PDA

Επιστροφή στο Forum : πως φεύγουμε απο την Forthnet???



tasgaz
03-05-07, 17:31
Προσπαθώ εδώ και μια εβδομάδα να πιάσω το 13831 για να διακόψω μετα το περας της συμβασής (μενει 1 μήνας) την συνδρομή μου στους ακατανόμαστους.. Ποιός άλλος τρόπος σίγουρος υπάρχει για να το κάνω αυτό. Βλέπεις ακόμα και για να φύγεις απ`αυτούς πρέπει να σε ταλαιπωρήσουν όσο δεν πάει...:worthy:

nrg_polini
03-05-07, 17:34
Στειλε email internet-sales@forthnet.gr

Greg
04-05-07, 09:14
Το 8011008000 για internet έχει καταντήσει ανέκδοτο...

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ... :down::down::down::down::down: ... λες και μας πληρώνουν αυτοί και όχι εμείς.

Alex_Under
04-05-07, 11:12
Απάντηση στην βασική ερώτηση του τόπικ.
Δύσκολα...

Το καλύτερο είναι να στείλεις FAX και να πάρεις αμέσως μετά τηλέφωνο για να επιβεβαιώσεις ότι το πήραν.

psytransas
04-05-07, 12:07
FAX και μετα επιβεβαιωση απο τηλεφωνο...

Υ.Γ. : Στειλε πανω απο ενα ;)

zachos
04-05-07, 12:20
Γιατι δεν πας απο τα γραφεια τους, να ξεμπερδευεις μια και καλη.

xena
04-05-07, 12:24
Γιατί να θες να φύγεις από τη forthnet που θα βρεις χειρότερα :whistle:

tasgaz
04-05-07, 18:29
εστειλα email αποχωρησης σε αυτούς (και ταυτόχρονα στην EEET για απόδειξη) δηλώνοντας οτι δεν μπορώ να τους πιάσω στο τηλέφωνο:rofl:

lazardo
05-05-07, 21:37
Την ίδια απορία είχα και εγώ και μάλλον ήδη αργήσαμε να κάνουμε κίνηση.
Όλα τα παραπάνω σχόλια είναι ...θεικά :rofl:
Fax , e-mail , tel. και μια επίσκεψη απο τα γραφεία είναι νομίζω αρκετά.
Με το δεύτερο fax επιβεβαίωσης δεν νομίζω να κάνουν νερά.
Απο την άλλη έχεις βρει άλλη εταιρία?
Και αν ναι απο πότε την ενεργοποιείς΄?
Ή μήπως αναθέτεις στη νέα εταιρία να βγάλει το φίδι απο την τρύπα:hmm:
Τέλος νομίζω οτι κάποιες χιλιάδες χρηστών της άθλιας προσφοράς της 1ης Ιουνίου είναι στην ίδια θέση.
Δεν μπορεί λένε κάποιοι, κάποιο δελεαστικό πακέτο θα βγάλουν για να κρατήσουν τους πελάτες
Γνώμη μου ? Ο Χ Ι .:nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono: :nono:

Sebu
06-05-07, 11:09
εστειλα email αποχωρησης σε αυτούς (και ταυτόχρονα στην EEET για απόδειξη) δηλώνοντας οτι δεν μπορώ να τους πιάσω στο τηλέφωνο:rofl:

Επρεπε να το κανεις με δικαστικο επιμελητη βρε :p

Να παει εκει στην Ατθιδων να το δωσει.Και αν δεν ηθελαν να το παραλαβουν να το θυροκολλουσε.Θα ειχε τρελο γελιο.Τι ΕΕΤΤ και ιστοριες.Με τον δικαστικο επιμελητη δεν μπορει κανεις να πει οτι δεν παρελαβε κατι.Ειναι νομικα η καλυτερη αποδειξη επιδοσης εγγραφου.

mikeone
06-05-07, 11:11
Πάντως εγώ το τηλέφωνο το έχω κόψει....e-mail με high priority και όσες φορές τους έχω στείλει είτε με έχουν πάρει αυτοί τηλέφωνο είτε με έχουν απαντήσει σε λιγότερο από 1,30 ώρα μάλιστα (Όχι ότι το θεωρώ γρήγορο αλλά τεσπα).Όμως οταν τους είχα ρωτήσει για τιμές της 2048 και για ανανέωση με πήραν τηλ σε 15 λεπτά...σας λέει κάτι αυτό?:P

dimfarma
06-05-07, 11:20
Πάντα για ανανεώσεις αμέσως παίρνουν τηλέφωνο για διαγραφή αργούν επίτηδες για να σε έχουν στο χέρι και να σε εκνευρίζουν.

