PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ VIDEO ΣΤΟ FACEBOOK



andreasp
03-06-16, 00:52
Εχει καιρό τώρα που έχω σοβαρό πρόβλημα με οποιοδήποτε video στο facebook και ανεξάρτητα απο ώρα.
Στο Youtube δεν έχει κανένα θέμα.
Εχω δύο συνδέσεις Wind, και πραγματικά είναι αδύνατο να δείς video.
Σταματάει συνέχεια για να φορτώσει, με αποτέλεσμα να μην το βλέπεις ουσιαστικά το video.
Εχει κανείς άλλος πρόβλημα?
Windows 10 και chrome.

- - - Updated - - -

Οπως καταλαβαίνω, κάποιο δικό μου πρόβλημα θα είναι για να μην σχολιάζει κανείς.

3llinas
04-06-16, 12:14
Εχει καιρό τώρα που έχω σοβαρό πρόβλημα με ιΣταματάει συνέχεια για να φορτώσει, με αποτέλεσμα να μην το βλέπεις ουσιαστικά το video.
Εχει κανείς άλλος πρόβλημα?
Windows 10 και chrome.

- - - Updated - - -

Οπως καταλαβαίνω, κάποιο δικό μου πρόβλημα θα είναι για να μην σχολιάζει κανείς.


Προβλημα του facebook ειναι γενικα αυτο....το buffer που κανει ειναι για κλαματα

andreasp
04-06-16, 17:04
Προβλημα του facebook ειναι γενικα αυτο....το buffer που κανει ειναι για κλαματα

Καλά είναι δυνατόν ολόκληρο Facebook να έχει ΤΟΣΟ σοβαρό πρόβλημα και να μην μιλάει κανείς?

iznodur
08-06-16, 10:58
Πάντως το δίκτυο δεν φταίει, δεν θα το δεις πάντα, να συμβαίνει

andreasp
08-06-16, 11:01
Απο την στιγμή που ξαναενεργοποίησα το "auto play" στις ρυθμίσεις του facebook για τα video, βελτιώθηκε αρκετά η κατάσταση.

kasi
13-07-16, 11:52
Επίσης αν έχεις επιλέξει την υψηλή ευκρίνεια και κλικαρεις να γυρίσει πίσω , το βίντεο πολλές φορές....πρασινιζει.

andreasp
13-07-16, 12:42
Για σφαλιάρες είναι όλη η λειτουργία. Απλά δεν παίζουν! Το Facebook κάθε μέρα που περνάει, γίνεται και πιο αργό.

psolord
22-07-16, 01:32
Και μενα μου εχει σπασει τα νευρα φιλε.

Σε Περιστερι και Λουτσα, ADSL wind και στα δυο σπιτια, κανει τα ιδια πραματα.

Για αυτο μπηκα να δω αν βριζει κανεις εδω μεσα! :p

Γενικα το ΦΒ σερνεται, οχι μονο τα βιντεο.

Windows 10 επισης, Chrome + FF.

andreasp
22-07-16, 07:35
Αρχιζω να πιστευω οτι ειναι θεμα της wind.
ΟΤΕ στο καλαμακι παιζει μια χαρα.
HOL σε κεντρο και κολωνο παλι παιζει μια χαρα.

manila
25-07-16, 11:37
Εγώ με HOL φίλου σέρνονται τα βίντεο στο σπίτι του με καλή τεχύτητα γενικά στο ίντερνετ, πιστεύω πως είναι θέμα κυρίως Facebook

netcon
26-07-16, 18:38
Για να μη ανοίγω καινούριο θέμα. Έχει κανείς πρόβλημα με το ticker πάνω δεξιά; (που δείχνει ζωντανές τις ενημερώσεις). Έχει εξαφανιστεί εδω και μερικές μέρες και δεν μπορω να το φτιάξω. Καμια ιδέα;

@ ADSLgr.com All rights reserved.