PDA

Επιστροφή στο Forum : Θεσσαλονικη Εύοσμος/Νέα Πολιτεία οπτικες ινες(?)



N7RVE
27-06-16, 14:05
κανεις απο την περιοχη μου με vodafone???γιατι περασαν απο το σπιτι μου τους εδειξα τον αριθμο του βρονχου μου κ ειπαν οτι εγινε αναβαθμιση μεχρι το καφαο με οπτικες ινες,πως μπορουνε να μαθουμε εαν πράγματι ισχύει κ δεν ειναι @@ιες

Pokas
28-06-16, 06:53
Ελεγχο αν δινει ο ΟΤΕ vdsl 30 και 50 αν ναι τοτε μπορουν να δωσουν και ολοι οι υπολοιποι παροχοι μεσω του ΟΤΕ.

N7RVE
29-06-16, 00:59
και καλα το αγορασαν απο τον οτε κ τράβηξαν δικες τους ινες LOL ψευτες ρε κοροιδευουν τον κοσμο,του εδειξα κ τον λογαριασμο μου για τον αριθμο του βρονχου στην ουσια ηθελε να δει ποσα πληρωνω αλλα δεν το σκεφτηκα εκεινη την ωρα!εκανα παντως απο περιεργεια ελενχο στον οτε αλλα τπτ,αμφιβάλλω εναν ποτε βαλουν ινες εδω μιας κ ειμαστε μακρια απο το κεντρο ~40 Attenuation

vOOz
29-06-16, 02:00
εννοουν οπτικες ινες απο το αστικο κεντρο μεχρι το καφαο, δεν σημαινει απαραιτητα οτι θα εχει vdsl η περιοχη σου.
δεν σε ενδιαφερει και με δορυφορο να ηταν συνδεδεμενα αυτα. εσυ ρωτα τι πακετα προσφερουν και τι αποσταση εχεις απο το dslam ή αν εχουν κανενα minidslam κοντα σου

DeGarmo
03-08-16, 13:10
Τις τελευταίες δύο μέρες δίπλα στην πλατεία στον Εύοσμο σκάβουν ρηχά πάντως στην άκρη του δρόμου και περνούν κάτι μαύρους σωλήνες εύκαμπτους.

@ ADSLgr.com All rights reserved.