PDA

Επιστροφή στο Forum : Microsoft Office 2007 - Προβλημα



athletic
04-12-16, 15:40
Γεια σας.Εκανα Format στον υπολογιστη μου χτες.ολα καλα.Μεχρι-πριν το Format-χρησιμοποιουσα σαν κυριο μειλ,το Microsoft Office outlook 2007[περαν των αλλων 2 που εχω,gmail & yahoo].Χτες,λοιπον,ξεκινησα να κανω την εγκατασταση του microsoft outlook 2007.με βασει τις παλιες οδηγιες εγκαταστασης που εχω,εβαζα τα ιδια[κωδικους, κλπ].Στο τελος μου εβγαζε μνμ λαθους,δεν μπορουσε να συνδεθει...προσπαθησα πολλες φορες,αλλα τιποτα,ενω παλια το εφτιαχνα μια χαρα.Πρεπει,ομως,να σας πω τουτο-->Περσυ,αλλαξα παροχο,απο ΟΤΕΝΕΤ,πηγα VODAFON....Ειχα δηλαδη υποστηριξη οτενετ...Μηπως τωρα πλεον δεν μπορω να συνδεθω στους SERVER της εταιρειας,επειδη πηγα VODAFON?.....Το μειλ που προσπαθω να φτιαξω, & το οποιο το παλευω ακομα,ειναι το getrian@OTENET.GR....Μηπως πλεον το OTENET,πρεπει να αλλαχτει σε κατι με υποστηρIξη πλεον VODAFON? Λογικο το βλεπω,επειδη αυτοι της οτενετ,δεν γουσταρουν πλεον να με υποστηριζουν,αφου δεν ειμαι πελατης τους....Θα ηθελα τα φωτα σας επανω σε αυτο το προβλημα & πως να το διορθωσω...ευχαριστω πολυ.

biggeo65
05-12-16, 04:54
Ναι,από την στιγμή που άλλαξες πάροχο η διεύθυνση e-mail της ΟΤΕΝΕT δεν ισχύει πλέον.

Από την Vodafon/HOL πήρες άλλο e-mail,δες τις ρυθμίσεις. (https://statheri.vodafone.gr/support-category/rythmiseis-vodafone-home-email)
Αναφέρεται σε Outlook 2010,αλλά και στο Outlook 2007 ίδιες είναι.

Επίσης μπορείς να ρυθμίσεις και τους λογαριασμούς gmail και Υahoo
να κατεβάζουν τα e-mails στο Οutlook.

athletic
07-12-16, 01:02
Σε ευχαριστω παρα πολυ,με ενημερωσες πληρως.συγνωμη για την καθηστερημενη απαντηση μου,αλλα ειχα προβλημα με το pc.να εισαι καλα!

biggeo65
07-12-16, 13:54
Να'σαι καλά. Χαίρομαι που βοήθησα.
Εύχομαι να έλυσες τα προβλήματα με το PC.

athletic
07-12-16, 15:52
Να'σαι καλά. Χαίρομαι που βοήθησα.
Εύχομαι να έλυσες τα προβλήματα με το PC.

Ναι,τα ελυσα...Εβαλα,ηδη,τα win 10 και εχω αρχισει να εκπαιδευομαι...προηγουμενως βεβαια,επεσε & ενα ωραιο Format,& τωρα εχω δουλειες με φουντες...χαχαχα..Αντε να ξαναβαλεις τα απαραιτητα προγραμματα...updates klp...Ομως,τα win 10 ειναι πραγματι πολυ ωραια...7 χρονια τα 7αρια ειχα...αρκετα...και παλι ευχαριστω.να εισαι καλα!

biggeo65
07-12-16, 17:31
Ωραάια τα 10,αλλά ακόμη κι ενάμησι χρόνο μετά, δεν είναι λειτουργικό για να το εμπιστεύεσαι.
Γι'αυτό παραμένω στα 7. Εύχομαι να μην έχεις προβλήματα με τις αναβαθμίσεις στα 10.

@ ADSLgr.com All rights reserved.