PDA

Επιστροφή στο Forum : Παλιές (15/1-28/2) αιτησεις 2 play και "ενεργοποίηση"



Σελίδες : [1] 2 3 4 5 6 7 8

billy14
08-05-07, 10:38
Ανοίγω αυτό το θέμα για να γράφουν τις εμπειρίες τους αιτοί που έκαναν αιτήσεις για το 2play τους πρώτους μήνες και αντιμετωπίζουν προβλήματα στην ενεργοποίηση. 'Εχουν περάασει 3 και 4 μήνες από τότε και στη 4νετ δεν έχουν σκοπό να μας ενεργοποιήσουν ποτέ. Και το χειρότερο είναι οτι δε λένε τίποτα απλώς κάντε υπομονή.

billy14
08-05-07, 10:55
Μερικά μέλη που υφίστανται κοροϊδία είναι tonydigital, uft12, vsalap, marte, taicom, rastaviper, sgourak, Dimis32, Hellv1l,magnanΌποιος ξέχασα ας ποστάρει

king_by_mistake
08-05-07, 11:03
Αίτηση από 19/1.
Υποτίθεται ότι ενεργοποιούμαι σήμερα.
Έχει επέμβει και η ΕΕΤΤ σε ανύποπτο χρόνο παρεπιπτόντως...

taicom
08-05-07, 11:10
Ειχαμε δεν ειχαμε και γιναμε ξεχωριστο θεμα στο site :(

sgourak
08-05-07, 11:15
να πω κι εγω ενα γεια

αν και ελπιζω αυριο να τελειωσει αυτη η ιστορια/κοροιδία/αηδια

tonydigital
08-05-07, 11:31
ΦΥΣΙΚΑ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΑΠΟΥΣΙΑΖΩ και εγώ από εδώ….. Ο ΤΟΠΟΣ ΜΑΣ :whistle: :whistle: :whistle:

Λοιπόν έχουμε και λέμε…..

Router έχω (έχει πιάσει αράχνες – Πήγα εγώ και τον Πήρα Αλλιώς θα τον τρώγανε τα ΣΚΥΛΙΑ):rofl: …..
Κωδικούς έχω (είναι λίγο Αρχαίοι αλλά ελπίζω να δουλεύουν….Η Forthnet 2Play Υπηρεσία σας θα ενεργοποιηθεί μέσα στις επόμενες ώρες…..888 Ώρες and Counting). :rofl:

ISDN ΕΧΩ :thrasher: :eguitar: :thrasher: :eguitar:

Για να δούμε θα αποκτήσω και Internet σε λίγο (11/5)….??????. H Θα μείνω με το δισύρματο στο χέρι. :whistle: :whistle:

taicom
08-05-07, 11:36
Σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να ληξει το μαρτυριο σου στης 11/5

tonydigital
08-05-07, 11:47
Σου ευχομαι να πανε ολα καλα και να ληξει το μαρτυριο σου στης 11/5

Καλή ενεργοποίηση εύχομαι και σε σένα φίλε taicom :oneup: :oneup: :oneup:

Αν ενεργοποιηθείς ΕΣΥ θα αρχίσω να ελπίζω και ΕΓΩ..... (είσαι 2 ημέρες ΠΡΙΝ για ενεργοποίηση.... σε ποιο DSLAM είσαι ????):)

Τώρα τι λέει μερικοί - μερικοί με 20 μέρες αναμονή δεν με απασχολεί και πολύ.....:whistle: :whistle: :whistle:

billy14
08-05-07, 11:52
Εγώ μήλησα με 4νετ η κοπέλα που είχε υποσχεθεί να με πάρει με πήρε και είπε οτι η διαδικασία είχε κολλήσει και εκανε τις απαραίτητες διαδικασίες και θα ενεργοποιηθώ γυρω σε 20 μέρες!!!!!!!!!!
Επλίζω να γίνει έστω και τότε.

