PDA

Επιστροφή στο Forum : Προσφορά Vodafone



Σελίδες : [1] 2

antreas9
27-06-16, 10:38
Καλημέρα.
Με πήραν τηλ από έναν αριθμό που δυστυχώς δε συγκράτησα, και μου έκαναν την εξής πρόταση:
Σταθερά, υπεραστικά, ιντερνετ 24μβ, και κινητά (Χ χρόνος), στα 18 ευρώ.
Και δώρο 165 ευρώ πάγια, για ένα κινητό (νέο αριθμό από όσο κατάλαβα).
Εκείνη τη στιγμή δε με ενδιέφερε, γιατί ο ΟΤΕ δέσμευε τους γονείς μου με συμβόλαιο, αλλά ήρθε μια ενημέρωση από ΟΤΕ ότι μπορούν να καταγγείλουν τη σύμβαση χωρίς χρέωση, εξαιτίας αλλαγής στις χρεώσεις.
Πήρα φυσικά στη vodafone, αλλά η προσφορά αυτή, δνε είναι από αυτούς. Μήπως έχει κανείς ιδέα για τον εξωτ.συνεργάτη και τον αριθμό τους?

esykas
27-06-16, 14:17
μια εταιρεία που κάνει προσφορές vodafone είναι και η HRS

antreas9
27-06-16, 18:57
το βρήκα τελικά, είναι το 2130393120.
Η προσφορά είναι η εξής:
Ενα 6μηνο 18.20
Δευτερο 6μηνο 21.20
(Τον Δεκεμβρη ΕΞΤΡΑ χρέωση 30 ευρώ, επειδή δεν έφερα κάποιον αριθμό κινητού σε πάγιο στη vodafone).
Αρα, κυριολεκτικά, 18.20 Χ 6 + 21.20 Χ 6 + 30 = 266.4 ευρω ή 22,20 το μήνα.
Δίνει επίσης 1 ευρώ έκπτωση αν παίζει μόνο ebill, και 2 ωρες σε νέο αριθμό CU (προς όλους) ανά μήνα, για ένα χρόνο.
Μετά τον 1ο χρόνο, η χρέωση καρφώνεται στα 21.20 .
24μην δεσμευση.
Τι λέτε?

bill27
28-06-16, 20:57
το βρήκα τελικά, είναι το 2130393120.
Η προσφορά είναι η εξής:
Ενα 6μηνο 18.20
Δευτερο 6μηνο 21.20
(Τον Δεκεμβρη ΕΞΤΡΑ χρέωση 30 ευρώ, επειδή δεν έφερα κάποιον αριθμό κινητού σε πάγιο στη vodafone).
Αρα, κυριολεκτικά, 18.20 Χ 6 + 21.20 Χ 6 + 30 = 266.4 ευρω ή 22,20 το μήνα.
Δίνει επίσης 1 ευρώ έκπτωση αν παίζει μόνο ebill, και 2 ωρες σε νέο αριθμό CU (προς όλους) ανά μήνα, για ένα χρόνο.
Μετά τον 1ο χρόνο, η χρέωση καρφώνεται στα 21.20 .
24μην δεσμευση.
Τι λέτε?

παρε και στο 13844 και πες τους τι προσφορα μπορουνε να σου κανουνε για τα πακετα που θελεις και αποφασιζεις.

ekrepali
28-06-16, 21:10
Μετά τον 1ο χρόνο, η χρέωση καρφώνεται στα 21.20 .

Σχετικό είναι αυτό, δεδομένου ότι θα υπάρξουν σίγουρα αυξήσεις λόγω φόρου σταθερής τηλεφωνίας και φόρου interneτ.

Επιπλέον η Vodafone κάνει συχνά-πυκνά μονομερείς αυξήσεις των παγίων (με δυνατότητα βέβαια καταγγελίας της σύμβασης).

Κι εγώ με 22.00 ξεκίνησα πριν 21 μήνες... και τώρα είμαι στα 24.40.