jimka
06-05-07, 19:33
Εγω παντος καταφερα μεσω τηλεφωνου (γαιδουρινη υπομονη το ξερω) ενημερωσα ενα μηνα πριν οτι δεν θα ανανεωσω.Οταν εφτασε η μερα να ληξει περιεργος η συνδεση συνεχισε κανονικα (μετα απο ενα μινι εγγεφαλικο) τους ξανα περνω οποτε μου λενε οτι ειναι σε διαδικασια διακοπης και οτι και θα παραμηνει ενενεργει για ακομα 4 μερες.Οντως σταματησε η συνδεση και μετα απο 3-4 μερε με πειρανε για να μαθουν γιατι δεν ανανεωνω αφου τους ψιλοεκραξα μου λενε οτι πρεπει να στειλω και email εντος 5 ημερων(τωρα απο ποτε απο την ληξη η απο την ενημερωση??).
Στελνω το email και αφου ελειψα για μια βδομαδα βλεπω οτι dsl γραμμη υφισταται???Τωρα φυσιολογικο ειναι αυτο δεν ξερω.Παντος ουτε δημοσιο να ηταν.Παλιοτερα που ειχα OTENET αν και ηταν πιο αργος και πιο ακριβως εξυπηρετηση ειχε καλυτερη και οι διαδικασιες γινοταν πιο γρηγορα.
Τραγικη κατασταση αποτι ακουω ολες οι εταιριες ανω και το θεωρω φυσιολογικο αφου μην ξεχναμε βρισκομαστε δυστιχως στην ελλαδα.

fadasma
06-05-07, 20:04
Σταματάς να τους πληρώνεις και σε διώχνουν αυτοί. Δεν έχεις άλλο όπλο στα χέρια σου.

mikeone
06-05-07, 20:11
Σταματάς να τους πληρώνεις και σε διώχνουν αυτοί. Δεν έχεις άλλο όπλο στα χέρια σου.

αξίζει τέτοιο ρίσκο για μια διακοπή?

jimmius
06-05-07, 20:30
αξίζει τέτοιο ρίσκο για μια διακοπή?

Δεν θα συμβούλευα να κάνεις κάτι τέτοιο....Παίζουν ρήτρες σε τέτοιες περιπτώσεις. Θα σε κυνηγήσουν νομικά.

jimka
06-05-07, 20:30
Σταματάς να τους πληρώνεις και σε διώχνουν αυτοί. Δεν έχεις άλλο όπλο στα χέρια σου.

Νομιζω οτι ειναι αδυνατον αυτο αφου οι εταιρειες παντα ειναι καλυμενες νομικα οποτ νομιζω μονο χειροτερα μπορουν να γινουν

kokoretsi
08-05-07, 01:42
Το mail με cc στην ΕΕΤΤ ακούγεται καλή ιδέα πάντως :rofl:

OAS 284
18-05-07, 23:28
το τηλ. κεντρο της εταιριας αυτης ειναι χαλια εγω τους εστειλε 5 e-mail και μετα απο 18 ημερες μου απαντησανε και γραπτος και τηλεφωνικος. θα επρεπε σαφως να εχουν καλητερη εξηπηρετηση!

kyr3
19-05-07, 04:01
Προσωπικα δεν προκειται να στειλω καμια αιτηση διακοπης, γιατι πολυ απλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, απο τη στιγμη που ληγει ο χρονος του συμβολαιου και δεν εχω κανει αιτηση για ανανεωση.Ας μου τα ζητησουν και θα τα παρουν... σε κλωτσιες.
Μια ερωτηση, οταν εκανα αιτηση το σαιτ της 4νετ εγραφε μην παιρνετε τηλεφωνο θα επικοινωνησουμε εμεις μαζι σας για τις λεπτομερειες(password etc.).Φυσικα δεν πηρε κανεις και πηρα εγω εναμιση μηνα μετα.Ποια θεωρειτε ημερομηνια ενεργοποιησης?Η πρωτη μερα που συνδεθηκα ή μπορει να μου πουν πως με ειχαν ενεργοποιησει πολυ καιρο πριν και φταιω εγω για την καθυστερηση?

