PDA

Επιστροφή στο Forum : Που θέλετε να συναντηθούμε την επόμενη φορά στην Αθήνα?



Σελίδες : [1] 2

zouzouni
12-10-04, 15:56
Μετά την πρώτη επιτυχημένη συνάντηση των μελών του forum αυτή την χρονιά, ίσως είναι καλή ιδέα να ψηφίσουμε κι να αποφασίσουμε που θέλουμε να γίνει η επόμενη συνάντησή μας.

Θα είναι αρκετά ενδιαφέρον νομίζω να ακούσουμε τους λόγους που ο κάθε ένας/κάθε μια επιλέγει μια συγκεκριμμένη τοποθεσία.

Σημείωση : Οι επιλογές όπως θα δείτε βρίσκονται στο κέντρο της Αθήνας, λόγω της ευκολίας πρόσβασης.
(Χώρια που αποφεύγουμε κι τις πιθανές έριδες μεταξύ των διαφόρων προαστείων :mrgreen:)

zouzouni
12-10-04, 15:58
Πρώτη ψήφος από μένα κι πάει στην Πλάκα-Μοναστηράκι, τόσο λόγω προσβασιμότητας, όσο κι λόγω ιδιαίτερης αδυναμίας που έχω στην περιοχή.

kubiak
12-10-04, 15:58
(Χώρια που αποφεύγουμε κι τις πιθανές έριδες μεταξύ των διαφόρων προαστείων :mrgreen:)

μα, υπάρχουν τέτοιες έριδες;

teacake
12-10-04, 15:59
Εξάρχεια ρούλεζ.

aesir
12-10-04, 16:00
Να σκεφτούμε το τι βολεύει το σύνολο και όχι με κριτήριο που μένει πιο κοντά ο καθένας. Πιστεύω οτι για όλους τα Εξάρχεια είναι τα λιγότερο προσβάσιμα με συγκοινωνίες από αυτά στην λίστα... το Σύνταγμα και η Πλάκα/Μοναστηράκι είναι τα πιο εύκολα νομίζω.

ipo
12-10-04, 16:16
Τα Εξάρχεια απέχουν γύρω στα 7 λεπτά με τα πόδια από το σταθμό του ηλεκτρικού της Ομόνοιας. Τα ψήφισα μιας και δεν έχω πάει ποτέ για διασκέδαση στο μέρος αυτό. Μόνο τις βιτρίνες χαζεύω με τους υπολογιστές που και που στην οδό Στουρνάρη.

WAntilles
12-10-04, 16:17
Ψήφισα Πλάκα για πολλούς λόγους:

- υπάρχουν αρκετά μέρη όπου μπορούμε να τσιμπήσουμε κάτι χωρίς να δώσουμε μια περιουσία

- ανέκαθεν με γοήτευε η Πλάκα σαν μέρος

- η Ακρόπολη από πάνω θα αποτελεί έμπνευση για τον Lazar, τον GGeorgan κλπ. :mrgreen:

dantouan
12-10-04, 16:35
Εγω ειμαι μεσα οπου και να παμε.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wintech2003
12-10-04, 17:01
Και εγώ μέσα... 8)

enwsitis21
12-10-04, 17:04
Καλησπέρα στο forum,

Ψήφισα για Πλάκα-Μοναστηράκι, καλό θα είναι να κανονιστεί για Σάββατο ή Κυριακή, μιάς και πολλοί εργαζόμαστε.

WAntilles
12-10-04, 17:30
Ενωσίτη, όλοι μας εργαζόμενοι είμαστε.

Γι' αυτό καλό είναι να αποφευχθεί την Κυριακή.

