PDA

Επιστροφή στο Forum : ΕΧΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ????



newcommer
09-10-04, 00:57
Τι ακριβως γινεται με αυτα του ειδους τα site?

www.golden-vision.com/

no_logo
09-10-04, 01:20
πέρα από κακόγουστο δηλαδή;
πουλά φούμαρα για μεταξωτές κορδέλες, <<μάθετε πως να κερδίσετε 10000 δολ. το μήνα από το internet>> :mrgreen:

blizard
09-10-04, 03:24
Απίστευτο !!!!! δεν έχουν τον θεό τους οι άνθρωποι....

l3ft3r1s
09-10-04, 03:40
Εχω πέσει πάνω σε πολλά τέτοια site αλλά ποτε δεν το ψαξα να μάθω τι ακριβώς σε βάζουν να κάνεις... :Ο Έχει κανείς υπόψην του τι περίπου πααίζει? Έχει καμία σχέση με το www.geocities.com/apatesgr ???

gassim
09-10-04, 16:09
Μου μυρίζει "πυραμίδα" :?

Salvador
10-10-04, 04:35
Μου μυρίζει "πυραμίδα" :?

της Αιγύπτου...? :electric:

Gothic
10-10-04, 05:23
"Για οκτώ χρόνια ζούσα σε ένα ιστιοπλοϊκό που ονομαζόταν "SEALA" και ταξίδευα σε όλο τον κόσμο. Ζούσα τρώγοντας ψάρια, μπανάνες και καρύδες. Αυτή μου η περιπέτεια κράτησε 8 χρόνια. Μετά αναγκάστηκα να επιστρέψω στη Γερμανία λόγω έλλειψης χρημάτων. Έμεινα άνεργος για 6 μήνες. Πήγα σε μια συνάντηση Επιχειρηματικής Ευκαιρίας εντελώς τυχαία τον Ιανουάριο του 1993. Αυτό ήταν!!! Μετά την εκπαίδευσή μου στην Ισπανία, η επιχείρησή μου "απογειώθηκε" αμέσως. Μετά από 10 μήνες προκρίθηκα και έγινα μέλος της ομάδας των Προέδρων. Το τι ακολούθησε είναι απίστευτο. Η συνεργασία μου με τη VISION μου άλλαξε την ζωή. Ξεκίνησα από το μηδέν και σε λίγα χρόνια έγινα πολυεκατομμυριούχος. Απόκτησα ακριβά αυτοκίνητα, σπίτια μέχρι και ιδιωτικό αεροπλάνο. Έτσι έκανα τα όνειρά μου πραγματικότητα"

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:mrgreen:

ΠΦΦΦΦΦΦΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ
ΧΑ

iron_gr
10-10-04, 11:10
Καλά ρε παιδιά, δε ξέρετε το δικτυακό μάρκετινγκ, πλάκα κάνετε;
Έχεις κάποια προϊόντα τα οποία πουλάς και μπορείς να το προτείνεις και σε άλλους. Αυτό είναι όλο. Επειδή έχει υπάρξει και άλλο thread με τέτοιο θέμα (http://www.adslgr.com/forum/thread9776.html) και έχουν γίνει πολλές αναφορές,ότι τάχα αυτά είναι απατεωνιές και κάτι τέτοια (αν είναι δυνατόν) και επειδή το προσωπικό μου site έχει αυτό το περιεχόμενο σε πολύ πιο σοβαρό ύφος όμως απ’ ότι όλα τα άλλα αυτή την στιγμή (τουλάχιστον στην Ελλάδα), είναι φανερό ότι οι πιο πολλοί χωρίς να ξέρουν κατηγορούν το MLM και δε σκέφτονται ότι είναι και αυτό μία ευκαιρία που αν θες και αν είσαι καλός στις πωλήσεις και στο μπλα-μπλα, μπορείς να έχεις μια επιχείρηση. Προσωπικά δεν είμαι καλός σε αυτά, αλλά τουλάχιστον χρησιμοποιώ κάποια άριστα προϊόντα.

Όσο για το site του πρώτου post, τεχνικώς είναι για τα μπάζα. Ούτε λένε ποιοι είναι, κρύβονται δηλαδή, ούτε τι προϊόντα έχουν. Έχω μαζέψει καμιά 20αριά sites(για να δω τον ανταγωνισμό) με τέτοιου είδους παπαριές, τα “next-next-next” σε οδηγούν σε μία φόρμα που πρέπει να συμπληρώσεις. Τελείως γελοίο, χαχαχαχα…..
Δε βρήκα κανένα site στημένο όπως το δικό μου, να τα λέει όλα ξεκάθαρα.

Πάντως σε καμία περίπτωση δε θέλω να φανεί ότι κάνω διαφήμιση του site μου, αν και είναι φανερά ανώτερο. Και φυσικά είμαι διατεθειμένος να το σβήσω από αυτό το forum αν μου το πουν οι mods.

Δε μπόρεσα να συγκρατηθώ και πόσταρα και με λύπη βλέπω ότι ακόμα στην ελλαδίτσα είμαστε βαθιά νυχτωμένοι. Σπάνια κάποιοι κοιτάνε τι μπορούν να κερδίσουν από το mlm. Οι περισσότεροι νομίζουν ότι είναι θύματα αυτού που τους έγραψε κτλ…χαααχχαχα έτσι ήμουν κι εγώ… τώρα μουτζώνομαι για εκείνη την αντίληψη που είχα και ας μην βγάζω ούτε δραχμή εεεε… σέντ εννοώ, από το mlm.

@ ADSLgr.com All rights reserved.