Η προσφορά πάντως που σου έκαναν είναι πολύ καλή, συγκριτικά με το εμπορικό τμήμα της Vodafone που δίνει "προσφορές" παραμονής σε υφιστάμενους πελάτες στα 28-30 ευρώ. :rofl:

Για να έχεις βέβαια το κεφάλι σου ήσυχο, φρόντισε να επιβεβαιώσεις ότι η κλήση ηχογραφείται, γράψε το όνομα του υπαλλήλου και το τμήμα στο οποίο δουλεύει. Μετά από κάνα 2ήμερο πάρε τηλ στη Vodafone, και βεβαιώσου ότι η εταιρία απέστειλε στη Vodafone τα συμφωνηθέντα.

nikosnikolakis
28-06-16, 23:21
Αυτό με τα έξτρα 30€ δεν το κατάλαβα

Brainmorf
07-07-16, 03:49
Σχετικό είναι αυτό, δεδομένου ότι θα υπάρξουν σίγουρα αυξήσεις λόγω φόρου σταθερής τηλεφωνίας και φόρου interneτ.

Επιπλέον η Vodafone κάνει συχνά-πυκνά μονομερείς αυξήσεις των παγίων (με δυνατότητα βέβαια καταγγελίας της σύμβασης).

Κι εγώ με 22.00 ξεκίνησα πριν 21 μήνες... και τώρα είμαι στα 24.40.

Η προσφορά πάντως που σου έκαναν είναι πολύ καλή, συγκριτικά με το εμπορικό τμήμα της Vodafone που δίνει "προσφορές" παραμονής σε υφιστάμενους πελάτες στα 28-30 ευρώ. :rofl:

Για να έχεις βέβαια το κεφάλι σου ήσυχο, φρόντισε να επιβεβαιώσεις ότι η κλήση ηχογραφείται, γράψε το όνομα του υπαλλήλου και το τμήμα στο οποίο δουλεύει. Μετά από κάνα 2ήμερο πάρε τηλ στη Vodafone, και βεβαιώσου ότι η εταιρία απέστειλε στη Vodafone τα συμφωνηθέντα.

Όλοι οι πάροχοι έτσι κάνουν με τις "προσφορές" για υφιστάμενους πελάτες μέχρι να δουν αίτηση φορητότητας.

antreas9
14-07-16, 09:44
Αυτό με τα έξτρα 30€ δεν το κατάλαβα

καταρχήν, τελικά δεν πηγα, γιατί θεωρώ την προσφορά υπουλη.
Σχετικά με τα 30 ευρώ:
Αν στο 1ο εξάμηνο, δεν πας ένα κινητό σου στη vodafone, τότε, τον Δεκ, σε χρεώνει με 30 ευρώ παραπάνω (γιατί και καλά σου έκανε την εκπτωση αυτή με σκοπό να τους πας εένα κινητό). Αλλά πρόσεξε, όχι απλά σε καρτοκινητό, αλλά σε συμβόλαιο (με ελάχιστον πάγιο τα 25 ευρώ).

mobile_34
16-07-16, 15:55
Έληξε και εμένα η περίοδος παραμονής, οπότε απο δευτέρα έχει να πέσει αίτηση σε άλλη εταιρεία και θα δούμε τι θα γίνει...........(άσχετο: στη περιοχή μου σέρνεται το ιντερνετ τις τελευταίες ημέρες......................)

vaggoulas
16-07-16, 15:56
Πες μας περιοχή, δώσε στατιστικά γραμμής.

mobile_34
16-07-16, 16:06
ερυθραία.....

Download 4.25
upload 0.65
Ping 31 ms

jkoukos
16-07-16, 16:20
Νομίζω σε σας, έχουν από καιρό ενεργοποιηθεί οι νέες αναβαθμισμένες καμπίνες και έχετε VDSL από όλους τους παρόχους. Ρίξε μία ματιά για διαθεσιμότητα σε όλους.