Από την άλλη, μιας και θα είναι σχετικά αργά (μετά τις 21:00 τουλάχιστο), και η Παρασκευή δεν αποτελεί πρόβλημα.

wintech2003
12-10-04, 17:49
Ναι ναι. Παρασκευή...

enwsitis21
12-10-04, 17:59
Καλώς, και για Παρασκευή βράδυ είμαι μέσα...

pelasgian
12-10-04, 21:46
Εξάρχεια γιατί είναι το rebel-yell μέρος της Αθήνας :electric::. Επιπλέον, μπορούμε να πάρουμε "βρώμικο" από τον κάβουρα, έχουμε να διαλέξουμε μεταξύ 7 καφετεριών ΚΑΙ έχουμε πλατεία με παγκάκια στη μέση για να κάνουμε φασαρίες και να βρίσουμε ... τα στρουμφάκια :mrgreen: Έχει φανταστική συγκοινωνία με τρένο, μετρό ΚΑΙ λεωφορεία. Η πλάκα θησείο είναι για να πάει κανείς τη φίλη του εκεί και είναι πολύ ζόρικο να βρεις τραπέζια για 10-20 άτομα (σε αντίθεση με τα εξάρχεια.)
Επιπλέον, στο Θησείο παρκάρεις μόνο με μηχανή, σμαρτ ή μίνι (το παλιό), ενώ στα εξάρχεια καθημερινή μετά τις 21 παρκάρεις παντού.

Χώρια δε η μουσική, φαντάζεσαι να ακούς Britney "spare us" Spears (toxic) ενώ θα μπορούσες να ακούς ICE-T (body count) και Judas Priest (breaking the law) σε authentic setting (με κλούβες, ματ κλπ).

Νικαετός
12-10-04, 22:40
Μέσα όπου και αν είναι !! (προσωπικά ψήφισα εξάρχεια ,γιατί αυτό τον καιρό -από ολυμπιακούς και μετά γίνεται χαμός στην πλάκα , χώρια που βρέχει μάρμαρα και μπορεί και να πέσεις και πάνω στον Καραμανλή ,οπότε δεν λέει !)

Ελπίζω μόνο να είναι μετά τις 20.30 για να σας προλάβω. Υποθέτω πως εξακολουθεί να ισχύει η Παρασκευή , σωστά ?

NeK
13-10-04, 00:04
Για Παρασκευή είμαι μέσα. Και φυσικά εξάρχεια δεν το συζητώ!

lewton
13-10-04, 00:50
Εξάρχεια.

ipo
13-10-04, 03:41
Παιδιά εγώ θα ήθελα να συναντηθούμε σχετικά αργά, εφόσον μπορείτε, διότι την Παρασκευή, στις 17:00 το απόγευμα, γράφω το τελευταίο μάθημα των εξετάσεων αυτής της περιόδου.

Όπως άλλωστε είπε και κάποιος παραπάνω, μετά τις 21:00 βρίσκεις να παρκάρεις στα εξάρχεια, διότι έχουν κλείσει τα καταστήματα.

Πιστεύω ότι 21:00 είναι μία καλή ώρα (προσωπική εκτίμηση).

wintech2003
13-10-04, 03:45
ipo ουτως ή άλλως για μετα τις 21:00 μιλάμε πάντα :)

Εγώ έχω να έρθω και απο Χαλκίδα οπότε ίσως να έρθω κατα τις 21:30 - 22:00...

EvilHawk
13-10-04, 11:25
Εξάρχεια και εγώ!
Και αυτή την φορά θα έρθω σίγουρα, όχι όπως την προηγούμενη φορά! :wink:

NetTraptor
13-10-04, 12:14
See Ya there?

zouzouni
13-10-04, 12:50
Βρε επιμονή με τα Εξάρχεια! :lol:
Χμμμ......μήπως έχει να κάνει κι με τα μαγαζιά της περιοχής? :wink: (βλέπε Στουρνάρη)
(Κι μετά γκρινιάζετε γιατί δεν συμμετέχουν πολλές γυναίκες στο forum! :mrgreen:)
Λοιπόν.....προτείνω την άλλη φορά να αλλάξουμε ημέρα (Σάββατο) αλλά κι τοποθεσία, ώστε να έχει κάποια εναλλαγή κι ενδιαφέρον! 8)
Όλο στο ίδιο μέρος θα βρισκόμαστε?
Προσωπικά δεν θα μπορέσω ούτε αυτή την Παρασκευή να έρθω λόγω υποχρεώσεων (μέχρι μέσα Νοέμβρη γενικώς τρέχω κι δεν φτάνω :cry: )...εχμ :oops: κι γιατί δεν με "εμπνέει" η Πλατεία Εξαρχείων - υπόσχομαι ότι άμα κανονιστεί συνάντηση σε Πλάκα-Μοναστηράκι (κατά προτίμηση Σάββατο, κι γύρω στα μέσα Νοεμβρίου) θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να έρθω! :oops:
(Εννοείται ότι θα περιμένω με μέγιστο ενδιαφέρον :wink: τα σχόλια σχετικά με τα όσα συμβούν κι συζητηθούν στην επερχόμενη συνάντηση!)

