες χωρες (ΗΠΑ, Κινα κλπ) που μπορεις να κανεις κληση σε κινητα

stauros512
20-03-16, 19:29
Σε εμένα δεν έχει ενεργοποιηθεί, ακόμα λέει 69ε/έτος, αλλά πιστεύω θα έρθει σύντομα.

djuan1988
20-03-16, 19:33
Δε μου το δίνει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.

Στις προϋποθέσεις δε μιλάει για camera roll κτλ.

Πληρωμένο πρόγραμμα δεν έχω, πάνω από 5 gb αρχεία δεν έχω, ούτε προφανώς έχω ξεπεράσει το διαθέσιμο χώρο.

Μου ξεφεύγει κάτι;

anonymos1982
20-03-16, 20:31
Χρόνια στη δουλειά χρησιμοποιούσα-με το MS office. Τώρα χρησιμοποιώ ένα free office και το Ms office δεν μου λείπει. Νομίζω ότι το τελευταίο είναι πιο μπροστά κάτι λίγα χρόνια, αλλά ποιος χρησιμοποιεί όλες τις δυνατότητες; ή δεν μπορεί να δουλέψει με μία παλιά έκδοση; Εξαιρούνται μερικά επαγγέλματα. Το 1TB όμως είναι καλό.

Κι εγώ χρησιμοποιώ το Office 2007 (αγορασμένο) και δεν σκοπεύω να το αλλάξω για καμία έκδοση όπου θα είμαι υποχρεωμένος να πληρώνω συνδρομή.

bomberb17
20-03-16, 21:37
Δε μου το δίνει και δεν μπορώ να καταλάβω γιατί.

Στις προϋποθέσεις δε μιλάει για camera roll κτλ.

Πληρωμένο πρόγραμμα δεν έχω, πάνω από 5 gb αρχεία δεν έχω, ούτε προφανώς έχω ξεπεράσει το διαθέσιμο χώρο.

Μου ξεφεύγει κάτι;

Ούτε εμένα μου το βγάζει. Αλλά απότι κατάλαβα, για να στο βγάλει πρέπει να έχεις περισσότερο από 5GB, όχι λιγότερο.

djuan1988
20-03-16, 22:03
Ούτε εμένα μου το βγάζει. Αλλά απότι κατάλαβα, για να στο βγάλει πρέπει να έχεις περισσότερο από 5GB, όχι λιγότερο.

Ναι έχεις δίκιο,


have over 5 GB of content stored on OneDrive.


Οπότε το χάσαμε. Κρίμα, εξαιρετική προσφορά.

nnn
20-03-16, 23:37
Φορτώστε αρχεία, μπορεί να σας το δώσει...

djuan1988
20-03-16, 23:47
Φορτώστε αρχεία, μπορεί να σας το δώσει...

Προσωπικά είχα αρκετά gb και τα έσβησα πριν από κάποιους μήνες γιατί κάτι δε μου άρεσε στην πολιτική απορρήτου της microsoft.

Θα ανεβάσω μερικές διανομές linux για να φτάσω τα 5gb.

bomberb17
21-03-16, 08:43
Υπάρχει τρόπος να στείλουμε σαβούρα αρχεία κατευθείαν στο onedrive (χωρίς δηλ. να τα κατεβάσουμε και να τα ανεβάσουμε πάλι)? :hmm:

turboirc
21-03-16, 09:06
Υπάρχει τρόπος να στείλουμε σαβούρα αρχεία κατευθείαν στο onedrive (χωρίς δηλ. να τα κατεβάσουμε και να τα ανεβάσουμε πάλι)? :hmm:

Τεχνικα ναι (https://dev.onedrive.com/items/upload_url.htm) αλλα δεν ξερω αν το κανει ο windows client.

Αμφιβαλλω αν κανοντας το αυτο ομως στα δωσει. Δεν ειναι βλακες, θα το ειχαν προβλεψει.

Brainstorm389
21-03-16, 16:58
Ψηνόμουν να παρω την ετήσια συνδρομή για 5 ατομα, αλλά μετα από αυτό το άδειασμα, δεν...

Ποιο αδειασμα ακριβως? 5ΤΒ + Office με 10 ευρω το μηνα δεν τα εχει κανεις αλλος.

