PDA

Επιστροφή στο Forum : Wind.ενεργοποιηση ιντερνετ χωρις να θελω.



Mariobath
09-11-16, 11:29
Ειχα κανει αιτηση στη wind για ιντερνετ κ μετα απο 2 μερες εκανα διακοπη.ολα καλα μεχρι που με τηλ να μου πουνε οτι δεν εχω δικαιωμα να κανω διακοπη γιατι ετσι ειναι ο νομος.πραγματικα μονο ντροπη νιωθω για τη wind.ειμαι κατοχος κινητης wind χρονια κ αυτο δεν το περιμενα.με το ετσι θελω σημερα ενεργοποιησαν την γραμμη χωρις να δωσω προσβαση να μπουνε σπιτι.εκανα διαδικασια προς το ΕΕΤΤ κ περιμενω.

psylos
09-11-16, 14:34
Αν θυμάμαι καλά μπορείς να κάνεις ακύρωση της φορητότητας μέχρι 3 μέρες πριν την ενεργοποίηση. Πότε έγινε η ενεργοποίησή σου σε σχέση με το πότε ζήτησες την ακύρωση;

DSLaManiaC
09-11-16, 18:45
Ειχα κανει αιτηση στη wind για ιντερνετ κ μετα απο 2 μερες εκανα διακοπη.ολα καλα μεχρι που με τηλ να μου πουνε οτι δεν εχω δικαιωμα να κανω διακοπη γιατι ετσι ειναι ο νομος.πραγματικα μονο ντροπη νιωθω για τη wind.ειμαι κατοχος κινητης wind χρονια κ αυτο δεν το περιμενα.με το ετσι θελω σημερα ενεργοποιησαν την γραμμη χωρις να δωσω προσβαση να μπουνε σπιτι.εκανα διαδικασια προς το ΕΕΤΤ κ περιμενω.

Ακόμη και τώρα, αν έκανες την αίτηση online μπορείς να κάνεις υπαναχώρηση.

Mariobath
09-11-16, 21:34
Εκανα αιτηση υπαναχωρησης 3 μερες μετα απο την πρωτη αιτηση ενεργοπ.τωρα εχω ιντερνετ σπιτι χωρις να το χρησιμοποιω.κ φυσικα πολλα νευρα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.