teacake
13-10-04, 13:12
Προσωπικά δεν θα μπορέσω ούτε αυτή την Παρασκευή να έρθω λόγω υποχρεώσεων (μέχρι μέσα Νοέμβρη γενικώς τρέχω κι δεν φτάνω Crying or Very sad )...εχμ κι γιατί δεν με "εμπνέει" η Πλατεία Εξαρχείων - υπόσχομαι ότι άμα κανονιστεί συνάντηση σε Πλάκα-Μοναστηράκι (κατά προτίμηση Σάββατο, κι γύρω στα μέσα Νοεμβρίου) θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να έρθω!

Αυτό zouzouni λέγεται εκβιασμός :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !

cprotopapas
13-10-04, 13:33
Χμμμ...ρε παιδιά καλά και άγια τα Εξάρχεια, αλλά λέω...δεν το κάνουμε Πλάκα;

aesir
13-10-04, 13:47
Αντε ρε zouzouni, σκέτη αντροπαρέα θα είμαστε; :roll:

Πάντως και εγώ για Πλάκα ψήνομαι, για Εξάρχεια δεν την βλέπω, βολεύει και το μετρό για Μοναστηράκι...

wintech2003
13-10-04, 14:03
Σιγα πια την απόσταση απο την ομόνοια μέχρι τα εξάρχεια..

Εχουμε ξεχασει το περπάτημα μου φαίνετε...

Και ομως ειναι οτι πιο υγιεινο! (τωρα θα μου πειτε με τα καυσαερια των αυτοκινήτων... ε εχετε δίκιο.. anyway) :)

Νικαετός
13-10-04, 14:06
Κατ' αρχήν να διευκρινίσω για όσους δεν το ξέρουν ! Τα σημερινά Εξάρχεια δεν έχουν ΚΑΜΜΙΑ σχέση ,με τα "κακόφημα" εξάρχεια που γνωρίζατε ,ακούγατε οι περισσότεροι . Τώρα δύσκολα βρίσκεις μέχρι και πρεζόνια ...έχουν αλλάξει γειτονιές,άρα μη φοβόσαστε .

aesir , έως τώρα η ΄πείρα έχει δείξει πως όταν πέφτουν πολλές ιδέες τελικά δεν γίνεται τίποτα. Προτείνω λοιπόν από τώρα όσοι μπορούν και θέλουν 21.30 - 22.00 συνάντηση έξω από τον Γρηγόρη στα Εξάρχεια και μετά εξόρμηση όπου θέλουμε , ακόμα και Πλάκα ( :twisted: :twisted: ) . Να ξέρετε όμως πως εν γένει στην Πλάκα ,αν κατσουμε για φαγητό θα μας τον ψιλο (έως χοντρο) πιάσουνε . Εγώ θα έχω το αυτοκίνητό μου μαζί οπότε άλλους 4 τους μεταφέρω άνετα . (Η πρότασή μου για το σπίτι μου εξακολουθεί να ισχύει ,απλά αν βρέξει (πράγμα πολύ πιθανόν) δεν θα έχουμε που να κάτσουμε ,οπότε μάλλον μεταφέρεται για πιο καλοκαιρινές περιόδους !

Εν κατακλείδει, έκλεισε για την Παρασκευή ? (plz μη ρίχνετε άλλες ιδέες , ας βρεθούμε this time εξάρχεια και κανονίζουμε next time Πλάκα ! οκ?)

dantouan
13-10-04, 14:12
Προσωπικά δεν θα μπορέσω ούτε αυτή την Παρασκευή να έρθω λόγω υποχρεώσεων (μέχρι μέσα Νοέμβρη γενικώς τρέχω κι δεν φτάνω :cry: )...εχμ :oops: κι γιατί δεν με "εμπνέει" η Πλατεία Εξαρχείων - υπόσχομαι ότι άμα κανονιστεί συνάντηση σε Πλάκα-Μοναστηράκι (κατά προτίμηση Σάββατο, κι γύρω στα μέσα Νοεμβρίου) θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να έρθω! :oops:
(Εννοείται ότι θα περιμένω με μέγιστο ενδιαφέρον :wink: τα σχόλια σχετικά με τα όσα συμβούν κι συζητηθούν στην επερχόμενη συνάντηση!)

