PDA

Επιστροφή στο Forum : Τους βαρεθηκα...



BARKOULETOS
30-03-17, 19:26
Ειμαι 5 χρονια στην Φορθνετ/Νοβα αλλα πλεον ηρθε ο καιρος να αλλες πολιτιες... Το ιντερνετ εχει πεσει σε αποδοση, η τηλεοραση μια πιανει, μια δεν πιανει (δεν φταιει η καλωδιωση ή το πιατο) ζηταω προσφορες που δινουν σε αλλους και μου λενε δεν γινεται κτλ, σημερα ηταν η σταγονα που ξεχειλισε το ποτηρι.

Υπηρχε ανεξοφλητος λογαριασμος αλλα ο νεος που περιειχε και τον παλιο ειχε ημερομηνια εξοφλησης εως 13/4, μου ηρθε μηνυμα χθες στο παλιο νουμερο οτι θα γινει φραγη, δεν το ειδα αμεσως, το ειδα σημερα το πρωι και το πληρωσα αμεσως. Γυρνωντας το απογευμα απο την δουλεια το ιντερνετ ειχε κοπει... Περνωντας τηλεφωνο να τους κραξω ειχε αυτοματοποιημενο συστημα τελος παντων μετα απο κανα δεκαλεπτο ηρθε παλι το ιντερνετ. Αφου θελουν ebill κτλ γιατι δεν στελνουν τις ειδοποιiσεις στο email ή στο myaccount? Τελως παντων ηδη εχω δεχθει προσφορες απο αλλες εταιριες και θα προχωρησω την μια περιπτωση... Η πλακα ειναι οτι ειμαι 200% βεβαιος οτι οταν δουν την φορητοτητα θα μου δωσουν την προσφορα που θελω αλλα τοτε θα ειναι πλεον αργα...

gfdimopo
07-04-17, 11:08
Να μην πιάνει η nova TV μέσω δορυφόρου μου φαίνεται κουφό.

Μάλλον το σεταρισμα στο πιάτο σου είναι χάλια και λόγω καιρικών συνθηκών δεν πιάνει! Δες στην ανίχνευση σήματος τι ποσοστά έχεις! Θα πρέπει να είσαι πάνω απο 80%. Εχω πετύχει και 98! Δεν έχει κόψει πότε ακόμα και με τουλούμια που έριχνε και είχε μαυρίσει το σύμπαν

Τώρα για το ιντερνετ είχα παρατηρήσει και εγώ κάποιες διακυμάνσεις σε ώρες αιχμής άλλα όχι κατι το τραγικό.

@ ADSLgr.com All rights reserved.