jois21
19-05-07, 05:59
Κι εγω εκανα κατι παρομοιο γιατι ειχα αλλους κωδικους και δεν ελεγαν να με παρουν τηλεφωνο...:down:

Οταν τους πηρα τελικα ειπα οτι ημουν χωρις κωδικους αυτο το διαστημα και τελικα θεωρησαν την ενεργοποιηση απο εκεινη την ημερα που τους ελαβα.:cool:

spsomas
19-05-07, 10:54
Προσωπικα δεν προκειται να στειλω καμια αιτηση διακοπης, γιατι πολυ απλα ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ, απο τη στιγμη που ληγει ο χρονος του συμβολαιου και δεν εχω κανει αιτηση για ανανεωση.Ας μου τα ζητησουν και θα τα παρουν... σε κλωτσιες.
Μια ερωτηση, οταν εκανα αιτηση το σαιτ της 4νετ εγραφε μην παιρνετε τηλεφωνο θα επικοινωνησουμε εμεις μαζι σας για τις λεπτομερειες(password etc.).Φυσικα δεν πηρε κανεις και πηρα εγω εναμιση μηνα μετα.Ποια θεωρειτε ημερομηνια ενεργοποιησης?Η πρωτη μερα που συνδεθηκα ή μπορει να μου πουν πως με ειχαν ενεργοποιησει πολυ καιρο πριν και φταιω εγω για την καθυστερηση?

Πρόσεχε γιατί μάλλον θα βρεθείς μπλεγμένος. Στο συμβόλαιο στην παράγραφο 2.2 λέει ότι γυρνάει αυτόματα σε αόριστο. Διάβασε το ξανά

Giama
20-05-07, 09:42
Εγώ έχω κάνει αίτηση διακοπής εδώ και καιρό. Κατ'αρχήν προσπαθούσα επί 15 ημέρες να τους πετύχω στο τηλέφωνο για να μου πουν τί ακριβώς θέλουν να τους στείλω και πώς, ώστε να κάνουν τη διακοπή με τη λήξη του προπληρωμένου και να μην μετατραπεί σε αορίστου.

Έστειλα την αίτηση, ε δεν τους παίρνω κι ένα τηλέφωνο μετά από καμια 10αριά μέρες;
Πάλι χαμός να μην μπορώ να πιάσω γραμμή για μέρες. (Τελικά μια μέρα άρχισα να παίρνω από τις 7.59 το πρωί ώστε να πιάσω και τελικά άνοιξαν το τηλεφωνικό κέντρο στις 8.25, τεσπα το προσπερνάμε)

Φυσικά την αίτηση έκανε κάποια ώρα να τη βρει και φυσικά δεν είχε προωθηθεί. Υποτίθεται ότι την προώθησε εκείνη τη στιγμή.

Καλώ πάλι σήμερα, τελευταία ημέρα υποτίθεται της σύνδεσής μου, με την ίδια τακτική (πρώτη κλήση 8.59 κλειστό το τηλεφωνικό κέντρο, κάνω στο καπάκι redial και με κλείνει γιατί δήθεν όλες οι γραμμές είναι κατειλημένες. Είναι δυνατόν να πρόλαβαν μέσα σε 10 δευτερόλεπτα να γεμίσουν όλες οι γραμμές;;;; 9.15 έπιασα γραμμή τελικά, και στο βάθος δεν ακουγόταν ο παραμικρός θόρυβος, παρόλο που άκουσα ας πούμε τα βήματά της υπαλλήλου κάποια στιγμή που σηκώθηκε, παίζει δηλαδή τις Κυριακές να έχουν μόνο ένα, άντε δύο άτομα στις πωλήσεις...)

Το συμπέρασμα ήταν ότι για το λογαριασμό μου δεν φαίνεται αίτηση διακοπής και ότι για να το δει πρέπει να ανοίξει το αντίστοιχο τμήμα που είναι κλειστό το σαββατοκύριακο. Κάντε ό,τι θέλετε, τους είπα, αρκεί να μην με χρεώσετε, αλλά δεν μου το επιβεβαίωσε αυτό (:evil:). Υποτίθεται ότι θα με καλέσει αύριο η ίδια. "Σίγουρα;", "Θα προσπαθήσω" η απάντηση.