Καλα δεν το πιστευω :shock: :shock: :shock:
Το zouzouni ανοιξε το thread, το zouzouni εβαλε τις επιλογες την ψηφοφοριας, και τωρα μας λεει οτι δεν μπορει μεχρι τα μεσα Νοεμβριου.... :evil: :evil: :evil:

Γυναικες......τι αλλο να πω πια :evil: :evil: :evil:

Νικαετός
13-10-04, 14:35
Γυναικες......τι αλλο να πω πια


Δεν χρειάζεται να πεις κάτι άλλο Dant, φτάνει η λέξη "γυναίκες" :twisted: :twisted: :twisted:

NeK
13-10-04, 15:25
Να το βγάλω και στην πρώτη σελίδα;

pelasgian
13-10-04, 15:31
εχμ :oops: κι γιατί δεν με "εμπνέει" η Πλατεία Εξαρχείων - υπόσχομαι ότι άμα κανονιστεί συνάντηση σε Πλάκα-Μοναστηράκι (κατά προτίμηση Σάββατο, κι γύρω στα μέσα Νοεμβρίου) θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να έρθω! :oops:


Πρόσεξες ότι θα έρθει ο Κλούνεϋ και ο Μπαντέρας εκεί; :mrgreen:

WAntilles
13-10-04, 15:49
Να το βγάλω και στην πρώτη σελίδα;

Προτείνω να το βγάλεις Νεκτάριε, μπας και έχουμε αθρόα προσέλευση.

ipo
13-10-04, 16:37
aesir , έως τώρα η ΄πείρα έχει δείξει πως όταν πέφτουν πολλές ιδέες τελικά δεν γίνεται τίποτα. Προτείνω λοιπόν από τώρα όσοι μπορούν και θέλουν 21.30 - 22.00 συνάντηση έξω από τον Γρηγόρη στα Εξάρχεια και μετά εξόρμηση όπου θέλουμε , ακόμα και Πλάκα ( :twisted: :twisted: ) .Να ξέρετε όμως πως εν γένει στην Πλάκα ,αν κατσουμε για φαγητό θα μας τον ψιλο (έως χοντρο) πιάσουνε .

Εν κατακλείδει, έκλεισε για την Παρασκευή ? (plz μη ρίχνετε άλλες ιδέες , ας βρεθούμε this time εξάρχεια και κανονίζουμε next time Πλάκα ! οκ?)

Εγώ είμαι μέσα για Εξάρχεια από τις 21:00 και μετά.

zouzouni
13-10-04, 21:52
Προσωπικά δεν θα μπορέσω ούτε αυτή την Παρασκευή να έρθω λόγω υποχρεώσεων (μέχρι μέσα Νοέμβρη γενικώς τρέχω κι δεν φτάνω Crying or Very sad )...εχμ κι γιατί δεν με "εμπνέει" η Πλατεία Εξαρχείων - υπόσχομαι ότι άμα κανονιστεί συνάντηση σε Πλάκα-Μοναστηράκι (κατά προτίμηση Σάββατο, κι γύρω στα μέσα Νοεμβρίου) θα κάνω τα αδύνατα δυνατά για να έρθω!

Αυτό zouzouni λέγεται εκβιασμός :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: !

