PDA

Επιστροφή στο Forum : adsl τελος



Metallas
10-05-07, 10:36
η σύνδεση μ έχει τελείωσε αλλα ακόμα εχω γραμμή ενω εχω ζητήσει να κοπή μαζί με τον κωδικό μ τι να κάνω κ τι παίζει????αίσχος..

rho
10-05-07, 10:46
δεν είναι σαφες αυτο που γράφεις.

αν εννοεις οτι τελείωσε το συμβόλαιό σου, ζήτησες διακοπή της συνδεσης και δεν έγινε, το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να παρεις τηλεφωνο στον πάροχο σου και να ρωτήσεις.

εδω τι να σου πουμε;

Metallas
10-05-07, 11:07
έχει γίνει διακοπή του username μ αλλα ακόμα βλέπει το μοντεμ γραμμή ενώ εχω ζητήσει να κοπή κ η γραμμή

rho
10-05-07, 11:22
Ε πάρε ένα τηλεφωνο στους υπεύθυνους. Που κολλάς; Τσακωμένοι είσαστε;

Να τους εκθεσεις το ζήτημα και να σου πουν τι γίνεται. Και να τους εξηγήσεις ότι δεν σκοπεύεις να πληρώσεις τίποτε περισσότερο σε περίπτωση που δεν έκαναν διακοπή την ημέρα που έπρεπε.

RyDeR
10-05-07, 12:08
Συνήθως έτσι γίνεται. Σου κόβουν το providing και κατ'ευθείαν στέλνουν στον ΟΤΕ την αίτηση διακοπής της πρόσβασης. Τώρα στα χαρτιά είσαι "κομμένος". Πάρε μια demo σύνδεση και μπαίνε τζαμπέ.;)

Metallas
10-05-07, 12:17
ναι ομως μεχρι ποτε θα την εχω κ πιστευω να μην χρεωθώ κιόλας ........αυτο για το demo καλο ακούγετε παντως.......

RyDeR
10-05-07, 12:23
Δεν θα χρεωθείς. Σε λιγότερο απο 4 μέρες θα κοπεί και αυτό. ΜΠΕΣ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ! :p

blugosi
10-05-07, 15:16
Εμένα μου έκοψε η Οτενετ τη σύνδεση την περασμένη Δευτέρα 1η Μαίου, και η γραμμή κόπηκε χθες 9 Μαίου. Γενικά λένε ότι θέλει 5 εργάσιμες να κοπεί, οπότε τσίμπα ένα ντέμο και πορέψου.

vchristos
10-05-07, 15:42
Δεν θα χρεωθείς. Σε λιγότερο απο 4 μέρες θα κοπεί και αυτό. ΜΠΕΣ ΟΣΟ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΕΙΣ! :p

Εγώ ήμουν άτυχος 01/04 κόπηκαν οι κωδικοί και 02/04 κόπηκε η adsl:(

Metallas
16-05-07, 17:42
ελεος μ ειπε οτι demo για πελατες οτενετ δ παιζει!!!ελεος τες πα για αυτο και για αλλα πολλα θα alaxoume stratopedo.....

@ ADSLgr.com All rights reserved.