mobile_34
18-07-16, 11:51
Ναι έχει vdsl στη περιοχή μου αλλά τι να το κάνω αφού η προσφορά που μου έκανα για να παραμείνω στο δίκτυο τους δεν είναι και τίποτα το φοβερό.....μου αρέσει που από την εξυπηρέτηση πελατών μου είπαν ότι 10 ημέρες πριν λήξει το συμβόλαιο θα με έπαιρναν και τηλέφωνο για ανανέωση...........και εκτός του ότι στη περίπτωση μου είχα 18 μηνη υποχρεωτική παραμονή και 24 δέσμευση σταθερής τιμής από την εταιρεία, τελίκα και τώρα που έληξε το 24 μηνο κανείς δεν έχει πάρει τηλέφωνο.........

jkoukos
18-07-16, 12:09
Κάνεις έρευνα τι προσφορές παίζουν τώρα στους άλλους παρόχους (και μέσω τηλεφώνου, όχι μόνο στις ιστοσελίδες) και κατόπιν μιλάς με το τμήμα προσφορών της Vodafone για τι μπορούν να δώσουν.
Αν δεν σε ικανοποιεί, πράττεις τα ανάλογα.

mobile_34
18-07-16, 13:11
Προσπάθησα να μιλήσω και σήμερα αλλά είχε 20 λεπτά αναμονη΄και περίμενα αρκετή ώρα και μετά έκλεισα. Δεν μπήκε και η λειτουργία που αφήνεις το τηλέφωνό σου και σε καλούν πίσω αλλά και τισ προάλλες που το έκανα δεν με πήραν πίσω και κάλεσα εγώ την επόμενη ημέρα....

mobile_34
18-07-16, 18:07
Updtate: με πήραν απο wind για προσφορά:
Αστικά - υπεραστικά,
300 σε κινητά
Ίντερνετ
1500 λεπτά διεθνείς κλήσεις,
Τέλη μεταβίβασης δώρο,
120´ σε f2g αριθμό + 1gb σε μια sim,
Tablet wifi + antivirus f secure
23€ (απο 2ο μήνα εώς 6ο μήνα) και μετά 28€ (απο 7ο εώς 24ο)

Χωρίς διεθνείς ειναι (-5€ και αλλά 300" δώρο προς wind/q)

bill27
18-07-16, 19:22
Updtate: με πήραν απο wind για προσφορά:
Αστικά - υπεραστικά,
300 σε κινητά
Ίντερνετ
1500 λεπτά διεθνείς κλήσεις,
Τέλη μεταβίβασης δώρο,
120´ σε f2g αριθμό + 1gb σε μια sim,
Tablet wifi + antivirus f secure
23€ (απο 2ο μήνα εώς 6ο μήνα) και μετά 28€ (απο 7ο εώς 24ο)

Χωρίς διεθνείς ειναι (-5€ και αλλά 300" δώρο προς wind/q)

Αρκετα καλη προσφορα,παρε τηλ και στην βονταφον στο τμημα διατηρησης πελατων και πες τους να σου κανουν προσφορα.

gravis
18-07-16, 20:42
υπάρχει τμημα διατήρησης πελατων??

bill27
18-07-16, 20:51
υπάρχει τμημα διατήρησης πελατων??

ναι,οταν πηρα για να κανω διακοπη μου ειπανε γι αυτο το τμημα,ουτε εγω το ηξερα

nikosnikolakis
18-07-16, 23:14
Updtate: με πήραν απο wind για προσφορά:
Αστικά - υπεραστικά,
300 σε κινητά
Ίντερνετ
1500 λεπτά διεθνείς κλήσεις,
Τέλη μεταβίβασης δώρο,
120´ σε f2g αριθμό + 1gb σε μια sim,
Tablet wifi + antivirus f secure
23€ (απο 2ο μήνα εώς 6ο μήνα) και μετά 28€ (απο 7ο εώς 24ο)

Χωρίς διεθνείς ειναι (-5€ και αλλά 300" δώρο προς wind/q)

17€ πληρώνω στη Vodafone για
300' κινητά
1500' διεθνή
απεριόριστα Ελλάδα

mobile_34
19-07-16, 00:14
Τόσο έδινα και εγώ (με απεριόριστα διεθνή) σε συνδυαστικό πακέτο με κινητό και ηλεκτρονικό λογαριασμό με πάγια εντολή εξόφλησης.