Μόνο με κυνήγι αποδεσμεύεσαι φαίνεται από τη Forthnet, οπότε μην το αμελήσεις. Θέλει προσπάθεια όπως βλέπεις!

sexrazat
20-05-07, 10:31
Προσωπικά θα έστελνα και ένα fax ή e-mail στην ΕΕΤΤ με κοινοπoίηση στη Forthnet (κι όπου αλλού μπορούσα ΙΝΚΑ κλπ) αναφέροντας ότι ενώ εχω ζητήσει γραπτώς την αποδέσμευσή μου από την εταιρεία αδυνατώ να το επιβεβαιώσω από το τμήμα εξυπηρέτησης και ότι καθιστώ υπεύθυνη την εταιρεία για οποιαδήποτε καθυστέρηση στην αποδέσμευσή της γραμμής μου ADSL ζητώντας την έγγραφη απάντηση της Forthnet για την ικανοποίηση του αιτήματός μου.

Δυστυχώς έτσι είναι η κατάσταση και φαντάσου ότι γενικά η Forthnet θεωρείτο (για τα δεδομένα των εναλλακτικών) σοβαρή εταιρεία μέχρι πρότινος. Και όσο μαζεύει πελάτες χειρότερα θα γίνονται τα πράγματα γιατί απλούστατα και να θέλει που πολύ αμφιβάλω δεν έχει την υποδομή να τους εξυπηρετήσει.

zio21
04-06-07, 14:53
ρε παιδιά η κοπέλα μου είχε πάρει forthnet adsl in a box 6μηνο και τώρα την περασμένη εβδομάδα έληξε ...Την πήρε και ένας υπάλληλος και την ρώτησε τη θα κάνει και είπε δεν θέλει άλλο πακέτο η τίποτα θα διακόψει....
Αλλα εξακολουθεί να έχει Ιντερνετ
Τη διαδικασία διακοπης την ξέρει κανείς .. Πρέπει να κάνει αφόσον είχε παρει box 6μηνο??
τις είπαν να πάρει το 8011008000 .....αλλα δεν το σηκώνει κανείς υπαρχει κανείς να ξέρει?
στο μαιλ τι πρέπει να γράψω????

ermis
04-06-07, 15:02
Υπάρχουν 2 τρόποι. 1. Στέλνεις FAX και έχεις αποδεικτικό αποστολής. 2. Στέλνεις την επιστολή με courier και έχεις αποδεικτικό οτι την παρέλαβαν. Απο τη στιγμή που θα την παραλάβουν και έχει λήξει και ο χρόνος δέσμευσής σου τότε είσαι καλυμμένος. Εγώ στη σταθερή τηλεφωνία που έχω όσες φορές κάλεσα ήταν πολύ γρήγοροι στην εξυπηρέτιση στην αλλαγή πακέτου αλλά και στη διακοπή κάποιον γραμμών. Τώρα με τη προσφορά 1/6 θα γίνεται χαμος. Ειναι λογικό αλλά πρέπει να βάλουν κόσμο να εξυπηρετίσουν αν θέλουν πελάτες!

zio21
04-06-07, 15:05
Υπάρχουν 2 τρόποι. 1. Στέλνεις FAX και έχεις αποδεικτικό αποστολής. 2. Στέλνεις την επιστολή με courier και έχεις αποδεικτικό οτι την παρέλαβαν. Απο τη στιγμή που θα την παραλάβουν και έχει λήξει και ο χρόνος δέσμευσής σου τότε είσαι καλυμμένος.

τη FAX πρέπει να στείλω?? γράφω κάτι συγκεκριμένα??

Themos3
04-06-07, 16:17
Αν εχει παρει box που ηταν απλα για 6μηνο και δε προεβλεπε την μετατροπη σε αοριστου διακοπτεται απο μονη της η συνδεση.Απλα υπολογιζε οτι απο την ημερομηνια που ληγει κανονικα συνηθως αφηνουν να περασουν καμια 10αρια μερες μεχρι να στο κοψουν μπας και το ξανασκεφτεις.Εμενα εληγε 20/5 αυτη την φορα....τους αφησα ετσι αφου περιμενα οτι θα βγει προσφορα...μου το κοψαν 28/6...πηρα τηλ ειπα οτι αγορασα την προσφορα της 1ης Ιουνιου,μου δωσαν 3ημερο demo , ξανακοπηκε σημερα και κανοντας μια απ τα ιδια πηρα κ αλλο demo.Συνολο ως τωρα 15 μερες δωρεαν και συνεχιζουμε :D.