Πριν με πάρει τηλ είχα καλέσει τη 4νετ και ένα παλληκέρι εκεί επέμενε οτι δεν υπάρχει πρόβλημα!!!!! και ολα πάνε καλά ενω δεν υπάρχει καμιά εξέλιξη από 29/9.
Δηλαδή μόνο 1 άτομο έχει συνείδηση εκεί μέσα;
Με πάνω από 15-20 φορές που έχω μιλήσει όλοι λέγανε τα ίδια

Καλή ενεργποιηση στους "Παλιούς" γιατί οι "νέοι" δεν έχουν πλέον πρόβλημα

sgourak
08-05-07, 11:57
Εγώ μήλησα με 4νετ η κοπέλα που είχε υποσχεθεί να με πάρει με πήρε και είπε οτι η διαδικασία είχε κολλήσει και εκανε τις απαραίτητες διαδικασίες και θα ενεργοποιηθώ γυρω σε 20 μέρες!!!!!!!!!!
Επλίζω να γίνει έστω και τότε.

αν καταλαβα καλα το "ειχε κολλήσει" σημαίνει "το ξεχασαμε να το στειλουμε"
και οι "20 μέρες" σημαίνουν οτι "το επαναπροωθήσαμε σήμερα, οπότε θέλει 20 μέρες"

υπηρεσία αφύπνησης θέλουν.

ΑΙΣΧΟΣ

billy14
08-05-07, 12:04
Λες φίλε sgouark; Δεν μπορώ να το πιστέψω. έπερνα τηλ κάθε μέρα και ούτε ένας δεν ενδιαφέρθηκε να δεί τι γίνεται; όλοι λέγανε οτι περιμένουμε απάντηση από 19/3.
Πάλι καλά που βρέθηκε αυτή η κοπέλα μεσα στο χάος.\

Δεν το πιστεύω, ΑΙΣΧΟΣ

taicom
08-05-07, 12:28
Καλή ενεργοποίηση εύχομαι και σε σένα φίλε taicom :oneup: :oneup: :oneup:

Αν ενεργοποιηθείς ΕΣΥ θα αρχίσω να ελπίζω και ΕΓΩ..... (είσαι 2 ημέρες ΠΡΙΝ για ενεργοποίηση.... σε ποιο DSLAM είσαι ????):)



Ειμαι στο PAT (Πατησια).
Αντε δεν μπορω αλλοοοοοοοοοοοο

sgourak
08-05-07, 12:35
Λες φίλε sgouark; Δεν μπορώ να το πιστέψω. έπερνα τηλ κάθε μέρα και ούτε ένας δεν ενδιαφέρθηκε να δεί τι γίνεται; όλοι λέγανε οτι περιμένουμε απάντηση από 19/3.
Πάλι καλά που βρέθηκε αυτή η κοπέλα μεσα στο χάος.\

Δεν το πιστεύω, ΑΙΣΧΟΣ

δεν νομιζω, παντως, ο ενας υπαλληλος να βλεπει περισσοτερα και ο αλλος λιγοτερα. μονο οι προισταμενοι εχουν προσβαση σε περισσοτερες πληροφοριες. απλα της κοπελας της ξεφυγε και στο ειπε.
ετσι εμαθα κι εγω οτι το Παγκρατι δεν ηταν ετοιμο μεχρι μεσα μαρτιου ενω το status ελεγε απο την πρωτη μερα.

billy14
08-05-07, 12:43
. απλα της κοπελας της ξεφυγε και στο ειπε.
ετσι εμαθα κι εγω οτι το Παγκρατι δεν ηταν ετοιμο μεχρι μεσα μαρτιου ενω το status ελεγε απο την πρωτη μερα.

Της ξέγυγε;; δηλαδή η ενημέρωση του πελάτη έχει καταντήσει θέμα μυστικότητας για να μην αποκαλυφθεί το μπάχαλο που γίνεται εκεί μέσα.

Τι να πω..

HellV1L
08-05-07, 12:47
ε τι να πω και γω.... 200 φορες θα τα λέω???