Δεν μου έκανα καλή προσφορά για ανανέωση για το κινητό οπότε και μεταφέρθηκε σε άλλη εταιρεία και έγινα καρτοκινητο (και ακόμα ετσι το έχω....) και το ίδιο συνέβη και με το σταθερό......

nikosmelt
19-07-16, 11:20
Το συμβόλαιο μου με την Voda στο σταθερό έληγε τώρα και τους πήρα τηλ. Για διατήρηση του τωρινού προγράμματος (300 λεπτά προς κινητά, απεριόριστα σταθερά και Vodafone TV) μου είπαν για 28 ευρώ μηνιαίως. Τότε του λέω του παλληκαριού "κοίτα, για να μην αρχίσουμε τα καραγκιοζιλίκια και πάω να κάνω αιτήσεις σε άλλες εταιρίες και με καλείτε εσείς για αντιπροσφορά κλπ, κάνε μου μια καλή τιμή να τελειώνουμε.." :p :rofl: Μου το άφησε στα 24,5 ευρώ για 2 χρόνια και ησυχάσαμε.

jimger
19-07-16, 12:24
17€ πληρώνω στη Vodafone για
300' κινητά
1500' διεθνή
απεριόριστα Ελλάδα

Υπάρχει κάπου αυτό το πρόγραμμα? Ακούγεται πολύ καλό...

bill27
19-07-16, 14:15
Το συμβόλαιο μου με την Voda στο σταθερό έληγε τώρα και τους πήρα τηλ. Για διατήρηση του τωρινού προγράμματος (300 λεπτά προς κινητά, απεριόριστα σταθερά και Vodafone TV) μου είπαν για 28 ευρώ μηνιαίως. Τότε του λέω του παλληκαριού "κοίτα, για να μην αρχίσουμε τα καραγκιοζιλίκια και πάω να κάνω αιτήσεις σε άλλες εταιρίες και με καλείτε εσείς για αντιπροσφορά κλπ, κάνε μου μια καλή τιμή να τελειώνουμε.." :p :rofl: Μου το άφησε στα 24,5 ευρώ για 2 χρόνια και ησυχάσαμε.

εχεις και κινητο βονταφον??
εμενα μου εκαναν προσφορα στα 26,78 ευρω
απεριοριστα σταθερα
120'σε κινητα και
βονταφον τβ

ekrepali
19-07-16, 14:59
υπάρχει τμημα διατήρησης πελατων??

ναι,οταν πηρα για να κανω διακοπη μου ειπανε γι αυτο το τμημα,ουτε εγω το ηξερα
Το επιβεβαιώνω κι εγώ. Όταν απέρριψα την πρόταση του εμπορικού τμήματος και ζήτησα τον αριθμό του fax για να στείλω την καταγγελία της σύμβασης... μετά από 5 λεπτά με κάλεσαν απ'το τμήμα διατήρησης πελατών.

Βέβαια αν τους αναζητήσεις ο ίδιος... μπορεί να πάρεις την απάντηση ότι "Δεν υπάρχει τέτοιο τμήμα!".

nikosnikolakis
19-07-16, 15:15
Υπάρχει κάπου αυτό το πρόγραμμα? Ακούγεται πολύ καλό...

Vodafone Home double play GR-Απεριόριστα αστικά + υπεραστικά, ADSL ως 24Mbps = 36.28 - 50% = 18.14€
Πακέτο χρόνου 240’ προς κινητά = 9.08 - 100% = 0.00€
Πακέτο χρόνου ομιλίας προς διεθνή σταθερά = 7.06 - 100% = 0.00€
Έκπτωση από συνδυασμό My Home e-bill + τρόπο εξόφλησης = -1.00€

Σύνολο = 17.14€


240' προς κινητά και όχι 300', μπερδεύτηκα

jimger
20-07-16, 01:23
Vodafone Home double play GR-Απεριόριστα αστικά + υπεραστικά, ADSL ως 24Mbps = 36.28 - 50% = 18.14€
Πακέτο χρόνου 240’ προς κινητά = 9.08 - 100% = 0.00€
Πακέτο χρόνου ομιλίας προς διεθνή σταθερά = 7.06 - 100% = 0.00€
Έκπτωση από συνδυασμό My Home e-bill + τρόπο εξόφλησης = -1.00€

