PDA

Επιστροφή στο Forum : Δεν μπορώ να κατέβάσω bitorrents με το Shareaza



shape
05-10-04, 19:01
Όταν προσπαθώ να κατεβάσω αρχεία από το bitorrent με το Shareaza μου δείχνει στο status "file error".Τα ίδια αρχεία με το Azureus μου τα κατεβάζει κανονικά και μάλιστα με καλές ταχύτητες. Μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει? Πρεπει να ανοίξω κάποιο συγκεκριμένο port?

no_logo
06-10-04, 01:38
στην επιλογή tools-->shareaza settings-->general-->web είναι επιλεγμένα τα torrents; αν οχι τσεκαρέ τα, αν εβαλες αργότερα το azureus και σου άλλαξε τις ρυθμισεις τσεκαρέ το ξανα. εγώ δεν εχω κανένα πρόβλημα, από την αρχή όταν το pc μου εβγαλε παράθυρο διαλόγου πως να ανοίξει αυτά τα αρχεία έβαλα σαν πρόγραμμα το shareaza.

looperX
06-10-04, 03:02
Όταν προσπαθώ να κατεβάσω αρχεία από το bitorrent με το Shareaza μου δείχνει στο status "file error".Τα ίδια αρχεία με το Azureus μου τα κατεβάζει κανονικά και μάλιστα με καλές ταχύτητες. Μήπως ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει? Πρεπει να ανοίξω κάποιο συγκεκριμένο port?Απλά άδειασε το σκληρό σου δίσκο. Δεν έχει χώρο για να κατέβει το αρχείο :D

shape
06-10-04, 13:19
Απλά άδειασε το σκληρό σου δίσκο. Δεν έχει χώρο για να κατέβει το αρχείο :D

looperx είχες δίκιο αυτό ήταν. είχε λίγο χώρο ο σκληρός που είχα βάλει για να αποθηκεύει το Shareaza. Tώρα λειτουργεί κανονικά! ευχαριστώ :D

no_logo
06-10-04, 13:26
Απλά άδειασε το σκληρό σου δίσκο. Δεν έχει χώρο για να κατέβει το αρχείο :D

looperx είχες δίκιο αυτό ήταν. είχε λίγο χώρο ο σκληρός που είχα βάλει για να αποθηκεύει το Shareaza. Tώρα λειτουργεί κανονικά! ευχαριστώ :D

καλά κατεβάσματα :D

shape
06-10-04, 16:04
καλά κατεβάσματα :D

Ευχαριστωωωωώ!

@ ADSLgr.com All rights reserved.