6/2 αιτηση και ακομη αναμονη :down:

billy14
08-05-07, 12:55
Πότε ήταν η τελευταία φορά που η αίτηση στάλθηκε στον ΟΤε;

HellV1L
08-05-07, 13:08
Πότε ήταν η τελευταία φορά που η αίτηση στάλθηκε στον ΟΤε;

εμενα ρωτας?
αν ναι πηρα χθες τηλεφωνο και ρωτησα ενα παλικαρι εκει μεσα που εχουμε ξαναμιλησει και μου ειπε οτι χθες εγινε επαναπροωθηση...

ΣΕ ΛΟΓΙΚΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ολα θα πανε καλα και μεεεεεεεεεεχρι τον επομενο μηνα ελπιζω να εχω τελειωσει... φαντασου για τι διαστηματα χρονου μιλαμε... που καταντησαμε ρεεεεεεεε ???

undeadpunk
08-05-07, 13:11
Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:11/05/2007

Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:04/05/2007

Η γραμμή σας βρίσκεται στη διαδικασία κατασκευής. Εκτιμώμενη ημερομηνία ενεργοποίησης:24/04/2007

20/02/2007 Παραλαβή και καταχώρηση της αίτησης από Forthnet

20/02/2007 Αποστολή αίτησης προς ΟΤΕ


17/1/2007 Aποστολη αιτησης στην forthnet

τα ιδια χαλια κ εδω

tonydigital
08-05-07, 13:17
Της ξέγυγε;; δηλαδή η ενημέρωση του πελάτη έχει καταντήσει θέμα μυστικότητας για να μην αποκαλυφθεί το μπάχαλο που γίνεται εκεί μέσα.

Τι να πω..


Μάλλον ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΛΕΝΕ οι υπάλληλοι σε τι κατάσταση βρίσκεσαι, Ειδικά αν υπάρχει κάποιο πρόβλημα και το βλέπουν.
Τώρα αν δουν ημερομηνία ενεργοποίησης σου την λένε, γιατί να την κρύψουν… πάντως αν σας τα «μασάνε» ΥΠΑΡΧΕΙ BIG PROBLEM.

Τι να σου πούνε τώρα αν πάρεις τηλέφωνο ????? Ε Τον ΚΑΙΡΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ…

Γιατί η όλη μυστικότητα πάντως δεν το καταλαβαίνω..….:whistle:

Το Status παλι είναι η εικόνα που ΠΡΕΠΕΙ να βλέπει ο πελάτης..... δηλαδή εικονικά πράγματα όπως καταχώρηση αίτησης ενα μήνα μετά κτλπ... ενώ την άλλη μέρα που έχεις στείλει την αίτηση έχει φύγει αίτημα ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ στον ΟΤΕ για να σε ΚΛΕΙΔΩΣΟΥΝ....

Σε μένα στο STATUS λέει καταχώρηση της ΑΙΤΗΣΗΣ και ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΕ ΟΤΕ 19/4.... :rofl:

ΩΡΑΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ..... ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ.... :whistle: :whistle:

Ευτυχώς μερικές φορές η ΕΚΤΙΜΩΜΕΝΗ ημερομηνία ενεργοποίησης ισχύει... Ετσι για να ελπίζουμε......

king_by_mistake
08-05-07, 13:20
Η κάθε γραμμή στο Status των υπολογιστών της Forthnet έχει την ένδειξη Urgent δηλαδή εμπιστευτικό….



Urgent σημαίνει "επείγον". Confidential σημαίνει εμπιστευτικό.

HellV1L
08-05-07, 13:22
Εγω παντως παιδες θα καταντησω να ειμαι ο πιο παλιος απο οτι φαινεται... αν μολις χθες εκαναν επαναπροωθηση ποτε θα τελειωσει η ολη διαδικασια ΑΝ ολα πανε καλα????