Σύνολο = 17.14€


240' προς κινητά και όχι 300', μπερδεύτηκα

Υπάρχει τρόπος να το ¨ζητήσουμε"?

mobile_34
20-07-16, 02:06
Για να γελάσουμε και λίγο: με πήραν το πρωί τηλέφωνο και έδωσα τηλεφωνικά ολα τα απαραίτητα στοιχεία και μου είπαν ότι θα με καλέσουν αργότερα απο το τμήμα της γραμματείας για περαιτέρω λεπτομέρειες και για να προγραμματιστεί το ραντεβού με το courier.....ε ακόμα δεν έχουν πάρει!!!!

Και περιμένουν να έχουν πελάτες έτσι???

nikosnikolakis
20-07-16, 14:27
Υπάρχει τρόπος να το ¨ζητήσουμε"?

Οταν θα κανουν αλλαγές στους όρους

jimger
20-07-16, 15:17
Οταν θα κανουν αλλαγές στους όρους

Δηλαδή? Δεν σε έπιασα... Μπορώ να τους πάρω και να τους πω θέλω το τάδε πρόγραμμα?

jkoukos
20-07-16, 15:38
Οποιαδήποτε στιγμή μπορείς να πάρεις τηλέφωνο και να το ζητήσεις. Το αν τα καταφέρεις είναι άλλο πράγμα.
Αυτό που εννοεί ο nikosnikolakis, είναι ότι με την πρώτη ευκαιρία που θα σου δοθεί η δυνατότητα να σπάσεις αδαπάνως το συμβόλαιο (π.χ. με μονομερή αλλαγή των όρων, πράγμα που γίνεται 2-3 φορές τον χρόνο), έχεις μεγαλύτερες πιθανότητες να το καταφέρεις και ειδικά αν κάνεις αίτημα φορητότητας σε άλλον πάροχο.

nikosmelt
20-07-16, 21:50
εχεις και κινητο βονταφον??
εμενα μου εκαναν προσφορα στα 26,78 ευρω
απεριοριστα σταθερα
120'σε κινητα και
βονταφον τβ


Είχα παλιά, από τον Γενάρη είμαι πλέον με Q (και κλαίω από ευτυχία..).

lazarefa
31-07-16, 17:05
Αναφέρω για την ιστορία (μιας κι από προχθές είμαι στο δίκτυο Wind) ότι μετά από 2 χρόνια στη HOL-Vodafone έκανα φορητότητα στη Wind και από πλευράς Vodafone δε με πήρανε ούτε ένα τηλέφωνο για αντιπροσφορά (το ίδιο βέβαια μου είχε συμβεί κι όταν από ΟΤΕ είχα μεταβεί σε HOL - επίσης καμία αντιπροσφορά).

cranky
31-07-16, 17:27
Μάλλον θα έπεσες στην περίπτωση.

Πρίν 7 μήνες που πήγα απο ΟΤΕ σε Vodahol, μετά την υποβολή της αίτησης, έφυγα για το χωριό.
Όταν γύρισα, βρήκα στο σταθερό 29 (εικοσιεννιά) κλήσεις απο το 13888. :lol:

nikosnikolakis
31-07-16, 18:04
Μάλλον θα έπεσες στην περίπτωση.

Πρίν 7 μήνες που πήγα απο ΟΤΕ σε Vodahol, μετά την υποβολή της αίτησης, έφυγα για το χωριό.
Όταν γύρισα, βρήκα στο σταθερό 29 (εικοσιεννιά) κλήσεις απο το 13888. :lol:

Μήπως είχες καμιά γκόμενα που την άφησες και δούλευε στον ΟΤΕ;

cranky
31-07-16, 18:06
Ναί, αλλα αυτή είχε και το κινητό. :cool:

