PDA

Επιστροφή στο Forum : Απογοητευμενος παλιος συνδρομητης



Somnium9hgJ
21-02-17, 13:55
Καλημερα σας!

Ειμαι παλιος συνδρομητης της Forthnet/Nova (7 χρονια) στην υπηρεσια Nova2play adsl 24Μbps, Ιντερνετ και τηλεφωνο. Το συμβολαιο μου εληξε εδω και δυο μηνες.
Στις 14/02/2017 ελαβα ενα τηλεφωνο απο την Forthnet/Nova για ανανεωση του συμβολαιου μου στο ιδιο προγραμμα (Nova2play) με τιμη προσφορας στα 26 ευρω τον μηνα (δηλαδη ενα ευρω λιγοτερο απο την τιμη που μου εδωσαν απο καταστημα της Nova) Στην προσπαθεια μου για καποια καλυτερη τιμη απο τα 26 ευρω η απαντηση που ελαβα απο την υπαλληλο του τηλεφωνικου σας κεντρου ηταν οτι ουσιαστικα αυτη ειναι η προσφορα και δεν γινεται να κατεβει αλλο η τιμη των 26 ευρω.

Θεωρω οτι ειναι τουλαχιστον απογοητευτικο για να μην πω εξοργιστικο να δεχομαι τετοιου ειδους (Μη)"προσφορες" ενω ειμαι συνδρομητης της Forthnet για τοσα πολλα χρονια και
την στιγμη μαλιστα που η Forthnet/Nova προσφερη αληθινα χαμηλες προσφορες/τιμες σε αλλους. Παραδειγμα αυτη εδω (http://www.adslgr.com/forum/threads/973986-%CE%A0%CF%81%CE%BF%CF%83%CF%86%CE%BF%CF%81%CE%AC-double-play-18-9%E2%82%AC-5-%CF%8E%CF%81%CE%B5%CF%82-%CE%BA%CE%B9%CE%BD%CE%B7%CF%84%CE%AC?p=6096800#post6096800)

Πραγματικα θα ηθελα να παραμεινω στην Forthnet/Nova μια και ειμαι ικανοποιημενος στα τοσα χρονια που ειμαι συνδρομητης, ωστοσο αν δεν υπαρξει καποια καλυτερη αντιμετωπιση και προσφορα απο την Nova θα αναγκαστω να προβω σε φορητοτητα του αριθμου μου.

Θεωρησα σωστο πριν προβω σε οποιαδηποτε ενεργεια να επικοινωνησω πρωτα μαζι σας ως μια τελευταια προσπαθεια να εισακουστει το προβλημα μου,

Ευχαριστω.

Forthnet.Nova.Rep1
21-02-17, 14:03
Καλησπέρα Somnium9hgJ,

Σε ευχαριστούμε που επικοινώνησες μαζί μας καθώς και για την εμπιστοσύνη που δείχνεις στις υπηρεσίες μας.

Θα μπορούσες να μας ενημερώσεις, σε προσωπικό μήνυμα, με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου (π.χ. τον αριθμό τηλεφώνου, τον ΑΦΜ του κατόχου), για να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

Γιώργος, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.