:oops:
8)

Μια γυναίκα mod έχετε σ'αυτό το forum....θα της χαλάσετε χατήρι? :oops: :mrgreen: :mrgreen:

Εκτός αυτού, εκφράζω μια ευρύτερη πλειοψηφία από όσους ψήφισαν, καθώς από τις 31 συνολικά απαντήσεις οι 21 ΔΕΝ επιλέγουν την Πλατεία Εξαρχείων! :wink:
Για να μην αναφέρω το επιχείρημα ότι "οι καλοί λογαριασμοί κάνουν τους καλούς φίλους", μιας κι θεώρησα πρέπον να ξεκαθαρίσω την δική μου θέση σχετικά με τις συναντήσεις. :oops: (Μα τι με κάνετε κι γράφω βραδυάτικα! :lol: :lol: )


Αντε ρε zouzouni, σκέτη αντροπαρέα θα είμαστε; :roll:
...
Καλά, για να μην σας αφήσω μόνους, έρμους, κι χωρίς κάποιον να σας σταματάει στα εν εξελίξη browser/os/processor wars :mrgreen: , υπόσχομαι ότι σε οποιαδήποτε συνάντηση κανονιστεί μετά ή και στα μέσα Νοεμβρίου θα σας κάνω παρέα, έτσι για να μην σας μείνει το παράπονο δηλαδή! :mrgreen:
(Μόνο που θα πρέπει να ξέρω εγκαίρως πότε θα γίνει η συνάντηση, ώστε
1) να κανονήσω την ανάλογη κούρα ομορφιάς/μανικιούρ-πεντικιούρ/κομμωτήριο/solarium/ κ.λ.π. :mrgreen: (μα πώς? έτσι απλά θα έρθω?)
και
2) να κανονήσω πώς θα μεταφέρω μαζί μου τράπουλες/κρυστάλλινη σφαίρα/ζωδιακούς χάρτες/συνταγές μαγειρικής (κι χάρισμά σας το ασήμωμα!) :mrgreen: - έτσι για να σας πω την μοίρα σας κι το ριζικό σας! :lol:
Κι, όχι! φούστα κλαρωτή κι μαντήλι στο κεφάλι δεν έχω κι ούτε πρόκειται να βάλω για να με αναγνωρίσετε! :mrgreen:


....

Καλα δεν το πιστευω :shock: :shock: :shock:
Το zouzouni ανοιξε το thread, το zouzouni εβαλε τις επιλογες την ψηφοφοριας, και τωρα μας λεει οτι δεν μπορει μεχρι τα μεσα Νοεμβριου.... :evil: :evil: :evil:

Γυναικες......τι αλλο να πω πια :evil: :evil: :evil:




Γυναικες......τι αλλο να πω πια


Δεν χρειάζεται να πεις κάτι άλλο Dant, φτάνει η λέξη "γυναίκες" :twisted: :twisted: :twisted:

Ως γυναίκα, φροντίζω για σας βρε κουτά! :wink: 8) :lol:

Με δυο λόγια......είμαι μια καλή moderator! :D

Χώρια που δεν θέλω να σας βάλω κι σε μπελάδες να τρέχετε να μου βρίσκετε δώρο μιας κι πλησιάζουν τα γενέθλιά μου! - είδατε πόσο διακριτικό, ευγενικό κι αλτρουϊστικό άτομο είμαι? :mrgreen:
(Aπό μετριοφροσύνη σήμερα ειδικά σκίζω! :mrgreen: )


...
Πρόσεξες ότι θα έρθει ο Κλούνεϋ και ο Μπαντέρας εκεί; :mrgreen:
Έχουμε συνενοηθεί με sms στα κινητά μας, γιατί θέλουν ντε κι καλά να δοκιμάσουν πατσά στο παλιό πατσατζίδικο στο Μοναστηράκι (αλλά δεν το λέω πουθενά γιατί θα σκοτωθεί η Τατιάνα με την Λαμπίρη για τα αποκλειστικά πλάνα! :mrgreen: )

Με το καλό η τρίτη συνάντηση να γίνει μέσα Νοεμβρίου, κι όπου κι να γίνει να μπορέσω να έρθω κι εγώ!

Εννοείται ότι την Παρασκευή θα πιείτε ένα ποτήρι κι για μένα! (ποιός τη χάρη σας, σας δίνω κι δικαιολογία για ένα παραπάνω ποτό! :mrgreen:

Ducklord
13-10-04, 23:03
Παίδες, με ψιλοβιάσατε...
Την Παρασκευή θα βγώ με τη γυναίκα μετά απο ένα χοντρό εργασιακό πήξιμο, και το Σάββατο έχω κλείσει με φίλους. Παίζει πάντα η πιθανότητα να καταφέρω να πείσω και τη γυναίκα (καλά ντε, "κοπέλα", ούφ) και να μας δείτε αμφότερους εκεί - μα δεν το κόβω. Κατάρα στο λαδέμπορα, και ήθελα να σας πετύχω...