Giama
04-06-07, 22:38
Εγώ έχω κάνει αίτηση διακοπής εδώ και καιρό. Κατ'αρχήν προσπαθούσα επί 15 ημέρες να τους πετύχω στο τηλέφωνο για να μου πουν τί ακριβώς θέλουν να τους στείλω και πώς, ώστε να κάνουν τη διακοπή με τη λήξη του προπληρωμένου και να μην μετατραπεί σε αορίστου.

Έστειλα την αίτηση, ε δεν τους παίρνω κι ένα τηλέφωνο μετά από καμια 10αριά μέρες;
Πάλι χαμός να μην μπορώ να πιάσω γραμμή για μέρες. (Τελικά μια μέρα άρχισα να παίρνω από τις 7.59 το πρωί ώστε να πιάσω και τελικά άνοιξαν το τηλεφωνικό κέντρο στις 8.25, τεσπα το προσπερνάμε)

Φυσικά την αίτηση έκανε κάποια ώρα να τη βρει και φυσικά δεν είχε προωθηθεί. Υποτίθεται ότι την προώθησε εκείνη τη στιγμή.

Καλώ πάλι σήμερα, τελευταία ημέρα υποτίθεται της σύνδεσής μου, με την ίδια τακτική (πρώτη κλήση 8.59 κλειστό το τηλεφωνικό κέντρο, κάνω στο καπάκι redial και με κλείνει γιατί δήθεν όλες οι γραμμές είναι κατειλημένες. Είναι δυνατόν να πρόλαβαν μέσα σε 10 δευτερόλεπτα να γεμίσουν όλες οι γραμμές;;;; 9.15 έπιασα γραμμή τελικά, και στο βάθος δεν ακουγόταν ο παραμικρός θόρυβος, παρόλο που άκουσα ας πούμε τα βήματά της υπαλλήλου κάποια στιγμή που σηκώθηκε, παίζει δηλαδή τις Κυριακές να έχουν μόνο ένα, άντε δύο άτομα στις πωλήσεις...)

Το συμπέρασμα ήταν ότι για το λογαριασμό μου δεν φαίνεται αίτηση διακοπής και ότι για να το δει πρέπει να ανοίξει το αντίστοιχο τμήμα που είναι κλειστό το σαββατοκύριακο. Κάντε ό,τι θέλετε, τους είπα, αρκεί να μην με χρεώσετε, αλλά δεν μου το επιβεβαίωσε αυτό (:evil:). Υποτίθεται ότι θα με καλέσει αύριο η ίδια. "Σίγουρα;", "Θα προσπαθήσω" η απάντηση.

Μόνο με κυνήγι αποδεσμεύεσαι φαίνεται από τη Forthnet, οπότε μην το αμελήσεις. Θέλει προσπάθεια όπως βλέπεις!

Αυτά έγραφα πριν 15 μέρες.
Έχω ακόμη κανονικά Internet από τη Forthnet και σίγουρα θα με έχουν χρεώσει.

Δεν έχω καθόλου χρόνο (λόγω "πυκνής" εξεταστικής στη σχολή μου) να ασχοληθώ μαζί τους τώρα, θα μπορέσω να πάω μια βόλτα από εκεί σε 10 μέρες.

Φαίνεται πως μόνο αν πας στα γραφεία τους μπορεί να καταφέρεις να κάνεις τη δουλειά σου, δεν γίνεται αλλιώς...

Tem
04-06-07, 22:58
ο ασφαλέστερος τρόποςεπικοινωνίας είναι το email. Καλύτερα μάλιστα περισσότερα emails

chrand
04-06-07, 23:20
Υπάρχουν 2 τρόποι. 1. Στέλνεις FAX και έχεις αποδεικτικό αποστολής. 2. Στέλνεις την επιστολή με courier και έχεις αποδεικτικό οτι την παρέλαβαν. Απο τη στιγμή που θα την παραλάβουν και έχει λήξει και ο χρόνος δέσμευσής σου τότε είσαι καλυμμένος. Εγώ στη σταθερή τηλεφωνία που έχω όσες φορές κάλεσα ήταν πολύ γρήγοροι στην εξυπηρέτιση στην αλλαγή πακέτου αλλά και στη διακοπή κάποιον γραμμών. Τώρα με τη προσφορά 1/6 θα γίνεται χαμος. Ειναι λογικό αλλά πρέπει να βάλουν κόσμο να εξυπηρετίσουν αν θέλουν πελάτες!


