PDA

Επιστροφή στο Forum : Ζητειται συνεργός για βομβιστική ενέργεια στον ΟΤΕ πατρας.



antonios_eg
30-09-04, 12:27
Λοιπον παιδιά χαλαρώστε... μια απλή ρουκέτα είναι. Απλά θέλω να τους πάρει ο διάολος όλους εκει μέσα.
Αμοιβή δεν υπάρχει ...αρκει η ψυχική ικανοποιηση.

Τελος πάντων. Μπορει κάποιος να μου δώσει ένα τηλέφωνο απο τον ΟΤΕ πάτρας που να το ΣΗΚΩΝΟΥΝ οι αλήτες?
παιρνω 5,6,7 διαφορετικούς αριθμούς άλλα τίποτα...όταν πηγα δε απο κει περιμενα και περιμενα για το τίποτα.

Μην ακουσω τιποτα για 134 1242 κλπ γιατι εχω πάρει κυριολεκτικά πάνω απο 30 φορές και δεν μπορούν να με βοηθήσουν.

Ευχαριστώ και sorry για τα νεύρα.

George978
30-09-04, 13:21
και ποιο ειναι το προβλημα?

soupia
30-09-04, 19:28
Ναι, αλλά πες μας για το πρόβλημα, την περιοχή κτλ....

xxxxx
30-09-04, 20:11
Ξέρω το τηλέφωνο ενός πολύ καλού νευρολόγου,
εάν σε ενδιαφέρει.

Voldemort
30-09-04, 20:52
Βοήθα τον Ξηρό να δραπετεύσει και θα σε βοηθήσει σίγουρα! http://www.my-smileys.de/smileys1/hammer_2.gif

papadakn
30-09-04, 21:44
2610 270299. Είναι οι τεχνικοί τους οποίους θα βρείς 7-10 το πρωί γιατί μετά φεύγουν για να κάνουν τις εγκαταστάσεις. Ποιο το πρόβλημα σου? Εγώ είμαι στο dslam Κων/λεος και τισ τελευταιες 4-5 μέρες ΣΕΡΝΕΤΑΙ!! Ειδικά στο azureus αν δώ 15k/sec κάνω κωλοτούμπες, οπότε αν ψάχνεις για συνεργό και εγώ μαζί σου!!

antonios_eg
01-10-04, 02:14
OK ημουν λίγο υπερβολικός. Σίγουρα υπάρχουν άτομα που είναι 10 φορές σε δυσκολότερη θέση. Απλά ήρθαν όλα μαζι. Κατ αρχήν να πω ότι η σύνδεση έγινε μέσα σε μια εργάσιμη(παρασκευή-> σάββατο). Το όλο θέμα όμως είναι με την ενεργοποίηση. Περασαν κάμποσεσ μέρες και άρχισα να παίρνω τηλέφωνα να δω τι γίνεται. Πρέπει να πήρα πάνω απο 30(χωρίς υπερβολές) και όλες σχεδόν οι τηλεφωνήτριες μου είπαν διαφορετικά πράγματα(ως και το οτι ακόμα εξετάζεται η αίτηση μου). Το υποτιθέμενο helpdesk στο 1242 δεν μπορούσα να το "πιάσω". Στο καπάκι πάω στον οτέ και μου λένε απλά ότι πρέπει να περιμενω. Ενω όταν πάω για ένα απλό splitter με στέλνουν σε ένα κύριο ο οποιος πρεπει να είναι το πιο αργο πλάσμα πάνω στη γη και περιμένω μια ώρα....(τσαμπα φώναζα εκει μέσα). Σημερα και ενω εχει περάσει μισος μηνας απο την σύνδεση ακομα δεν έχει γίνει η ενεργοποιηση. Οι αποψεις ειναι διφορουμενες ως προς το γιατί... :lol:

@papadakn τα εχω μάθει και περιμένω να δω....Αν οντως είναι έτσι πάμε μαζί...πρεπει να μαστε και στην ίδια σχολή αμα θυμάμαι καλά το nick.

Τελοσπάντων όταν βασικά πράγματα δεν είναι δυνατον να γίνουν...νευριάζεις...

ggeorgan
01-10-04, 15:23
Παρ' όλ' αυτά, μην ρίξεις την ρουκέττα γιατί θα βρουν πρόφαση να καθυστερήσουν κι άλλο την ενεργοποίηση.

soupia
01-10-04, 19:49
Συνάδελφοι DSLAΜίτες της κν/πόλεως απεργήστε! Κόψτε τις συνδέσεις σας να μάθει ο παλιοοργανισμός να μας εκμεταλλέυεται! (...ετσι το bandwidth θα μείνει για μεεεενα!!!)

btw.... το αζουρέο είναι στα 25 τώρα που είναι ασυνήθηστα καλό για απόγευμα...

@ ADSLgr.com All rights reserved.