PDA

Επιστροφή στο Forum : evergy s.a στο οικιακό μου δίκτυο



billkap
23-09-16, 14:08
Καλησπερα παιδια,

εδω και λιγες μερες στο οικιακο μου δικτυο, μεσω wifi το αναφερει σαν Evergy s.a. εχω συνδεση με την Wind. υπαρχει καποιο θεμα ή ειναι της wind-tellas?

eyxaristo

GeorgeH
23-09-16, 14:45
Η εταιρία με την επωνυμία «ΕΒΕΡΤΖΙ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ» και το διακριτικό τίτλο «EVERGY» ιδρύθηκε τον Ιανουάριο 2001. Έδρα της εταιρίας έχει ορισθεί ο ∆ήμος Αμαρουσίου, ενώ τα γραφεία της εταιρίας βρίσκονται στην οδό Νεαπόλεως 1α. Η διάρκεια της εταιρίας έχει ορισθεί στα 10 έτη.
Η λειτουργική φάση της EVERGY S.A. ξεκίνησε τον Αύγουστο του 2002. Την 7.11.2002 η EVERGY S.A. μετονομάστηκε σε TELLAS Α.Ε. και ξεκίνησε την εμπορική της λειτουργία από τη ∆ευτέρα 3.2.2003. Το χαρτοφυλάκιο των υπηρεσιών που θα παρέχει η TELLAS Α.Ε. εκτιμάται ότι θα περιλαμβάνει ένα ευρύ φάσμα υπηρεσιών φωνητικής τηλεφωνίας, καθώς και υπηρεσιών πρόσβασης στο διαδίκτυο (internet broadband services). Μέτοχοι είναι η Wind PPC HOLDING NV (ΔΕΗ ΑΕ & WIND Telecommunicazioni SpA).

Με λίγα λόγια δεν υπάρχει λόγος ανησυχίας! Αν θέλεις μπορείς να το αλλάξεις αυτό το όνομα.

billkap
23-09-16, 15:24
ναι οκ, ωραιος... το αλλαξα βεβαια αλλα ξαναβγηκε...

manila
26-09-16, 11:10
Φίλε είσαι πολύ κατατοπστικός! Να κάτι που δεν ήξερα!!

@ ADSLgr.com All rights reserved.