No-Name
08-05-07, 13:23
Οι αιτήσεις με φορητότητα έχουν max 10 εργάσιμες

RASTAVIPER
08-05-07, 13:27
Μερικά μέλη που υφίστανται κοροϊδία είναι tonydigital, uft12, vsalap, marte, taicom, rastaviper, sgourak, Dimis32, Hellv1l,magnanΌποιος ξέχασα ας ποστάρει

Βρε θηρίο, που μας βρήκες και μας μάζεψες όλους?:)

Λοιπόν και γω με αίτηση σταλμένη από 19/1.
Ήμουν ήδη στο 1bill 768.
Η γραμμή παραμένει ISDN και έχω κανονικά DSL.Κανένα νεώτερο για το πότε θα προχωρήσει το θέμα, αν και έχω κάνει καταγγελία με ΕΕΤΤ εδώ και 1 μήνα και τους παίρνω και κάθε βδομάδα.

Έχω βαρεθεί να ασχολούμαι άλλο.Απλά κάθομαι και περιμένω.

Το status στο site τους, έχει να ενημερωθεί κοντά στο μήνα.

tonydigital
08-05-07, 13:38
Urgent σημαίνει "επείγον". Confidential σημαίνει εμπιστευτικό.

Οκ γράψε λάθος .... δεν ξέρω πως μου κόλλησε έτσι…. αλλά και πάλι δεν σου λένε αν υπάρχει πρόβλημα...

Τι μπορεί να σημαίνει επείγον σε κάτι που κρατάει 3 μήνες ΔΕΝ ΞΕΡΩ ?????

Φίλε Noname είμαι σε ΦΑΣΗ ΦΟΡΗΤΟΤΗΤΑΣ ΑΠΟ 28/2...... έκλεισα 2 μήνες !!!! (Το είδα στο PC τους δεν μου το είπανε....)
Μάλλον θα έπεσα σε multi-φορητότητα...... :)

billy14
08-05-07, 14:12
Οι αιτήσεις με φορητότητα έχουν max 10 εργάσιμες

Δέκα εργάσιμες για τη φορητότητα από τη στιγμή της αίτησης και εφόσον περάσει τη φάση αυτή πόσο χρόνο χρειάζεται η 4νετ μετά για ενεργοποίηση;;

Εμένα λογικά την επεναπροωθήσαν σήμερα και θέλω να εκτιμήσω την ημερομηνία ενεργοποίησης

vigor83
08-05-07, 15:15
ετσι εμαθα κι εγω οτι το Παγκρατι δεν ηταν ετοιμο μεχρι μεσα μαρτιου ενω το status ελεγε απο την πρωτη μερα.


Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο. Εγώ ενεργοποιήθηκα 13 Μαρτίου, αλλά αν το κέντρο δεν ήταν έτοιμο δεν θα είχαν ξεκινήσει τις διαδικασίες για τη μεταφορά μου ένα μήνα πριν.

BeholderX
08-05-07, 15:18
Μπήκα και εγώ δυστυχώς στο club των εξαπατημένων.

Απόδειξη κακής οργάνωσης και ανήθικης συμπεριφοράς προς πελάτες:
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=96191

sgourak
08-05-07, 15:53
Δεν νομίζω να ισχύει κάτι τέτοιο. Εγώ ενεργοποιήθηκα 13 Μαρτίου, αλλά αν το κέντρο δεν ήταν έτοιμο δεν θα είχαν ξεκινήσει τις διαδικασίες για τη μεταφορά μου ένα μήνα πριν.

μου το ειπε το τεχνικο τμημα, γειτονα

προφανως ησουν ο πρωτος σε αυτο το DSLAM.

