PDA

Επιστροφή στο Forum : προσφορα ανανεωσης συμβολαιου



kolsa
05-06-16, 09:26
καλημερα παιδια.ειμαι συνδρομητης vodafone home double play ευελικτο 300 και το συμβολαιο εληξε πριν λιγες μερες.τι προσφορες παιζουν αυτη την περιοδο απο την εταιρεια ωστε να ανανεωσω το συμβολαιο μου;ευχαριστω εκ των προτερων.

bill27
05-06-16, 18:47
καλημερα παιδια.ειμαι συνδρομητης vodafone home double play ευελικτο 300 και το συμβολαιο εληξε πριν λιγες μερες.τι προσφορες παιζουν αυτη την περιοδο απο την εταιρεια ωστε να ανανεωσω το συμβολαιο μου;ευχαριστω εκ των προτερων.

Παρτους τηλ.13844 και ζητα τους να σου κανουν προσφορα,εγω ετσι κανω,θα ζητησεις το τμημα προσφορων.
Εγω εχω το ευελικτο300' + vodafone tv 23-24 ευρω (με τις καινουριες αυξησεις)
Και γνωμη μου ειναι πως θα επρεπες να τους ειχες παρει πριν ληξει το συμβολαιο

kolsa
05-06-16, 20:40
τους πηρα σημερα το πρωι και παρεμεινα στο ιδιο προγραμμα για 2 ακομα χρονια στα 18.34 ευρω.

nikosnikolakis
06-06-16, 18:02
Εγω εδινα 22€ με hol tv, απεριοριστα Ελλαδα, 1500' εξωτερικο
Τωρα που κατηργησα το hol tv, πρεπει να δινω γυρω στα 17-18€

mobile_34
13-06-16, 17:31
και εμένα λήγει σε λίγο καιρό και έχω το double play με 300λεπτά σε κινητά και διεθνείς κλήσεις στα 23€ περίπου και περιμένω να δώ τι θα μου απαντήσουν.....

update: Η προσφορά που μου έκαναν ήταν στα 28,30€!!!

nikosnikolakis
14-06-16, 12:09
Κι εγώ όταν τους είχα ζητήσει ανανέωση προκαταβολικά, μου είχαν πει παραπάνω. Μόλις έσκασε η φορητοτητα, πήραν για αντιπροσφορα...

mobile_34
14-06-16, 12:42
Κι εγώ όταν τους είχα ζητήσει ανανέωση προκαταβολικά, μου είχαν πει παραπάνω. Μόλις έσκασε η φορητοτητα, πήραν για αντιπροσφορα...
Γενικά απο ότι είδα οι εταιρείες έχουν αυξήσει τα πάγια τους.....και μη ξεχνάμε οτι απο 1/1/2017 (αν δεν κάνω λάθος) μπαίνει και ο φόρος στη σταθερή....

nikosnikolakis
15-06-16, 14:03
Αν θες να ανανεώσεις σε καλή τιμή, περίμενε την επόμενη φορά αύξηση παγιου. Αν δεν μπορείς να περιμένεις τόσο πολύ, την επόμενη μέρα που λήγει το συμβόλαιό σου, κάνε φορητοτητα. Προτείνω όχι στη Wind, γιατί θα βρεθείς εκεί στο άψε - σβήσε

a.libe
26-01-17, 15:03
εσταλη μηνυμα απο τη vf οτι επικειται ληξη των προγραμματων μου και να παω σε καταστημα για ανανεωση ή επιδοτηση
εγω βεβαια γνωριζω οτι στα καταστηματα εχουν εκπτωση ως 10% , εκτος αν εχει αλλαξει κατι και εστειλα mail στην εξυπηρετηση και περιμενω να μου τηλ
θα ηθελα να ρωτησω στα παρακατω συμβολαια αν μου τα προσφερουν με την ιδια τιμη του τελ λογ που ελαβα σημερα
vf κινητη 400 προς ολους τελικη τιμη 17,47,περιλαμβανονται ολοι οι φοροι μεσα και επιπλεον δωρο 500 σε κινητα vf και δωρο 70 sms
vf κινητη 400 προς ολους τελικη τιμη 18.79 ,περιλαμβανονται ολοι οι φοροι μεσα και επιπλεον δωρο 500 σε κινητα vf και δωρο 70 sms
σταθερη τηλεφωνια απεριοριστα σταθερα+ιντερνετ +240 προς κινητα δωρο τελικη τιμη 15,73, περιλαμβανονται ολοι οι φοροι μεσα και το 5%
σταθερη τηλεφωνια 300 μεικτα και απεριοριστο ιντερνετ τελικη τιμη 21,21, περιλαμβανονται ολοι οι φοροι μεσα και το 5%
vf basic 1 , γραμμη στο εξοχικο μεσω καρτας που περιλαμβανει 500 λεπτα ομιλιας, τελικη τιμη 13,19
καποια απο τα παραπανω ειναι συνδυαστικα προιοντα

την παραπανω προσφορα την ειχα λαβει για 24 μηνες ως αποτροπη φορητοτητας σε αλλον παροχο
ολοι οι λογαριασμοι ειναι πληρωμενοι εμπροθεσμα
θεωρειτε οτι μπορω να λαβω παλι την ιδια προσφορα ???

@ ADSLgr.com All rights reserved.