PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣ ΧΡΗΣΤΕΣ DSL Ν.ΙΩΝΙΑ



Sap
28-09-04, 16:52
Εδω και 2 βδομαδες οι ταχυτητες ειναι απαραδεκτες.Απο τα 46-47kbps πεσαμε στα 40 μετα την αναβαθμιση και αμεσως μετα κατρακυλησαμε στα 22-25kb/sec.Δεν υπαρχει καμια ωρα της ημερας που να πηγαινω πανω απο 30 απο οποιαδηποτε πηγη.

Η κατασταση ειναι πλεον απελπιστικη.Σιγουρα δε λεω κατι καινουργιο απλα δινω ενα στιγμα για την εδω κατασταση.Κανενας αλλος απο Ν.Ιωνια με παρομοια προβληματα?

johnvam
28-09-04, 16:59
Φίλε μου εγώ απο Π.Ηράκλειο που είμαι στο ίδιο κέντρο και έχω ακριβώς το ίδιο πρόβλημα...

Είμαι συνέχεια στο 33-36...

Πήρα τηλέφωνο και μου είπαν οτι κάνουν μια αναβάθμιση και οτι το λιγότερο σε μια εβδομάδα θα λυθεί...

Sap
29-09-04, 01:32
Γιατι μου θυμιζει κατι αυτο περι αναβαθμισης...
Και μυριζει και ασχημα... :twisted:

zBronX
29-10-04, 15:08
Sap δειχνεις να εχεις δικιο...
Αφου καταναλωσα πολυ χρονο στο να ψαχνω στα γνωστα-αγνωστα τηλεφωνα τον λογο που δεν εχω εδω και μια βδομαδα link, γυρισα σημερα (ενα μηνα από το ποστ) απο τον Οτε Ν.Ιωνιας με απαντηση οτι το προβλημα εξακολουθει και υπαρχει στο συγκεκριμενο dslam. Ελεος δηλαδη.
Το μονο που μπορω να κανω, μου ειπαν, ειναι μια αιτηση για να μην χρεωνομαι παγια adsl που δεν μου προσφερεται μεχρι να αναλαβει το συνεργειο. Το τελευταιο δεν ειναι του οτε αλλα τεχνικοι της siemens(?!). Ισχυει? Με λιγα λογια τι συμβαινει?
Ανηκω μαλλον σε ενα πολυ μικρο ποσοστο ατυχων αλλα παιζει τρομερη απογοητευση...

johnvam
02-11-04, 17:28
φίλε sap πώς πας απο ταχύτητα? εγώ είμαι σταθερά στα 40 KB/SEC....

@ ADSLgr.com All rights reserved.