PDA

Επιστροφή στο Forum : DSLAM πεδίου άρεως ΠΑΛΙ εκτώς λειτουργείας ;



SfH
02-10-04, 19:24
IIRC, για τρίτη φορά από την αρχή του Σεπτέμβρη...

Δεν ξέρω τι να πω πιά.

Κανάς γείτωνας να το επιβεβαιώσει υπάρχει ;

psyxakias
02-10-04, 19:39
Γενικότερο είναι το πρόβλημα, όχι παντού αλλά όχι μόνο στο Άρεως.. Εγώ είμαι Πατήσια και ένας φίλος Γλυφάδα (όχι DSLAM Γλυφάδας όμως) και είμαστε εκτός από το μεσημέρι...

Υπομονή, το πολύ πολύ να το φτιάξουν Δευτέρα... :guitar

blizard
02-10-04, 20:11
Και εγω ,Πανορμου, εκτός είμαι....

maxtak
02-10-04, 20:13
Απο Forthnet με ενημερωσαν πως υπαρχει προβλημα απο πλευρας ΟΤΕ σε πολλες περιοχες της Αθηνας και ο ΟΤΕ ακομα ΔΕΝ τους εχει ενημερωσει για το ποτε προβλεπει να αποκαταστησει το προβλημα..
Χαρακτηριστικο ειναι πως απο Forthnet μου ζητησαν username καθως και το τηλεφωνο που εχει ενεργοποιηθει η adsl
Εγω ειμαι Περιστερι..

gegeor
02-10-04, 21:20
Καλησπέρα

Ειμαι εκτός από το μεσημέρι και εγώ ....Δοκίμασα και Sparknet και ACN και δεν παίρνω ΙΡ.. Με ενημέρωσαν ότι είναι βλάβη του πΟΤΕ...:(

Εχει κανεις κανα νεώτερο επί του θέματος.? ΘΑ το φτιάξουν.? Τι έχει συμβεί ακριβώς.?

Υπάρχει κανα τηλ. του πΟΤΕ να τους πάρουμε να τα "ψαλλουμε - βρίσουμε" λιγάκι.?

dimangelid
02-10-04, 21:35
Καλησπέρα

Ειμαι εκτός από το μεσημέρι και εγώ ....Δοκίμασα και Sparknet και ACN και δεν παίρνω ΙΡ.. Με ενημέρωσαν ότι είναι βλάβη του πΟΤΕ...:(

Εχει κανεις κανα νεώτερο επί του θέματος.? ΘΑ το φτιάξουν.? Τι έχει συμβεί ακριβώς.?

Υπάρχει κανα τηλ. του πΟΤΕ να τους πάρουμε να τα "ψαλλουμε - βρίσουμε" λιγάκι.?

Και εγώ στην Βούλα εκτός είμαι. Το modem είναι συγχρονισμένο αλλά ο router ( netgear mr814v2 ) δεν παίρνει με τίποτα ip. Από την acn όταν είπα ότι έχω adsl 384 με ρώτησαν κατευθείαν αν είμαι από Αθήνα και όταν τους είπα ναι μου είπαν ότι είναι πρόβλημα του ΟΤΕ, είναι down σχεδόν όλη η Αττική και ότι δεν ξέρουν πότε θα δουλέψει γιατί δεν τους έχει ενημερώσει ο ΟΤΕ. Αύριο θα πάρω στο 121 το πρωί και θα γίνει της που....ς :evil: Τους χρυσοπληρώνουμε τους απατεώνες και ΑΠΑΙΤΩ να λειτουργεί συνεχώς και χωρίς προβλήματα αυτό που χρυσοπληρώνω. Δεν με νοιάζει τι προβλήματα μπορεί να έχουν, να κόψουν τον λαιμό τους να τα φτιάξουν. Τόσα λεφτά μας έχουν φάει όλα αυτά τα χρόνια τα λαμόγια :evil:

DiM
02-10-04, 21:38
http://www.adslgr.com/forum/thread9457-146422.html#146422

Είναι prob του οτε στην αττική

dantouan
02-10-04, 22:04
Παγκρατι παντως δεν υπηρχε κανενα προβλημα καθ'ολη την διαρκεια της ημερας... :3d

testtest
03-10-04, 12:49
Να πέρνετε το 1200 μετα τις 21:00 (που δεν παίζει 121) ετσι για να τα ακούνε

New Bee
03-10-04, 19:53
Καλά, άσε τις βλάβες... Αλλά να μην ξέρει ποτέ αυτό το ρημαδι το support ΠΟΤΕ θα το φτιάξουν... Παίρνω πάντα τηλέφωνο όποτε έχει βλάβη και η μόνιμη απάντηση είναι "δε μας έχουν ενημερώσει". Α ρε, βορδέλο...

BeholderX
03-10-04, 20:00
Μας έχει σκίσει ο πΟΤΕ.

Θα χαμογελανε στη Vivodi...

EvilHawk
03-10-04, 20:11
Μας έχει σκίσει ο πΟΤΕ.
Θα χαμογελανε στη Vivodi...

Καλά ας κοιτάξουν την δικία τους καμπούρα πρώτα και μετά αν έχουν ακόμα κέφι ας χαμογελάσουν!

SfH
04-10-04, 14:26
Χμμ, φαίνεται να έφτιαξε εδώ πέρα τουλάχιστον...

Νικαετός
06-10-04, 14:34
Αυτό το "πάλι εκτΩς λειτουργΕΙας" μήπως βγάζει μάτια ? :twisted: :twisted:

Ειλικρινά δεν θέλω να κάνω τον έξυπνο ,αλλά αν μη τι άλλο είναι τίτλος thread !

(Kαλά ,είμαι πολύ κακός ε?)

Πάντως για το θέμα μας τώρα , η κατάσταση παραέχει τραβήξει ! Αφήνω τα pc ανοικτά 24/7 και λόγω ΟΤΕ , τα βρίσκω ...σαλεμένα !

Παίζει VIVODI 2048 ή να μην κάνω το βήμα ? (Δέχομαι και ΠΜ lol)

@ ADSLgr.com All rights reserved.