PDA

Επιστροφή στο Forum : Δωρεάν χρόνος ομιλίας από δύο F2G σε έναν αριθμό?



sakis.kom
14-10-16, 17:22
Έχω δύο σταθερές γραμμές στην WIND και μου αναλογούν και δύο δωρεάν κάρτες SIM F2G με 120 λεπτά ομιλίας η κάθε μία, κάθε μήνα, δωρεάν.
Η δεύτερη γραμμή ενεργοποιήθηκε πρόσφατα και ακόμα δεν έχω λάβει την δεύτερη F2G, που τους έχω πει πως δεν την θέλω γιατί...

Είχα δηλώσει από την πρώτη στιγμή στον συνεργάτη πως θέλω ο δωρεάν χρόνος να περνάει στην F2G που ήδη έχω και που δέχεται και εκείνη 120λεπτά κάθε μήνα.
Μίλησα και με υπάλληλο της WIND ΠΡΙΝ κάνω την αίτηση. Τους είχα ενημερώσει πως το ΑΦΜ είναι το ίδιο στις συνδέσεις και μου είπαν και οι δύο πως δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Σήμερα που πήρα να δω (ξανά) πως όλα είναι καλά, άλλη κοπελιά μου είπε πως που θέλω αυτό δεν γίνεται.

Τι γίνεται βρε παιδιά? Ποιος με κοροϊδεύει?
Ζήτησα να μιλήσω με την υπάλληλο που τότε μου είχε πει πως γίνεται, αλλά επειδή "την ξέρω" πως δουλεύει, βλέπω να με παίρνει τηλέφωνο σε 10 μέρες.:down:

sakis.kom
20-10-16, 08:44
Ζήτησα να μιλήσω με την υπάλληλο που τότε μου είχε πει πως γίνεται, αλλά επειδή "την ξέρω" πως δουλεύει, βλέπω να με παίρνει τηλέφωνο σε 10 μέρες.:down:
Από την παρασκευή... και ακόμα να με πάρει!!!!!!!!! Πήρα τηλέφωνο την δευτέρα και την ξαναζήτησα, μου είπαν να μην στεναχωριέμαι και θα με καλέσει!
Πότε ρε ???!!!!! Τι τρόπος είναι αυτός που δουλεύουν εκεί μέσα στην WIND? Ζητάς επικοινωνία και σε παίρνουν ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ μετά από 10 μέρες?????

Πάμε καλά?????!!!!!!!!!!


Μίλησα και με υπάλληλο της WIND ΠΡΙΝ κάνω την αίτηση. Τους είχα ενημερώσει πως το ΑΦΜ είναι το ίδιο στις συνδέσεις και μου είπαν και οι δύο πως δεν υπάρχει πρόβλημα με αυτό.
Σήμερα που πήρα να δω (ξανά) πως όλα είναι καλά, άλλη κοπελιά μου είπε πως που θέλω αυτό δεν γίνεται.
Τελικά, μπορεί να με βοηθήσει κάποιος σε αυτό?

sakis.kom
26-10-16, 12:05
Για να βοηθήσω εγώ άλλους φίλους που θα έχουν την ίδια απορία στο μέλλον.
Το να περνάνε 2x 120' λεπτά χρόνου από δύο διαφορετικές προσφορές σε μία κάρτα F2G... ΔΕΝ γίνεται όσο και να θέλουμε.

Αυτά...

@ ADSLgr.com All rights reserved.