PDA

Επιστροφή στο Forum : ανανεωση σταθερου wind



sakis73
23-11-16, 20:05
Καλησπερα..πρωτο μνμ εδω και θελω τη γνωμη σας...εχω double play wind ,,αυτο που τρεχει στα 22 ευρω τωρα, με το 1 γιγα και τα 120 λεπτα σε καρτοκινητο δωρο.σε ειδικη προσφορα στα 17 τελικη.. αυτο ληγει τελος δεκεμβριου και με πηραν σημερα τηλ, για ανανεωση με το ιδιο πακετο στα 21 τελικη... ειναι το καλυτερο που μπορουν να κανουν μου ειπαν απο τα κεντρικα της wind... αρκει να γινει μεχρι αυριο που ισχυει η προσφορα αυτη..λεω να περιμενω ομως μπας και κανουν κατι καλυτερο,οπως γινετε στο τελος.....τι λετε εσεις;

jaguar13
23-11-16, 20:09
Πιστεύω ότι ανανεώνεις χαλαρά στα 17 πάλι. (Το έχω κάνει μέσω φορητοτητας).

sakis73
23-11-16, 20:18
κι εγω φιλε το ιδιο νομιζω...κανουν τους δυσκολους στην αρχη, αλλα τελικα κανουν την καλυτερη τιμη παντα..θα περιμενω λιγο ...τελος δεκεμβρη ληγει

trd64
23-11-16, 21:51
Ειδικά όταν σου λένε (όλοι και όχι μόνο η wind) η προσφορά λήγει αύριο στην ουσία σου λένε περίμενε.

sakis.kom
25-11-16, 15:07
Πες τους πως σε πήραν από την VODAFONE και πως εκείνοι δέχονται με 17.
"Οπότε αν δεν μου κάνετε ανανέωση με το ίδιο ποσό, θα την κάνω για αυτούς."

iznodur
30-11-16, 11:14
Νομίζω άνετα θα πάρεις τα 17 ευρώ κανείς δεν θέλει να χάνει πελάτες

sakis73
14-12-16, 20:21
μετα απο μια αναμονη 15 ημερων με καλεσαν για προσφορα στο ιδιο πακετο με 20 ευρω,απο τη wind...και δεν γινετε κατι καλυτερο...τους απαντησα πως εχω προσφορα απο τη βονταφον στα ιδια χρηματα που δινω τωρα, στα 18, και αναμενω για καμια εβδομαδα ακομα ...

kage
20-12-16, 07:32
Αλλο τμημα ειναι αυτο που παιρνει οταν εχεις κανει αιτηση φορητοτητας προς αλλον παροχο..
Αλλα ορια εχει το καθε τμημα..
Μην περιμενεις τσαμπα κανε φορητοτητα και περιμενε...

iznodur
20-12-16, 13:45
Θα το πάρεις σίγουρα στα 17€ μην σου πω και χαμηλότερα

sakis73
22-12-16, 00:30
καλησπερα και χρονια πολλα σε ολους.....λοιπον εκανα σημερα μια ονλαιν αιτηση φορητοτητας στη νοβα,,,και αναμενω την απαντηση απο wind...ελπιζω ναχω συντομα την καλυτερη προσφορα και θα σας ενημερωσω ,,...καλες γιορτες ναχουμε

gravis
22-12-16, 22:52
Πρόσεχε μονο μην βρεθεις στην Νοβα χωρις να το καταλάβεις

bromiaris1gr
22-12-16, 23:03
Πρόσεχε μονο μην βρεθεις στην Νοβα χωρις να το καταλάβεις

Μετά θα είναι εδώ και θα γκρινιάζει ότι δεν ήθελε να αλλάξει πάροχο αλλά ο κακός πάροχος τον άλλαξε με το ζόρι κλπ κλπ…

sakis73
23-12-16, 19:48
γιατι το λετε αυτο παιδια; παιζει κατι περιεργο με τη νοβα;προς το παρον εχω κανει αιτηση ονλαιν αλλα δεν εχω στειλει τα δικαιολογητικα... απο βδομαδα..

bromiaris1gr
23-12-16, 21:10
γιατι το λετε αυτο παιδια; παιζει κατι περιεργο με τη νοβα;προς το παρον εχω κανει αιτηση ονλαιν αλλα δεν εχω στειλει τα δικαιολογητικα... απο βδομαδα..

Όχι το λέμε γιατί πολλοί σκεπτόμενοι πονηρά ίσως κάνουν αιτήσεις να αλλάξουν πάροχο για να τους πάρει ο παλιός πάροχος τηλέφωνο για να τους προτείνει μια ποιο συμφέρουσα τιμή αλλά δεν προλαβαίνουν να ακυρώσουν την μεταφορά και στο τέλος μένουν για να γκρινιάζουν ότι ο νέος κακός πάροχος τους πήρε με το ζόρι και ότι αυτοί… κλπ κλπ κλάμα… δάκρια… γκρίνια… απειλές…

kostakislarisa
23-12-16, 21:42
Αν δε στείλεις τα δικαιολογητικά δεν πάει το αίτημα στην wind ότι έκανες φορητότητα για να σου κάνουν προσφορά..

sakis73
23-12-16, 22:10
πιστευω ,επειδη τοχω ξανακανει παλιοτερα,με το που δει ο τωρινος παροχος την αιτηση φορητοτητας,καλει αμεσως για αντι προσφορα και σταματαει αμεσα η διαδικασια εφοσον την αποδεχτω..δεν ειναι σημερα να χανει πελατες καμια εταιρεια.και απο τη στιγμη που ειμαι στην wind πανω απο 10 χρονια με κινητο και σταθερο νομιζω δικαιουμαι κατι καλυτερο,...να σημειωσω πως ειμαι πολυ ικανοποιημενος.. στο συνολο υπηρεσιων

- - - Updated - - -

ναι,το ξερω αυτο,,θα τα στειλω αυτες τις μερες...και ελπιζω για το καλυτερο

kostakislarisa
23-12-16, 22:43
Δεν σταματάει η διαδικασία μόνο εσύ μπορείς να υπογράψεις ότι θες να ακυρώσεις την φορητότητα που έκανες.

@ ADSLgr.com All rights reserved.