πρεπει να βγαζουν στο status διαθεσιμοτητα 20-30 μερες πριν απο τοτε που υπολογιζουν οτι θα ειναι ετοιμα τα κεντρα για να μαζευουν πελατες. κι αν δεν ειναι ετοιμα ... τι να γινει ... τεχνικα προβληματα

βεβαια μπορει να βγουν και προβληματα αργοτερα. ποιος ξερει

εμας παντως δεν μας λενε τιποτα λες και δεν μας αφορα

Batigoal
08-05-07, 17:38
Αίτηση 19/1 στα γραφεία τους στην Καλλιθέα. Dslam: Πατήσια Διακοπή adsl (μετά από έντονη πίεση μου) στης 29/3. Αίτημα φορητότητας στον ΟΤΕ στης 23/4 (ξανά μετά από ατελείωτες ώρες αναμονής και έχοντας μάθει τα ονόματα των υπευθύνων απ’ έξω+ email (που φυσικά δεν απάντησαν ποτέ) + βόλτες στην Καλλιθέα). Αποτέλεσμα Αναμενόμενη Ημερομηνία ενεργοποίησης 10/5 . Παιδία κυνηγήστε τους κυρίως με e-mail και να πάτε Καλλιθέα γιατί αλλιώς δεν βλέπω να γίνεται ενεργοποίηση. Όποιος θέλει ας στείλει με pm το τηλέφωνο του να δούμε μέσο φίλου στο 134 την πορεία της αίτησης (αν φυσικά την έχει στείλει η forthnet).

nnn
09-05-07, 00:04
τρέχει να προλάβει να ποστάρει μην τυχόν και τον ενεργοποιήσουν :p
24-2 and counting.

Κάντε υπομονή,κάντε υπομονή,κάντε υπομ.........κόλλησε η βελόνα :rofl:
Γιατί έχω την εντύπωση ό,τι δεν βρίσκουν τα χαρτιά μας ?

magnan
09-05-07, 00:17
αιτηση 22/1 (isdn)
ποτε δεν εστειλαν την επαναπροωθηση ( ειχαν πει οτι εσταλη τη Μεγαλη Τεταρτη )
πληροφορια απο ΟΤΕ την προηγουμενη εβδομαδα...πως η αιτηση εκκρεμει απο 8/2 και να γινει ενεργοποιηση 20/1/2018!
αιτηση ακυρωσης 16/4 (δεν την εχουν στειλει μεχρι σημερα)

ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠ' ΑΥΤΟΥΣ!!!!!! ΟΥΣΤ!

ΥΓ ευγε billy 14 για το θρεντ,ευχομαι σε ολους καλες ενεργοποιησεις

clarco5
09-05-07, 02:40
Me 2!
Καταχώρηση αίτησης 22/1.
Ακόμα δεν υπάρχει τίποτα στο status του site...

Έλεος δηλ... πόση υπομονή ακόμα.

Θέλω να στείλω ακύρωση, αλλά ούτε να επικοινωνήσω μαζί τους δεν μπορώ τις τελευταίες μέρες.
Μήπως το έχουν ρίξει επίτηδες το CC τους γιατί βαρέθηκαν να λένε άλλα ψέματα? :whistle:

Ποια νομίζει ότι είναι τέλoσπάντων η Forthnet...
Νομίζει ότι όλα αυτά δεν θα έχουν επίδραση στο όνομά της.
Σε μένα πάντως από όλα όσα έχω τραβήξει τόσους μήνες την θεωρώ πια από τις χειρότερες εταιρίες, (κατηγορίας Teledome :down: ) Ας πάει στο καλό και της εύχομαι τα χειρότερα....

Θα αναζητήσω (όπως φαντάζομαι και πολλοί άλλοι) την τύχη μου αλλού. Χειρότερα δεν μπορεί να συναντήσω πιστεύω... :rolleyes:

unipi
09-05-07, 11:51
Κι εγώ εδώ είμαι , παιδιά !!!

Με ISDN γραμμή , αίτηση από 14/2 , διακοπή DSL από 20/3 , 3 απορρίψεις μέχρι στιγμής της φορητότητας και είδωμεν πότε ...

Διαβάστε και τη σχετική ανάλυση της "περιπέτειάς" μου στη σελ. 201 του νήματος "2play - εν αναμονή" ...

