PDA

Επιστροφή στο Forum : Mail gate ote



nexus31
12-10-16, 10:11
Καλημέρα θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει περιπτώσει να μην λάβει το μαιλ που έστειλα το support του ΟΤΕ

nnn
13-10-16, 19:57
Πάντα υπάρχει μια πιθανότητα να το κόψει ως spam.

deniSun
14-10-16, 08:35
Καλημέρα θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει περιπτώσει να μην λάβει το μαιλ που έστειλα το support του ΟΤΕ

Έχω στείλει email από την σελίδα τους αλλά σε γράφουν κανονικά.
Μην περιμένεις καμιά απάντηση ή γενικά ανταπόκριση.

nexus31
14-10-16, 10:38
καλημερα απλα με πηρανε τηλ απο δικηγορικο γραφειο για κατι παλιες οφειλες για πριν 2 χρονια!!! ειχα 4 γραμμες οτε μονο για ιντερνετ και ειχα βαλει την υπηρεσια your business την οποια ζητησα την διακοπη της το 2014 με μαιλ το ιδιο και τα 2 απο της 4 γραμμες πωσ γινεται να ζητανε λεφτα για καταργημενες γραμμες και υπηρεσια!!!

- - - Updated - - -

οχι δεν νομιζω γιατι στο ιδιο μαιλ εστειλα και το καταστατικο της εταιριας και μου ενεργοποιησαν την υπηρεσια

deniSun
14-10-16, 14:11
καλημερα απλα με πηρανε τηλ απο δικηγορικο γραφειο για κατι παλιες οφειλες για πριν 2 χρονια!!! ειχα 4 γραμμες οτε μονο για ιντερνετ και ειχα βαλει την υπηρεσια your business την οποια ζητησα την διακοπη της το 2014 με μαιλ το ιδιο και τα 2 απο της 4 γραμμες πωσ γινεται να ζητανε λεφτα για καταργημενες γραμμες και υπηρεσια!!!

- - - Updated - - -

οχι δεν νομιζω γιατι στο ιδιο μαιλ εστειλα και το καταστατικο της εταιριας και μου ενεργοποιησαν την υπηρεσια

Από την σελίδα τους έστειλα 3 email σε διαφορετικές χρονικές περιόδους.
Σε κανένα δεν έλαβα απάντηση ότι έστω το έλαβαν.

Για τις οφειλές που λες... μήπως είναι τίποτε υπόλοιπα έως την ημέρα της κατάργησης;

AssVas
18-10-16, 00:59
γράψτε στο FB μπας και φιλοτιμηθούν

@ ADSLgr.com All rights reserved.