PDA

Επιστροφή στο Forum : ΟΤΕ Conn-x και Tellas Zisto



tester21
04-05-07, 08:25
Εχω ενα connex το οποιο μολις εληξε, και σκεφτομαι στην μεταβαση στο tellas zisto.Η γραμμη τηλεφωνου μου ειναι isdn.Θα ηθελα την γνωμη σας, για το

1.αν αξιζει η μεταφορα, και

2.συμφωνα με τους καινουριους νομους που εχουν ψηφιστει, ποσο καιρο θα παρει η καινουρια ενεργοποιηση!!!!

3.Επισης αν ξερετε ποια ειναι η προτεινομενη διαδικασια που θα πρεπει να κανω!!!
Ευχαριστω:rofl:

No-Name
04-05-07, 08:27
Γιατί δεν πάς σε κάποιο πάροχο που δίνει 10mbps και είναι και φθηνότερα?

tester21
04-05-07, 11:49
Δηλαδη σε ποιον?

No-Name
04-05-07, 11:53
Ενδεικτικά δες 4νετ παρέχει ότι η Τελλάς με 39,90 και 10mbps όχι 4

tester21
04-05-07, 12:58
Να παρω τηλεφωνο για ενεργοποιηση κατευθειαν στην forthnet?
Θα αναλαβουν αυτοι την μεταφορα της γραμμης μου?
Να μην κανω διακοπη εγω του conn-x για να μην μεινω χωρις adsl?
Εχω γραμμη isdn

vagdsl
04-05-07, 13:39
Θέλεις για κάποιο λόγο να κρατήσεις την ISDN ή δεν σε πειράζει να πάς σε PSTN?

minovg
04-05-07, 14:17
Εχω ενα connex το οποιο μολις εληξε, και σκεφτομαι στην μεταβαση στο tellas zisto.Η γραμμη τηλεφωνου μου ειναι isdn.Θα ηθελα την γνωμη σας, για το

1.αν αξιζει η μεταφορα, και

2.συμφωνα με τους καινουριους νομους που εχουν ψηφιστει, ποσο καιρο θα παρει η καινουρια ενεργοποιηση!!!!

3.Επισης αν ξερετε ποια ειναι η προτεινομενη διαδικασια που θα πρεπει να κανω!!!
Ευχαριστω:rofl:
Αν σε καλύπτει η Φορθνετ να πας εκεί. Γιατί να πας σε μια εταιρεία που δίνει 4Μβιτ (αντί για 10 που δίνει η Φορθνετ) και χρεώνει 46,95€ (αντί 39,90€ που χρεώνει η Φορθνετ);

tester21
06-05-07, 22:02
στην forthnet εφαρμοζουν ηδη,οπως μου ειπαν τηλεφωνικως το νεο RUO, και δεν μενεις καθολου χωρις adsl .Με την tellas τι γινεται? ξερει κανεις?

supermario
06-05-07, 22:30
Με την τελλας εφαρμοζουν το RUO του Τενεσσί.

Ξέρετε. Αυτο που καθονται και πετανε πωματα στα βαρελια, περιμενοντας να ωριμασουν οι "πορτες" για να μας τις παραδοσουν.

Θα παρουμε τις καλυτερες "πορτες".
Black Label, 15 ετων!!!

tzampaman
07-05-07, 10:34
Με την τελλας εφαρμοζουν το RUO του Τενεσσί.

Ξέρετε. Αυτο που καθονται και πετανε πωματα στα βαρελια, περιμενοντας να ωριμασουν οι "πορτες" για να μας τις παραδοσουν.

Θα παρουμε τις καλυτερες "πορτες".
Black Label, 15 ετων!!!

Η καλή πόρτα αργεί να έρθει!! :rofl::lol:

gaiorama
07-05-07, 10:39
Με την τελλας εφαρμοζουν το RUO του Τενεσσί.

Ξέρετε. Αυτο που καθονται και πετανε πωματα στα βαρελια, περιμενοντας να ωριμασουν οι "πορτες" για να μας τις παραδοσουν.

Θα παρουμε τις καλυτερες "πορτες".
Black Label, 15 ετων!!!

:rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Σε βλέπω addicted... :p

XARAYGH
09-05-07, 18:59
το adsl paramenei ενεργο. διακοπη μονο την ημερα που πραγματοποιητ η μεταβαση στο ζιστο...ακομα με τους χρονους δεν υπαρχει μεγαλη βελτιωση...στις περιοχες που υπαρχουν πορτες(πλεον ειναι αρκετες)ενεργοποιηση στο διμηνο απο την ημερα υπογραφης...τα τεχνικα προβληματα σιγα σιγα θα παψουν(τα εταιρικα προιοντα ειναι προ των πυλων-εκει δεν μπορει να υπαρχουν σοβαρα προβληματα)αυτα για τωρα απο "μεσα"

@ ADSLgr.com All rights reserved.