Τα λέμε σύντομα (ελπίζω) ...

king_by_mistake
09-05-07, 11:58
Έχω την εντύπωση ότι εμείς οι "παλιοί" βιώνουμε έναν ιδιότυπο ρατσισμό...
Δεν είναι δυνατόν να διαβάζω για ενεργοποιήσεις εντός 20 ημερών και σχεδόν χωρίς καμία διακοπή της τηλεφωνίας και του ιντερνετ από τη μια και από την άλλη να υποφέρω ακόμα και την ημέρα της ενεργοποίησής μου!
Το τηλέφωνό μου είναι νεκρό από εχθές το μεσημέρι, δεν έχω ούτε ADSL, και παρά το γεγονός ότι περίμενα 40 λεπτά στην αναμονή για να δηλώσω βλάβη, η ηλίθια που σήκωσε το τηλέφωνο ούτε καν το σημείωσε! Πήρα σήμερα το πρωί ξανά για να δω τι γίνεται και το χθεσινό ήταν ως μη γενόμενο!

Καλά, επικοινωνούν? Διανύω τη δεύτερη μέρα χωρίς τηλέφωνο και δεν έχω παραλάβει καν τον εξοπλισμό!

billy14
09-05-07, 12:13
Εμενα τελικά χτες επαναπροωθήσανε την αίτηση. Ενώ το κάνανε μετά από πιέσεις μου δεν θέλανε να το παραδεχτούνε και λέγανε οτι είχε κολλήσει η διαδικασία και τη ξεκολλήσαμε.
Αλλά το επιβεβαίωσα χτες το βράδυ από διαφορετικά άτομα.
ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ να όταν απορρίπτονται αιτήσεις μετά να τις ξεχνάνε για κανα μήνα+

lewton
09-05-07, 12:17
Συμπάσχω παιδιά.
Κρίμα να γίνονται τέτοιες αδικίες.

billy14
09-05-07, 12:21
Δηλαδή θα μου πάρει από τωρα 3 βδομάδες το λιγότερο απότε πάμε για ενεργοποίηση συνολικά με αναμονή 3 και 1/2 μήνες.
Οχι και άσχημα

Τελικά είμαστε περισσότεροι αποτι αρχικα΄υπολόγιζα

tidol
09-05-07, 22:26
αν καταλαβα καλα το "ειχε κολλήσει" σημαίνει "το ξεχασαμε να το στειλουμε"
και οι "20 μέρες" σημαίνουν οτι "το επαναπροωθήσαμε σήμερα, οπότε θέλει 20 μέρες"

υπηρεσία αφύπνησης θέλουν.

ΑΙΣΧΟΣ


Συνήθως σημαίνει ότι οι αιτήσεις φορητότητας απορρίπτονται από τον ΟΤΕ λόγω κάποιου λάθους: απλήρωτοι λογαριασμοί, λάθος τύπος γραμμής στην αίτηση (ISDN, PSTN) κάποιες φορές και λόγω προβλημάτων υλοποίησης στα κέντρα.;)

uft12
09-05-07, 22:55
παιδάκια εγώ εύχομαι να ενεργοποιηθώ αύριο 10/05 και να τελειώσει το μαρτύριο με dial up που βιώνω εδώ και ένα (σχεδόν) μήνα. Δεν μπορώ, δε μπορώ να περιμένω.... δε πάει άλλο ρε γαμώτο. Οι φίλοι μου με έχουν πάρει στο ψιλό και με δουλεύουν κανονικα :evil: Αντε εύχομαι σε όλους καλές ταχύτατες ενεργοποιήσεις:oneup:

gpanos
10-05-07, 00:39
Να μαι κι εγώ.
Από Χολαργό υποτίθεται ότι από 1/3 υπάρχει κάλυψη. Εγώ για να είμαι έτοιμος έκανα αίτηση από 25/2 και στην 4νετ φαίνεται από 1/3.
Ακόμη αναμονή.

marte
10-05-07, 02:30
Παιδιά εγώ εχω αφήσει απλήρωτο τον λογαριασμό του οτε ετσι ωστε να έρθει ο εκκαθαριστικός μετά την φορητότητα.Υπάρχει περίπτωση αυτό να δημιουργήσει πρόβλημα στην φορητότητα? (καθυστέρηση ή και ακύρωση?)

