PDA

Επιστροφή στο Forum : Vodafone πλασιέ με τακτικες HOL



Jaisonas
29-11-16, 15:39
Καλησπέρα, παροτι είμαι καινούργιος, διαβαζα το φορουμ αρκετο καιρο. Αφορμή να γραψω ειναι η επισκεψη μου απο 2 κοπελιές vodafone να με ενημερώσουνε για τις καινούργιες οπτικές vodafone! (στο ηρακλειο κρητης που οπτικες ειναι θαυμα να βρεις.)
Αποσο ξέρω η vodafone μισθώνει τις γραμες απο τον οτε, αλλα με επιβεβέωσαν οτι εχουν αγοράσει γραμμές και εχουν βάλει οπτικες στα καφαο. Επισης μου προσφεραν και fastpath σαν gamer που ειμαι (ναι το ειπαν αυτο), και οτι γενικα θα εχω αυξηση στην ταχυτητα μου.
Πολυ φιδιά η κατασταση μου φαίνεται :hmm: αλλα αν εχει καποιος αλλος διαφορετική εμπειρια ας με διαφωτίσει.

DSLaManiaC
29-11-16, 21:25
Παπαριές σου είπαν τις οποίες λένε για να πουλήσουν (αυτό πια με τις οπτικές έγινε κλισέ, πρέπει να βρουν τίποτα άλλο πχ "βάλαμε laser") αλλά αν από άποψη τιμής είναι καλύτερο και δεν έχεις δέσμευση δε βλέπω γιατί όχι.

Πάνω κάτω τα ίδια θα είσαι σε ταχύτητα.

sakis.kom
30-11-16, 20:55
Παπ..... λένε για να υπογράψεις.
Αν θες να πας Vodafone, πήγαινε, αλλά μην δίνεις σημασία σε αυτά που σου λένε.

panagis13
23-01-17, 20:55
οπως ειπαν και οι προηγουμενοι σου λενε παπ.... και αποψη μου μακρια απο βονταφον στο λεω γιατι εχω βονταφον και ειναι ολο προβληματα με τραγικη τεχνικη εξυπηρετηση (μονο snr ξερουν να αλαζουν..) και την αλαζω!! κατα πασα βεβαιοτητα θα υπογραψεις 24μηνη δεσμευση οπου και αν πας οποτε ψαξε πολυ καλα πριν καταληξεις καπου. Αν εχετε καλυψη cyta εκει θα λεγα να το δεις προς τα εκει. εχει τις καλυτερες τιμες και απο φιλους μου εχουν και adsl και vdsl ειναι πολυ ικανοποιημενοι. Επισης ειναι οι μονοι που σου λενε αν η γραμμη σου παει 50 περνεις και πληρωνεις 50αρα αλλιως περνεις 35αρα και πληρωνεις 35αρα! οι αλλοι σου λενε περνεις μεχρι 50 πληρωνεις μεχρι 50 και ο θεος μαζι σου τι θα σου φερνει! νομιζω το κανει και ο οτε αλλα ειναι αρκετα πιο ακριβα. οστοσο οπως λεει και ο λαος οτι πληρωνεις περνεις και ναι ο οτε ειναι ο πιο σταθερος απο ολους! εγω προσωπικα εχω βαρεθει τοσα χρονια την κατασταση μεχρι 24 και να μην εχω ουτε τα μισα για αυτο και εψαξα κατι που θα μου δινει αυτο που πληρωνω. ελπιζω να βοηθησα.

@ ADSLgr.com All rights reserved.