PDA

Επιστροφή στο Forum : Γινεται;;;;



harris28
03-05-07, 02:28
Ειμαι Θεσσαλονικη και το τηλεφωνο μου αρχιζει απο 81χ-χχχ. Μεχρι σημερα έλεγα πως ήμουνα στο περιφημο DSLAM Ροσταν. Το θεμα ειναι πως σημερα ανοιξα απο περιεργεια το ρουτερ μου και ειδα το εξης κουφο:

Login Type: PPPoE
Interface: Up
IP Address: χχ.χχ.χχ.χχ
Subnet Mask: 255.255.255.255
Default Gateway: 62.38.0.170

DNS 3: 0.0.0.0
WINS: 0.0.0.0
Service Name:
AC Name: BRA S-ERMOY-5

Γινεται αυτο το πραγμα;
Η Ερμου στη Θεσσαλονικη ειναι στο κεντρο και εγω απο εκει απεχω τουλαχιστον 5 χλμ. Εν τω μεταξυ οι ταχυτητες μου πετανε το τελευταιο 2μηνο περιπου και κατεβαζω σταθερα πρωι βραδυ πανω απο 180. Στο Ροσταν το κεντρο υπαρχουν αρκετοι που διαμαρτυρονται.
Σαν να μπερδευτηκα λιγο.

sdikr
03-05-07, 02:33
Ειμαι Θεσσαλονικη και το τηλεφωνο μου αρχιζει απο 81χ-χχχ. Μεχρι σημερα έλεγα πως ήμουνα στο περιφημο DSLAM Ροσταν. Το θεμα ειναι πως σημερα ανοιξα απο περιεργεια το ρουτερ μου και ειδα το εξης κουφο:

Login Type: PPPoE
Interface: Up
IP Address: χχ.χχ.χχ.χχ
Subnet Mask: 255.255.255.255
Default Gateway: 62.38.0.170

DNS 3: 0.0.0.0
WINS: 0.0.0.0
Service Name:
AC Name: BRA S-ERMOY-5

Γινεται αυτο το πραγμα;
Η Ερμου στη Θεσσαλονικη ειναι στο κεντρο και εγω απο εκει απεχω τουλαχιστον 5 χλμ. Εν τω μεταξυ οι ταχυτητες μου πετανε το τελευταιο 2μηνο περιπου και κατεβαζω σταθερα πρωι βραδυ πανω απο 180. Στο Ροσταν το κεντρο υπαρχουν αρκετοι που διαμαρτυρονται.
Σαν να μπερδευτηκα λιγο.


Να φυσικά και είναι

σου λέει σε ποιον bbras κάνεις σύνδεση για την θεσσαλονική ειναι η ερμου (οπώς και για ενα μεγάλο μέρος της βόρειας ελλάδας )

nrg_polini
03-05-07, 02:41
Να φυσικά και είναι

σου λέει σε ποιον bbras κάνεις σύνδεση για την θεσσαλονική ειναι η ερμου (οπώς και για ενα μεγάλο μέρος της βόρειας ελλάδας )

Επειδη αυτα μαλλον ακουγονται κινεζικα στο φιλο μας, ουσιαστικα το ΕΡΜΟΥ που βγαζει το ρουτερ σου ειναι που καταληγει η adsl γραμμη σου. Εσυ στο ροσταν εισαι δεν αλλαξες.

No-Name
03-05-07, 02:50
Εκεί δεν έχουν οι bbras τη μορφή ote_bras_xxx ???

deniSun
03-05-07, 10:46
Εκεί δεν έχουν οι bbras τη μορφή ote_bras_xxx ???

Μάλλον όχι.
Ή δεν συνδέεται πάνω σε αυτόν.

karavagos
03-05-07, 11:06
Εκεί δεν έχουν οι bbras τη μορφή ote_bras_xxx ???

Η Β.Ελλάδα λειτουργεί αυτόνομα ;)

@ ADSLgr.com All rights reserved.