PDA

Επιστροφή στο Forum : Εκδοση λογαριασμου 1/17



x69pr
12-01-17, 19:26
Ακομα δεν εχουν ανεβασει το λογαριασμο στο my.cyta.gr. Ειμαι ο μονος η και αλλοι αναρωτιουνται τι γινεται? Τωρα τελευταια δε μας τα λενε καλα στη cyta... Κοβουν συνδεσεις χωρις ειδοποιηση με μυνημα εαν χρωστας, δεν ειδοποιουν οτι εχεις ληξιπροθεσμο υπολοιπο και αλλα ωραια καλα. Ποσο μπ!#!!ο το λογιστηριο τους πια?

nnn
12-01-17, 19:41
Από βδομάδα θα ανέβει, υπομονή.

x69pr
12-01-17, 19:48
Ευχαριστω!

Αμα καεις απ' το χυλο, φυσας και το γιαουρτι!

terko
13-01-17, 23:14
Εδώ και πάνω από 1,5 χρόνο παρατηρείται αυτό το χάλι με το λογιστήριο και τους λογαριασμούς που δεν εκδίδονται στην ώρα τους, θα έλεγα όμως ότι τους τελευταίους 2-3-4 μήνες έχει βελτιωθεί κάπως η κατάσταση και εκδίδονται κάπου στη μέση του μήνα, κάνα 10ήμερο νωρίτερα σε σχέση με πριν που πολλές φορές ή έκδοση έφτανε και τέλος τέλος του μήνα.

Εμένα μου έκαναν άλλο κουφό τώρα, αντί να χρεώσουν στις 30-12-2016 την πιστωτική κάρτα την χρέωσαν στις 9-1-2017, όταν μπήκα στο ebanking στις 8-1-2017 και είδα πως δεν είχαν χρεώσει ανησύχησα μήπως η ΕΤΕ μου έκοψε την πιστωτική κάρτα, επειδή μου την έχει ανανεώσει με νέα ανέπαφων συναλλαγών εδώ και 2-3 μήνες, αλλά δεν την έχω ενεργοποιήσει και χρησιμοποιώ ακόμη την παλιά.

@ ADSLgr.com All rights reserved.