PDA

Επιστροφή στο Forum : forthnet



spyros32
26-03-17, 15:36
καλησπερα.ημε λιγο ασχετος απο αυτα.θα ηθελα την βοηθεια καπιου.μετρισα την ταχυτιτα του ιντερνετ γιατι εχω την εντυποση οτι ηνε πολυ αργο.εχω κανει τον υπολογηστη φορματ αλαξα και καπια πραγματα αλλα παλι τα ιδια.η μερτισεις ηνε η παρακατω.ping 133 ms/downloard 14.70 mbps/upload 0.87 mbps.ηπαρχει καπιος τροπος να τις κανω πιο γρηγορες.ηνε αργεσ?ηνε καλεσ?μπορω με καπιο ρουτερ αλο να κανω δουλεια αυτο που εχω ηνε καλο?ηνε technicolor td 5136v2.ευχαριστω.

- - - Updated - - -

εχω κανει και ενα σχεδιο πωσ πανε τα καλωδια και της αποστασεισ.181691

gamsgr
27-03-17, 21:04
καλησπερα.ημε λιγο ασχετος απο αυτα.θα ηθελα την βοηθεια καπιου.μετρισα την ταχυτιτα του ιντερνετ γιατι εχω την εντυποση οτι ηνε πολυ αργο.εχω κανει τον υπολογηστη φορματ αλαξα και καπια πραγματα αλλα παλι τα ιδια.η μερτισεις ηνε η παρακατω.ping 133 ms/downloard 14.70 mbps/upload 0.87 mbps.ηπαρχει καπιος τροπος να τις κανω πιο γρηγορες.ηνε αργεσ?ηνε καλεσ?μπορω με καπιο ρουτερ αλο να κανω δουλεια αυτο που εχω ηνε καλο?ηνε technicolor td 5136v2.ευχαριστω.

- - - Updated - - -

εχω κανει και ενα σχεδιο πωσ πανε τα καλωδια και της αποστασεισ.181691

έχεις βάλει διαφορετικούς dns ; δοκίμασες κάποιες εντολές κάτι;;

έχεις καλή ταχύτητα για adsl αλλά πολλά Ping πες να σ βάλουν fathpatch,δοκίμασε να αποσυνδέσεις όλες τις συκσευές κ να αφήσεις χωρις splitter το modem

@ ADSLgr.com All rights reserved.