PDA

Επιστροφή στο Forum : χωρις ιντερνετ 3 βδομαδες+ θελω να διακοψω χωρις πεναλτι τι συμβαση



spacecowboy
15-12-16, 11:24
αρχες νοεμβριου εκανα αιτηση για vdsl κανοντας νεο συμβολαιο (τηλεφωνικα) 21 νοεμβριου υποτηθεται ενεργοποιηθηκε και απο τοτε δεν εχω καθολου ιντερνετ εχει ερθει τεχνικος 2 φορες εχω παρει 100 φορες στο support χθες αποφασισα οτι ουτε μπορω ουτε και ΘΕΛΩ να περιμενω αλλο ποτε θα φτιαξετε εσεις τι "βλαβη" θελω να καταγγειλω τι συμβαση που ποτε δεν ελαβα εξαλλου και να φυγω να παω αλλου! μου ζητησατε ειτε να περιμενω ποτε θα φτιαξει η βλαβη (που δεν εχετε ιδεα ποια ειναι και που οποτε θα φτιαξει σε αοριστο χρονο μπωρει σε μια μερα μπορει σε 2 μηνες) και να μου πιστωσετε της μερες που δεν εχω υπηρεσια ειτε να σας πληρωσω 200 ευρο...ντροπη σας κυριοι αν ετσι φερεστε στους πελατες σας με εκβιαστικα διλημματα (ειδικα μετα απο τοση ταλαιπωρια που μου εχετε προξενησει) με εχετε ενα μηνα κοντα τωρα ερμαιο τις ανικανοτητας σας να παρεχετε υπηρεσια (αν ηξερα οτι θα εμενα τοσες μερες χωρις ιντερνετ ποτε δεν θα τι δεχομουν τι συμβαση!) και θελω επιτελους να φυγω
περιμενω απαντηση σας οτι με αποδεσμευετε χωρις πεναλτι και 200ρια για "αερα"
ιωαννης τριανταφυλλοπουλος

Forthnet.Nova.Rep1
15-12-16, 16:10
Καλησπέρα spacecowboy,

Κατανοούμε την αναστάτωση που έχει προκύψει από τα παραπάνω, καθώς και την δυσκολία που υπάρχει στην καθημερινότητά σου.

Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου (π.χ. τον αριθμό τηλεφώνου, τον ΑΦΜ του κατόχου), για να μπορέσουμε να σε εξυπηρετήσουμε;

Γιώργος, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.