VOULA4
23-09-16, 10:01
καλημερα
για θεσσαλια εχουμε κονε με ατομο για προσφορες σε σταθερα η κινητα κτλ
στειλτε μου πμ

dimi444
24-09-16, 20:55
εχεις μνμ!! με ενδιαφερει να αλλαξω εταιρεια!!

jimger
25-09-16, 10:47
Μόνο Θεσσαλία?
Να ακούσουμε προσφορά κυρίως ίντερνετ?

nikomas50
27-09-16, 14:14
Αναφέρω για την ιστορία (μιας κι από προχθές είμαι στο δίκτυο Wind) ότι μετά από 2 χρόνια στη HOL-Vodafone έκανα φορητότητα στη Wind και από πλευράς Vodafone δε με πήρανε ούτε ένα τηλέφωνο για αντιπροσφορά (το ίδιο βέβαια μου είχε συμβεί κι όταν από ΟΤΕ είχα μεταβεί σε HOL - επίσης καμία αντιπροσφορά).

Αντιθέτως σε μένα, που έκανα αίτηση φορητότητας από statheri.vodafone σε Wind την προηγούμενη Τετάρτη (την Παρασκευή παρέλαβαν με courier φωτοτυπία ταυτότητας και τελευταίου λογαριασμού προηγούμενου παρόχου) μόλις σήμερα Τρίτη η Wind μου έστειλε SMS ενημερώνοντάς με ότι το αίτημα φορητότητας εγκρίθηκε, με πήραν σε λιγότερο από 5 λεπτά από τη statheri.vodafone για καλύτερη προσφορά. Αφαίρεσα τις διεθνείς κλήσεις που είχα και μια από τις πέντε ώρες εθνικά κινητά και μου έδωσαν τα δυο πρώτα πάγια δώρο και 18,5€/μήνα για δυο χρόνια (μείον ένα ευρώ λόγω πληρωμής με e-bill, τελικά 17,5€/μήνα από 16,66€ που πλήρωνα με την προηγούμενη σύμβαση με τη HOL).
Με βοήθησαν και στο θέμα της υπαναχώρησης για την ακύρωση του αιτήματος φορητότητας από τη Wind.
Γλύτωσα δυο μηνών πάγια και 35,5€ τέλος ενεργοποίησης.
Να είναι καλά οι άνθρωποι! Στο τέλος θα δουλεύουν στο κόστος!

sakis.kom
28-09-16, 11:51
Και εμένα με το που είδαν πως έκανα αίτηση φορητότητα για WIND, μου είπαν για δώρο τα δύο πάγια και μετά 18 ευρώ, αλλά δεν τους έκατσα,
τους είπα "μακριά και αγαπημένα", θέλω να φύγω και θα φύγω και δεν με ενδιαφέρει η προσφορά σας.

kogos
30-09-16, 15:58
Πληροφοριακά, εγώ ήμουν forthnet, και έκανα αίτηση φορητότητας στη vodafone με απεριόριστα σταθερά, 24 ιντερνετ, και 60' κινητά σε 18 ευρώ... Με πήραν από forthnet για αντιπροσφορά σε 16.2 ευρώ, και μετά με πήραν πάλι από vodafone για νέα αντιπροσφορά με 15.2 ευρώ και δώρο το τέλος ενεργοποίησης για 2 χρόνια... και φυσικά το δέχτηκα... Απλά μπήκα σε μια μικρή περιπέτεια γιατί έστελνα αιτήσεις υπαναχώρησης πανταχόθεν μέχρι να φτάσει στα 15.2 ευρώ. Α, και λέει πως έχω και 20 ευρώ το μήνα σε κουπόνια super market... Δηλαδή, δίνω 15.2, και παίρνω 20 πίσω. Φυσικά, κάποιο λάκο θα έχει η φάβα με τα κουπόνια, αλλά δεν με ένοιαζαν τα κουπόνια από την αρχή.

