PDA

Επιστροφή στο Forum : Έλλειψη γραμμών Άνω Δασκαλειό Κερατέας



MIKU
09-06-16, 14:45
Καλησπέρα!Έκανα την Δευτέρα 6/6 αίτημα για κατεξοχήν με 4mbps internet και τηλέφωνο και σήμερα 9/6 με πήραν να μου πουν ότι δεν έχει γραμμές η περιοχή και πρέπει να περιμένω!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχΕΛΛΑΔΑ 2016!!Περιοχή Άνω Δασκαλειό Κερατέας με 120 μόνιμους κατοίκους!!Αποκλείεται να κάνουν αναβάθμιση??

Pokas
09-06-16, 14:52
Καλησπέρα!Έκανα την Δευτέρα 6/6 αίτημα για κατεξοχήν με 4mbps internet και τηλέφωνο και σήμερα 9/6 με πήραν να μου πουν ότι δεν έχει γραμμές η περιοχή και πρέπει να περιμένω!!!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχΕΛΛΑΔΑ 2016!!Περιοχή Άνω Δασκαλειό Κερατέας με 120 μόνιμους κατοίκους!!Αποκλείεται να κάνουν αναβάθμιση??

Κάποια στιγμή πριν απο 6-7 χρόνια είχα ζητήσει επιπλέον γραμμή (3η) και μου είπαν το ίδιο, εγώ την έκανα την αίτηση και αλλάξανε καλώδια μετα απο 6-8 μήνες... δεν ξέρω αν σε εσένα είναι το ίδιο εμένα δεν είχε αρκετά ζεύγη το καλώδιο που έρχεται εναέρια. Ολα αυτά κοντά σου ( Λαγονήσι)

MIKU
09-06-16, 14:53
Κάποια στιγμή πριν απο 6-7 χρόνια είχα ζητήσει επιπλέον γραμμή (3η) και μου είπαν το ίδιο, εγώ την έκανα την αίτηση και αλλάξανε καλώδια μετα απο 6-8 μήνες... δεν ξέρω αν σε εσένα είναι το ίδιο εμένα δεν είχε αρκετά ζεύγη το καλώδιο που έρχεται εναέρια. Ολα αυτά κοντά σου ( Λαγονήσι)

Εμένα μου είπαν ότι δεν έχουν γραμμές......τώρα αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν καλώδια ή πόρτες??

Pokas
09-06-16, 14:54
Εμένα μου είπαν ότι δεν έχουν γραμμές......τώρα αυτό σημαίνει ότι δεν έχουν καλώδια ή πόρτες??

Κανείς δεν ξέρει, ούτε θα το μάθει. Εκανες το αίτημα τουλάχιστον;

MIKU
09-06-16, 15:00
Κανείς δεν ξέρει, ούτε θα το μάθει. Εκανες το αίτημα τουλάχιστον;

Έχω κάνει αίτημα και περιμένω .........είμαι λένε σε προτεραιώτητα....

Pokas
09-06-16, 15:44
Έχω κάνει αίτημα και περιμένω .........είμαι λένε σε προτεραιώτητα....

4g ή satellite μέχρι τότε...

MIKU
09-06-16, 15:46
4g ή satellite μέχρι τότε...

Σιγά μη με συνδέσουν!!!Μόνο αν τα τινάξει κάποιος........

Pokas
09-06-16, 15:50
Σιγά μη με συνδέσουν!!!Μόνο αν τα τινάξει κάποιος........

πιστεύω θα σε συνδέσουν, μην το βλέπεις έτσι, ποτέ δεν ξέρεις...

@ ADSLgr.com All rights reserved.