PDA

Επιστροφή στο Forum : Format σε MLS κινητό



kostis38
15-04-16, 22:16
Καλησπέρα σας. Έχω ένα MLS IQ Talk IQ1300 το οποίο θέλω και πρέπει να το κάνω format αλλά δε ξέρω τον τρόπο. Σε ένα samsung της αδερφής μου πατήσαμε το volum+ & power οπότε άνοιξε ένα μενου και στη συνέχεια έγινε η δουλειά μας. Στο MLS προσπάθησα να κάνω το ίδιο αλλά δε γίνεται τίποτα. μήπως μου διαφεύγει κάτι? Ευχαριστώ.

nikos85
23-07-16, 23:46
ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ BACKUP AND RESTORE ΑΠΟ ΤΙΣ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΠΡΩΤΑ !! ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ GOOGLE ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΟ ΤΗΣ ΣΥΣΚΕΥΗΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΣ

yiapap
25-07-16, 15:45
Καλησπέρα σας. Έχω ένα MLS IQ Talk IQ1300 το οποίο θέλω και πρέπει να το κάνω format αλλά δε ξέρω τον τρόπο. Σε ένα samsung της αδερφής μου πατήσαμε το volum+ & power οπότε άνοιξε ένα μενου και στη συνέχεια έγινε η δουλειά μας. Στο MLS προσπάθησα να κάνω το ίδιο αλλά δε γίνεται τίποτα. μήπως μου διαφεύγει κάτι? Ευχαριστώ.Έχει κανονικά με volume+ και on/off. Επιλέγεις wipe data factory reset κινούμενος με το volume- και επιλέγεις με το αριστερό εκ των τριών κάτω πλήκτρων.

kostis38
06-09-16, 20:11
Έχει κανονικά με volume+ και on/off. Επιλέγεις wipe data factory reset κινούμενος με το volume- και επιλέγεις με το αριστερό εκ των τριών κάτω πλήκτρων.

Τελικά αυτό έκανα και η δουλειά έγινε. Ευχαριστώ πολύ.

@ ADSLgr.com All rights reserved.