sdikr
30-09-16, 16:17
Τα κουπόνια που δίνουν είναι απο το επιθυμίες, δεν θα έλεγα οτι αξίζουν τα ποιο πολλά θα τα βρείς στις τιμές στο ράφι
Δεν είναι για να πάρεις οτι θέλεις εσύ

sakis.kom
30-09-16, 19:26
Τα κουπόνια και εμένα μου τα ανέφεραν. Μου τα είχαν πει και πριν κάνω την αίτηση πριν 1+ χρόνο, αλλά και κάπου ενδιάμεσα που κάποιος εξ. συνεργάτης με είχε καλέσει.
Δεν ξέρω κατά πόσο δίνουν πραγματικές εκπτώσεις με αυτά, δεν το έχω ψάξει καθόλου.

sdikr
30-09-16, 19:37
Τα κουπόνια και εμένα μου τα ανέφεραν. Μου τα είχαν πει και πριν κάνω την αίτηση πριν 1+ χρόνο, αλλά και κάπου ενδιάμεσα που κάποιος εξ. συνεργάτης με είχε καλέσει.
Δεν ξέρω κατά πόσο δίνουν πραγματικές εκπτώσεις με αυτά, δεν το έχω ψάξει καθόλου.

η σελίδα τους είναι αυτή https://www.epithimies.gr/ δεν έχει κάτι σημαντικό ή κάτι που δεν μπορείς να βρείς χωρίς να έχεις vodafone

Τσε
06-10-16, 16:23
Εγώ σήμερα έχω μισο ενεργοποιηθεί σε προσφορά με internet, αστικά υπεραστικά και 60' προς κινητα με 16,94.

Ήμουν Cyta με 23€ και μου έκαναν αρχική προσφορά στα 18 ευρώ με δώρο τα τέλη ενεργοποιησης. Η cyta μου εδωσε με 19 ευρώ το ίδιο πρόγραμμα που είχα και μετα απο αίτηση ακύρωσης μου έδωσε 16,94 η Vodafone. Με ξανά πήρε η cyta αλλά κοιμομουν και δεν το σηκωσα μήπως έδιναν τπτ καλυτερο.

Το θέμα είναι οτι σήμερα έχω τηλέφωνο και δεν έχω internet απο τις 1:30 το μεσημέρι. Πρωτη φορά σε φορητότητα ακόμα και απο εποχή DSL μου διακόπτεται το ίντερνετ για τόσο μεγαλο διάστημα......

Vermetalz
06-10-16, 18:18
Περίεργο μου φαίνεται. Πριν ένα μήνα που έκανα φορητότητα από wind σε vodafone, έγιναν όλα σε μισή ώρα. Με δικό σου εξοπλισμό είσαι?

GEORHO
07-10-16, 12:15
είμαι οτε και θέλω να πάω VODAFONE. το κιν μου είναι cu . Οταν πήρα να ρωτήσω στην vodafone μου έδωσαν την προσφορά του site . στα 21 αν θυμάμαι καλά. υπάρχει τρόπος για κάτι καλύτερο ;

nikomas50
07-10-16, 13:15
είμαι οτε και θέλω να πάω VODAFONE. το κιν μου είναι cu . Οταν πήρα να ρωτήσω στην vodafone μου έδωσαν την προσφορά του site . στα 21 αν θυμάμαι καλά. υπάρχει τρόπος για κάτι καλύτερο ;
Η διπλή υπαναχώρηση.
Κάνεις ηλεκτρονική αίτηση για φορητότητα στη Vodafone, σε καλούν από τον ΟΤΕ και σε ρωτούν γιατί φεύγεις και παράλληλα σου κάνουν πρόταση για να μείνεις. Τους κρατάς σε αναμονή.
Κάνεις ακύρωση αίτησης στη Vodafone και σε καλούν με βελτιωμένη πρόταση (Συνήθως χαμηλότερη τιμή σε συνδυασμό με τα 2 πρώτα πάγια δωρεάν ή δωρεάν τέλος ενεργοποίησης).
Καλή επιτυχία!

VOULA4
12-10-16, 07:51
καλημερα
τρεχει πολυ καλη εκπτωση για τα συμβολαια στα κινητα (επηρεαζει δηλαδη οσους εχουν σταθερο και θελουν να βαλουν γιατι μειωνεται το κοστος)
πληροφοριες πμ

@ ADSLgr.com All rights reserved.