No-Name
10-05-07, 02:33
Ενδεχομένως να ακυρώσει ο ΟΤΕ την αίτηση φορητότητας γιαυτό και έχει λόγο να το κάνει...αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα αναφέρει λόγο απόρριψης.
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=94454&garpg=4

Δεν πάς να το πληρώσιες βρε?

marte
10-05-07, 02:39
Ενδεχομένως να ακυρώσει ο ΟΤΕ την αίτηση φορητότητας γιαυτό και έχει λόγο να το κάνει...αλλά δεν ξέρω κατα πόσο θα αναφέρει λόγο απόρριψης.
http://www.adslgr.com/forum/showthread.php?t=94454&garpg=4

Δεν πάς να το πληρώσιες βρε?

Αύριο πρωί-πρωί!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RASTAVIPER
10-05-07, 10:43
Kανένα νέο για εμάς τους καθυστερημένους?Εμένα έχουν να αλλάξουν το status στη σελίδα τους από τις 4/4 που έκανε λόγο για αίτημα προς ΟΤΕ.Από τότε κανένα νέο.
Αυτές τις μέρες πάντως βλέπω κινητικότητα με άλλους "παλιούς".

billy14
10-05-07, 11:17
Και εμένα από 14/4 που "ενεργοποιήθηκα"

billy14
16-05-07, 10:03
Παιδιά πόσοι παλιοί μείνανε ακόμα;;
Οι περισσότεροι ενεργοποιήθηκαν την προηγούμενη βδομάδα εκτός από μένα;
Υπάρχει άλλος έστω για συμπαράσταση;; Ας ποστέρει

king_by_mistake
16-05-07, 10:11
Εγώ υποτίθεται ότι ενεργοποιήθηκα στις 8/5, όμως ειμαι 9η ημέρα με εντελώς νεκρή γραμμή.
Ούτε τηλέφωνο, ούτε ADSL.
Τουλάχιστον, πριν είχα τηλέφωνο και ενα dialup...

RASTAVIPER
16-05-07, 10:40
Παιδιά πόσοι παλιοί μείνανε ακόμα;;
Οι περισσότεροι ενεργοποιήθηκαν την προηγούμενη βδομάδα εκτός από μένα;
Υπάρχει άλλος έστω για συμπαράσταση;; Ας ποστέρει

Και γω ακόμα στα ίδια.Πήρα χτες τηλ. στη Forthnet, άκουσα τα γνωστά και το κλεισα.
Σήμερα μίλησα ξανα με Υπ. Ανάπτυξης για την καταγγελία που είχα κάνει από αρχές Απρίλη.
Τελικά έχουν πολύ θράσος οι μεγάλες εταιρείες.Δεν απαντήσανε τίποτα στην ΕΕΤΤ και τους ξαναστείλανε υπενθυμιστικό για την καταγγελία πριν λίγες μέρες, αλλά βλέπω πώς το κλάσιμο πάει σύννεφο. Πάω για 4 μήνες αναμονή σε 3 μέρες.

billy14
16-05-07, 10:59
. Πάω για 4 μήνες αναμονή σε 3 μέρες.

:down: :down: :down:
Απίστευτο, καλά ήθελα να ξέρω τι σου λένε, οτι είσαι στο τελικό στάδιο;;
Μήπως πρέπει να περάσεις καμιά βόλτα από εκεί να βρείς κάποιο υπεύθυνο;

nnn
16-05-07, 21:35
Και όμως είμαι ακόμα εδώ......:band:
Από Δευτέρα και βλέπουμε :rolleyes:

@ ADSLgr.com All rights reserved.