PDA

Επιστροφή στο Forum : Λήψη Πληροφοριών Νέας Σύνδεσης NOVA



jimmy956
17-12-16, 13:19
Καλημέρα σας,

Στις 8/12 06:24:44 μμ υπέβαλα μέσω της φόρμας επικοινωνίας της NOVA το πιο κάτω αίτημα λήψης πληροφοριών:

"Καλησπέρα σας, Παρακαλώ όπως με ενημερώχετε για το εάν πραγματοποιηθεί φορητότητα τηλεφωνικού αριθμού που λειτουργεί στη διεύθυνση ΧΧΧΧ και ενός άλλου που λειτουργεί στη διεύθυνση ΧΧΧΧ από τον ΟΤΕ και WIND αντίστοιχα σε εσάς (χωρίς αλλαγή χώρου λειτουργίας, απλά αλλαγή παρόχου), η σύδνεση Nova που θα ενεργοποιήσετε θα είναι POTS ή VoIP. Επιπλέον, θα ήθελα να διαβάσω τους γενικούς όρους παροχής υπηρεσιών καθώς και υπόδειγμα συμβολαίου που οι συνδρομητές τς εταιρείας σας υπογράφουν για υπηρεσία double play οπότε, εάν είναι δυνατό, στείλτε τα μου με mail. Ευχαριστω πολύ"

Στις 9/12 4:19 PM έλαβα απάντηση από τη NOVA με mail η οποία:
- Με "ενημέρωνε" οτι δεν υπάρχει αίτημα ενεργοποίησης με τα στοιχεία αυτά (προφανώς, αφού ζητώ πληροφορίες προ της αίτησης φορητότητας)
- Μου ζητούσε να ενημερώσω αν θέλω πληροφορίες σχετικά με νέα αίτηση για τις υπηρεσίες τς NOVA (!!!).
- Μου ζητούσε να αναγράψω τηλέφωνο επικοινωνίας (το οποίο είχα ήδη αναγράψει στη φόρμα επικοινωνίας).

Την ίδια μέρα (9/12) απάντησα με mail (reply στο ληφθέν μήνυμα) αναγράφοντας για άλλη μια φορά το αίτημά μου και παρέχοντας ξανά τις πληροφορίες που ζητήθηκαν.

Έκτοτε δεν έχω λάβει καμμία απάντηση.

Παρακαλώ όπως μου γνωστοποιήσετε για το αν προτίθεστε να με ενημερώσετε με mail για τα ως άνω.

Ευχαριστώ

Forthnet.Nova.Rep1
17-12-16, 19:11
Καλησπέρα jimmy956,

Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις με ένα προσωπικό μήνυμα με ένα τηλέφωνο επικοινωνίας καθώς επίσης και με την διεύθυνση του email που μας έχεις ήδη στείλει ώστε να μπορέσουμε να ελέγξουμε τι έχει συμβεί, αλλά να σε ενημερώσουμε σχετικά με τα παραπάνω;

Κώστας, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.