Andreaslar
21-03-16, 18:29
Ποιο αδειασμα ακριβως? 5ΤΒ + Office με 10 ευρω το μηνα δεν τα εχει κανεις αλλος.

Μετά το άδειασμα της προσφοράς που δεν ισχύει σε όσους έχουμε ήδη αγοράσει κάποιο πακέτο της εταιρείας

ranger
21-03-16, 19:41
Δεν έχω αγοράσει πακέτο αλλά και πάλι δεν μου έβγαζε διαθέσιμη την προσφορά. Μετά είδα ότι θέλει 5GB τουλάχιστον και δεν είχα σχεδόν τίποτα στο one. Πετάω ένα αρχείο 8GB, τσεκάρω ξανά αλλά πάλι τίποτα. Πρέπει να πληρώσω.
Καλά, μικρό το κακό αφού έχω κανονική και όχι νοικιασμένη έκδοση...

Koala_
21-03-16, 21:49
Και μόλις είχε σκάσει ειδοποίηση ότι το office μου είναι πειρατικό!
Καλό το timing...

Helene
23-03-16, 21:58
Άντε να κάτσεις να το αδειάσεις μετά από ένα χρόνο όμως...

alfagamma
24-03-16, 01:28
Και γιατι να το αδειασεις? δεν σε καταλαβα....

tsigarid
24-03-16, 02:04
Και γιατι να το αδειασεις? δεν σε καταλαβα....

Για να μην πληρώσεις τη συνδρομή στο τέλος της προσφοράς.

alfagamma
24-03-16, 03:28
Αν ληξει ο χρονος και απενεργοποιησεις την αυτο ματη ανανεωση δεν θα πληρωσεις τιποτα, οσα αρχεια εχεις ανεβασει θα ειναι στο συννεφο, απλα δεν θα μπορεις να ανεβασεις αλλα και οτι διαγραφεται ο χωρος που ελευθερωνεται θα χανεται μεχρι να κατεβεις στα GB που εχεις κανονικα....
δεν καταλαβα το προβλημα σου....

tsigarid
24-03-16, 03:34
Άρα αχρηστεύεται ο χώρος, αφού δεν μπορείς να σώσεις τίποτα καινούριο.

alfagamma
24-03-16, 09:42
Πληρώνεις και δεν αχρηστεύεται...
δεν κατάλαβα τελικά τι θέλεις? από την μια λες για αρχεία που πρέπει να κατεβάσεις/διαγράψεις και μετά για τον χώρο που χάνεις....

Brainstorm389
24-03-16, 12:27
Καλο θα ηταν να μας τα εδιναν ολα τσαμπα αλλα φευ...

goku
24-03-16, 12:31
Κι εγώ χρησιμοποιώ το Office 2007 (αγορασμένο) και δεν σκοπεύω να το αλλάξω για καμία έκδοση όπου θα είμαι υποχρεωμένος να πληρώνω συνδρομή.

Μπορείς να αγοράσεις το τελευταίο Office και μεμονωμένα, χωρίς συνδρομή, με ότι αυτό συνεπάγεται.

anonymos1982
25-03-16, 00:49
Δεν αντιλέγω, αλλά δεν έχω κανένα κέρδος να το κάνω, δεν βρίσκω να έχει κάποια λειτουργία που να μη την έχω ήδη και το θεωρώ ακριβό.

blade_
06-04-16, 16:20
169208

να φανταστω δε το δικαιουμαι?

nnn
06-04-16, 16:32
169208

να φανταστω δε το δικαιουμαι?

Όχι ...

mariossss
06-04-16, 19:29
169208

να φανταστω δε το δικαιουμαι?

Επρεπε να ειχες πανω απο 5GB αρχεια στο Onedrive

ranger
06-04-16, 21:12
Επρεπε να ειχες πανω απο 5GB αρχεια στο Onedrive

Μπα...
και εγώ που δοκίμασα να βάλω 5 GB δεν το δικαιούμαι. Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει...

mariossss
06-04-16, 21:29
Μπα...
και εγώ που δοκίμασα να βάλω 5 GB δεν το δικαιούμαι. Δεν ξέρω ακριβώς τι παίζει...

Να τα βαλεις μετα δεν γινεται επρεπε να τα ειχες πριν απο την προσφορα

@ ADSLgr.com All rights reserved.