+1 στο FAX και κρατάς το αποδεικτικό αποστολής,
και για να το δέσεις, στέλνεις και μια συστημένη επιστολή την ίδια ημερομηνία.

therion
05-06-07, 02:26
Και εγώ έχω αγανακτήσει με την 4νετ και θέλω οποσδήποτε να φύγω νσ γλυτώσω.Θα ήθελα να σας ρωτήσω κατι.Το 6μηνο συμβολαιό μου λήγει 15 αυγούστου.Εχω κάνει αίτηση να περασω απο τα 1024 στο 10 μb.την αίτηση την έστειλα πριν ένα μήνα και εδώ και δύο εβδομάδες δεν έχω ιντερνετ.Πήρα σήμερα στο 134 και μου παν οτι δεν εκκρεμει αίτηση φορητότητας στον αριθμό μου που σημαίνει η 4νετ δεν έχει στείλει ακόμα την αίτηση.Θέλω λοιπον να ζητήσω να ακυρωθεί η αίτηση.Η μ@@##3 έιναι η εξής:1)Μέχρι τις 15 αυγούστου εγώ έχω πληρωσει την 4νετ.οπότε αν διακόψω χάνω τα λεφτα που εδωσα,εκτος και αν τα επιστέφουν(χουμορ).2)Και αν πουμε οτι τους τα χαρίζω τα λεφτά,δεν πιστευω να ζητησουν κανα τέλος απεγκατασταση;ξερει κανείς;

Gap
05-06-07, 02:54
Αν εχει παρει box που ηταν απλα για 6μηνο και δε προεβλεπε την μετατροπη σε αοριστου διακοπτεται απο μονη της η συνδεση.Απλα υπολογιζε οτι απο την ημερομηνια που ληγει κανονικα συνηθως αφηνουν να περασουν καμια 10αρια μερες μεχρι να στο κοψουν μπας και το ξανασκεφτεις.Εμενα εληγε 20/5 αυτη την φορα....τους αφησα ετσι αφου περιμενα οτι θα βγει προσφορα...μου το κοψαν 28/6...πηρα τηλ ειπα οτι αγορασα την προσφορα της 1ης Ιουνιου,μου δωσαν 3ημερο demo , ξανακοπηκε σημερα και κανοντας μια απ τα ιδια πηρα κ αλλο demo.Συνολο ως τωρα 15 μερες δωρεαν και συνεχιζουμε :D.

Αυτό που λες για τα boxes δεν είναι απόλυτο... είχα ενεργοποιήσει τον περασμένο Ιούλιο adsl in a box χωρίς καμία δέσμευση για 6 μήνες και η forthnet από μόνη της το έβαλε σε αόριστο κι έπρεπε να τους στείλω e-mail 1 μήνα πριν για να μη με βάλουν στο αόριστο και να γίνει η διακοπή στην ώρα της... δεν ξέρω βέβαια αν τώρα έχουν αλλάξει τα πράγματα... πέρα από αυτό το γελοίο είναι ότι ήθελα να διακόψω την σύνδεση του προπληρωμένου box πριν την λήξη του εξαμήνου (χωρίς φυσικά να τους ζητάω χρήματα πίσω) και τα ζώα της forthnet παρόλο που δεν είχα καμία δέσμευση απέναντί τους και δεν τους χρωστούσα τίποτα δεν μου έκοβαν την σύνδεση λέγοντας μου @@ριες περί πολιτική της εταιρείας...

therion
05-06-07, 11:37
μπορει το πακέτο μου να ληγει 15 αυγούστου.Αλλά δεν εχω ιντερνετ απο τις 15 μαιου.Για αυτο λέω να ακυρωσω την αιτηση γαι τα 10 μBit γιατι ετσι οπως το βλέπω,καλό σεμπτέμβρη

@ ADSLgr.com All rights reserved.