PDA

Επιστροφή στο Forum : Forthnet 2lpay 10 Mbs στο Γαλατσι



Frostman1985
28-04-07, 12:41
Καλημερα παιδια, ειμαι ετοιμος να συμπληρωσω την αιτηση αλλα σκεφτηκα να ρωτησω πρωτα κανενα συντοπιτη πως παει...Οποιος εχει ενεργοποιηθει στο Γαλατσι και θελει ας μου πει λιγο πως παει απο ταχυτητες.....Οχι οτι θα αλλαξει κατι στην αποφαση μου αλλα ετσι για να ξερω τι με περιμενει...:p Ευχαριστω!

Ingenius
28-04-07, 13:58
Ναι.. Θα ήταν καλό να ξέρουμε τι παίζει και στη δική μας περιοχή!!! Για να ξυπνάμε λοιπόν οι Γαλατσιώτες και να ποστάρουμε ταχύτητες!!:p

Frostman1985 αν δεν εισακουστείς σε αυτό το θρεντ μπορείς να ποστάρεις και εδώ: http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=13372&page=20 ;)

Frostman1985
28-04-07, 14:20
Εχεις δικιο πρεπει να ξυπναμε γιατι πιστευω απο πλευρας ταχυτητων πρεπει να ειμαστε απο τις χειροτερες περιοχες....εγω την ημερα με το ζορι πιανω 480 kb/s και εχω 768.....Μονο μετα τις 12 το βραδυ καπως φτιαχνουν τα πραγματα...... Ελπιζω οταν με το καλο παω στο ιδιοκτητο της 4νετ να μην γινεται κατι αναλογο, γιατι δεν παλευεται....Αυτο βασικα θελω να μαθω γιαυτο το ξεκινησα το ποστ αυτο, αν αυτη που εχουν παει στο ιδιοκτητο εχουν τρελες αποκλεισεις ταχυτητας....ελπιζω να βρω καποια ανταποκριση....

No-Name
28-04-07, 15:53
Συγνώμη που θα φανώ ξενέρωτος αλλά αν ο καθένας ανοίγει νέο thread για την κάθε περιοχή θα γίνει πανικός εδώ!!!!

ίσως να αναφερόμαστε στο γενικό "εντυπώσεις ενεργών 2play" και αν παρουσιαστούν διαφροα "περίεργα" σε κάποια περιοχή να ανοίξουμε νέο για την καλύτερη ενημέρωση.

nnn
29-04-07, 13:16
ίσως να αναφερόμαστε στο γενικό "εντυπώσεις ενεργών 2play" και αν παρουσιαστούν διαφροα "περίεργα" σε κάποια περιοχή να ανοίξουμε νέο για την καλύτερη ενημέρωση.


Πολύ σωστά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.