Αισιοδοξώ, παίδες, αισιοδοξώ να τα κανονίσω έτσι ώστε να μπορώ να τα κάνω όλα.

Τα λέμε

Φιλικά
Παπιάρχοντας
Υ.Γ.: Μιλάτε για ΑΥΤΗ την Παρασκευή, έτσι; Διότι, αν είναι για την άλλη, είμαι μέσα με τα 1000...

WAntilles
13-10-04, 23:24
Παίδες, με ψιλοβιάσατε...

Δεν πειράζει.

Εξάλλου, το... πουπουλάτο είναι και το καλύτερο. :mrgreen:

Μακάρι να σε δούμε εκεί (όπως και όσους περισσότερους είναι δυνατό).

Όσο για το zouzouni, η πείρα 800+ χρόνων με έχει διδάξει να κάνω ουδέν σχόλιον. :mrgreen:

wintech2003
13-10-04, 23:52
Όσο για το zouzouni, η πείρα 800+ χρόνων με έχει διδάξει να κάνω ουδέν σχόλιον.


Αυτό ειναι! Εμπειρία :)

Εγώ πάντως θα ειμαι εκει! Θα πάω δουλεια πρωι αντι για βράδυ, θα σχολάσω κατα τις 18:00 και θα σας ερθω.

Εκει που είμασταν και την άλλη φορά θα είμαστε? Γιατι αν ειναι να πάμε αλλου ενημερώστε με εγκαίρως καθώς θα φύγω κατα τις 7:30 απο Χαλκίδα.

Τέλος.. θα πάμε και για κανενα φαγητό μετα? :) :) :) :)

dantouan
13-10-04, 23:55
Όσο για το zouzouni, η πείρα 800+ χρόνων με έχει διδάξει να κάνω ουδέν σχόλιον.


Πες το απλα φιλε Wan....γυναικες..... :lol: :lol: :lol:

Μονο για μια δουλεια (μαλλον για καμμια) ειναι καλες..... :evil:

kostthem
14-10-04, 00:09
Αν μιλάμε για αυτή την παρασκευή, μετά τις 20:30 μπορώ. Όχι πριν όμως. Έχει βγει παιδιά η οριστική μέρα και ώρα;


Y.Γ. Και Κυριακή να είναι πάλι μπορώ, Σάββατο μέχρι το βράδυ όχι γιατί έχει γήπεδο κάτω στο νέο τηγάνι (ωχ ωχ θα φρικάρει τώρα ο Ενωσίτης :mrgreen: ).

zouzouni
14-10-04, 00:17
Όσο για το zouzouni, η πείρα 800+ χρόνων με έχει διδάξει να κάνω ουδέν σχόλιον.


Πες το απλα φιλε Wan....γυναικες..... :lol: :lol: :lol:

Μονο για μια δουλεια (μαλλον για καμμια) ειναι καλες..... :evil:

Τς,τς,τς.... :cry:

Kακίες ανδρών!
:twisted:
:mrgreen:

chat1978
14-10-04, 14:06
Αυτή την παρασκευή ίσως να ανέβω και εγώ Αθήνα. θα ξέρω αύριο βασικά!
Πάντως κάποια στιγμή αν κανονιστεί ώρα και μέρος να ειπωθεί και να μην αλλάξει στην συνέχεια.
Επίσης καταλαβαίνω ότι κάποιοι έχετε συναντηθεί ήδη παλαιότερα. Για όσους δεν σας γνωρίζουν πως θα σας βρούν? (είχα διαβάσει τις ιστορίες για zyxel στο χέρι κτλ....) Καλύτερα να φτοιάξουμε μπλούζες με τα avatars μας. Ειδικά αυτοί με τα animated!!. Και φυσικά ο dantouan αν έρθει θα τον κυνηγάνε ένα τσούρμο γυναίκες από πίσω σε κατάσταση frenzy.

