PDA

Επιστροφή στο Forum : Hey! Tellas ??? Are you there?



billpeppas
07-10-04, 11:33
Κοίταγα εχθές τα sites των ISPs.
Πέρα του ότι οι μισοί ISP έχουν site χάλια [ πλοήγηση , σχεδίαση , κλπ ] , έχουν λάθη , συνήθως είναι ανημέρωτα κλπ.

Αλλά το θέμα είναι αλλού.
Το τμήμα προώθησης & διαφήμισης της Tellas λειτουργεί , ή είναι σε διακοπές τα παιδιά???
Όλοι οι ISP έχουν ρίξει τις τιμές πρόσβασεις τόσο καιρό , και η Tellas είναι η μόνη με της παλιές τιμές.
Ξεχωρίζει σαν την μύγα μες στο γάλα.

Καλά και αν έχεις κάτι τις καλύτερο ping , αλλά ρε φίλε έλεος.
Πολύς κόσμος που θα πήγαινε Tellas , τώρα λόγω τιμών θα πάει σε άλλο ISP.

Μήπως πρέπει να τους ειδοποιήσουμε εμείς ότι οι υπόλοιποι ISPs αλλάξανε τιμές?
Που ξέρεις μωρέ , μπορεί οι άνθρωποι που εργάζονται στην Tellas να μην βλέπουν τηλεόραση , και να μην ασχολούνται με το Internet :lol:

NoNaGoN
07-10-04, 18:54
Αλήθεια τι γίνεται με αυτή την tellas...θυμάμαι αρχές του 2004 είχαν λυσάξει στην διαφήμιση.Φτηνό(γκουχου-γκουχου)adsl προλάβετε κλπ κλπ..τώρα δεν ακούγεται τίποτα.


Μήπως πρέπει να τους ειδοποιήσουμε εμείς ότι οι υπόλοιποι ISPs αλλάξανε τιμές?
Έστειλα ένα email στην tellas με διάφορες ερωτήσεις - μία από αυτές ήταν η κλασσική : ΠΟΤΕ θα κάνετε μειώσεις(το email εστάλη στις 20 Σεπτεμβρίου).
Είμαι πολύ περίεργος να δώ τι μειώσεις θα κάνουν(εάν μέχρι τις αρχές του 2005 δεν κάνουν τίποτα, θα την κάνω από tellas με ελαφρά πηδηματάκια).

Madness
08-10-04, 10:44
Έχει σταματήσει να με απασχολεί για το αν θα κάνουν μείωση...Το πρόβλημα μου είναι πια πότε θα δω ταχύτητες πάνω απο 20-25 πράγμα για το οποίο δεν φταίει η Τελλάς αλλά ο ΟΤΕ!

party-pooper
10-10-04, 09:16
εγω παιδια την εκανα εχω στειλει φορμα για διακοπη και περιμενω... ακου 1 μηνα και τα μυρμηγκια πιο γρηγορα θα την κοβανε :D :D :D

NoNaGoN
10-10-04, 10:13
party-pooper μην λές τέτοια γιατί δεν το έχω και πολύ για εγκεφαλικό :lol:

con
10-10-04, 10:29
Μα ποιος έχει κάνει μείωση κάτω από ~25€ για ταχύτητα 384, την οποία έχει η Forthnet εδώ και μήνες? Το μόνο που έπεσε είναι το πάγιο στον ΟΤΕ στα 19,90€. Άρα η Tellas θα μείνει όπως και πριν στα ~30€ μέχρι να κουνηθεί κάτι και σοτυς ISP. (Προφανώς εξαιρώ τη Vivodi που έχει καλύτερες τιμές αλλά μόνο στους λίγους τυχερούς που έχουν σύνδεση απευθείας στο δικό της δίκτυο). Αν έχω χάσει κάτι πείτε μου! :)

@ ADSLgr.com All rights reserved.