PDA

Επιστροφή στο Forum : ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΠΑΡΟΧΟ



stavrosmp
06-03-17, 19:53
Καλησπερα σας,

Ειμαι συνδρομιτης σας 7 χρονια και πραγματικα δεν ειχα ποτε παραπονο για τις υπηρεσιες σας και γι αυτο σας ειχα προτεινει και σε γνωστους και φιλους οι οποιοι μπικαν στο δυκτιο σας.
Εδω και 1 χρονο εχω βαλει vdsl, συγκεκριμενα το πακετο μου ειναι σταθερα-υπεραστικα δωρεαν + 12 ωρες προς κινητα + 50mbps vdsl και πληρωνω καθε μηνα 35,40 € + καποια τηλεφωνα σε 5ψηφια
εις γνωση μου φυσικα και φτανω στα 38 με 40 € τον μηνα.. Επειδη και ο ΟΤΕ και η wind εχουν κατεβασει αρκετα τις τιμες για την vdsl και με εχουν ταραξει στα τηλεφωνα κανοντας μου την ιδια προσφορα
με εσας με μονη διαφορα αντι για 12 ωρες σε κινητα ειναι 10 ωρες και με τιμη 25€ τελικη!!! Οπως καταλαβενεται τα 35,40 ειναι παρα πολλα πλεον γι αυτο και καλεσα στην εξυπηρετηση σας για καποια
αντιπροσφορα αν υπαρχει..και η απαντηση ηταν 2 € λιγοτερα και τιποτα αλλο... Πιστευω οτι αυτο ειναι κοροιδια για τα χρονια που ειμαι σαν πελατης "και τυπικοτατος" στο δικτυο σας. Επισης με ενημερωσαν
οτι θα με καλουσε καποιος για κατι καλυτερο αλλα "κλασικα" δεν με εχει καλεσει κανενας και πλεον το ενδεχομενο ν αλλαξω παροχο το σκεφτομαι πολυ σοβαρα.

Forthnet.Nova.Rep1
06-03-17, 20:26
Καλησπέρα stavrosmp,

Θα ήθελες να μας ενημερώσεις σε dm με κάποιο στοιχείο της υπηρεσίας σου ώστε να μπορέσουμε να εξυπηρετήσουμε;

Γεωργία, Nova Support

@ ADSLgr.com All rights reserved.