Όπως και να έχει μια σταθεροποιήση για το γεγονός καλή θα ήταν!! Και ίσως και ένας τρόπος επικοινωνίας γιατί έχουμε και ταξίδι.

dantouan
14-10-04, 14:53
Και φυσικά ο dantouan αν έρθει θα τον κυνηγάνε ένα τσούρμο γυναίκες από πίσω σε κατάσταση frenzy.



:roll: :roll: :roll:

enwsitis21
14-10-04, 23:35
Αγαπητό forum μία ερώτηση,

Βολεύει καλύτερα από Ομόνοια για να έρθω στα Εξάρχεια, ή μπορώ να κατέβω Πανεπιστήμιο μιάς και θα πάρω μετρό, και από κανένα δρόμο να το "κόψω" πιό εύκολα για Εξάρχεια;

Ευχαριστώ.

blend
14-10-04, 23:42
Αγαπητό forum μία ερώτηση,

Βολεύει καλύτερα από Ομόνοια για να έρθω στα Εξάρχεια, ή μπορώ να κατέβω Πανεπιστήμιο μιάς και θα πάρω μετρό, και από κανένα δρόμο να το "κόψω" πιό εύκολα για Εξάρχεια;

Ευχαριστώ.

Πανω κατω η ιδια αποσταση ειναι.

mavlok
15-10-04, 00:07
Τελικα που αποφασισατε? Αν ειναι κατα Εξαρχεια και ψησω και τον Psyxakia ειμαι κι εγω μεσα μαλλον.

wintech2003
15-10-04, 00:15
ΟΛΕ!

Αν ερθει και ο psyxakias συμπληρώθηκε η ομάδα! :) Θα ειμαστε ολα τα καλα παιδια :)

Αντε αντε, εξάρχεια θα είμαστε.

Να έρθετε!

enwsitis21
15-10-04, 08:28
Καλημέρα στο forum,

Ενδεχομένως να έρθω μετά τις 21:00, εάν θέλει κάποιος ας μου στείλει ένα προσωπικό μήνυμα για να ανταλλάξουμε αριθμούς τηλεφώνων, για να μήν ψάχνω άδικα.

Νικαετός
15-10-04, 11:14
Η γωνία ,έξω από του Γρηγόρη τελικά θα είναι μικρή για να μας χωρέσει !!
Μην ανησυχείς ενωσίτη , δεν θα δεις πουθενά αλλού τόσο κόσμο μαζεμένο !

Θυμάμαι στην προηγούμενη συνάντηση τον Πάπια ,με τις kingstone αγκαλιά ...τι να πω και εγώ που θα έχω ολόκληρο καινούργιο κουτί ΚΑΙ έναν ΟΛΟΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ P4 3,6 small factor pc , μαζί μου ?? :mrgreen: :mrgreen: Να δω τι θα τα κάνω ! (Πάντως αν τελικά δεν έλθω ,θα ξέρετε τον λόγο :twisted: :twisted: )

Α, αν παίζουν ψηφιακές φωτογραφικές, καλό θα είναι να πάρετε καμμία μαζί σας :wink: :wink:

Wintech , θα βρεθούμε κατευθείαν εκεί, ή θέλεις να σε πάρω από τον σταθμό ? (Στείλε ΠΜ )

wintech2003
15-10-04, 11:26
NIKOSEAGLE ανάλογα με το τι ώρα θα φυγω θα σε πάρω ενα τηλέφωνο καμια ώρα πριν για να είσαι ενήμερος. Αν όχι πάντως θα παρω συγκοινωνία και θα έρθω (no big deal :) )

Ψηφιακή θα φέρω εγώ! (να βγάλω και το 3,6 barebone... :) )

pelasgian
15-10-04, 12:29
Αγαπητό forum μία ερώτηση,

Βολεύει καλύτερα από Ομόνοια για να έρθω στα Εξάρχεια, ή μπορώ να κατέβω Πανεπιστήμιο μιάς και θα πάρω μετρό, και από κανένα δρόμο να το "κόψω" πιό εύκολα για Εξάρχεια;

Ευχαριστώ.

Πανω κατω η ιδια αποσταση ειναι.

Με την Άκρο τι ψευδώνυμο είχες;

@ ADSLgr.com All rights reserved.