PDA

Επιστροφή στο Forum : Αναβάθμιση σε 50Mbps και ADSL_2plus



Sir_Johnny
31-03-17, 06:58
Καλημέρα, χτες μου έστειλαν μήνυμα ότι η υπηρεσία βρίσκεται στα τελευταία στάδια ελεγχου και ενεργοποίησης.
Μου στείλαν τον κωδικό εγγραφής και έκανα την εγγραφή.

Έχω συνδέσει το router ZTE ZXHN H367N και έχω κανονικά πρόσβαση στο Internet.

Το θέμα είναι σαν Modulation Type έχει ακόμα ADSL_2plus, με τα παρακάτω στοιχεία:

181877

Να πάρω την τεχνική υποστήριξη ή είναι θέμα χρόνου και θα πάει σε vdsl ;

Απ' ότι διαβασα μπορώ να αλλάξω το Modulation με κάποιους κωδικους root, σωστα ;

PEPES
31-03-17, 10:00
Περιμενε λιγο και θα γινει η μεταβαση σε vdsl.Ακομα δεν εχει ολοκληρωθει.Αν δεις οτι αργουν παρτους τηλεφωνο.

Sir_Johnny
02-04-17, 00:19
Περιμενε λιγο και θα γινει η μεταβαση σε vdsl.Ακομα δεν εχει ολοκληρωθει.Αν δεις οτι αργουν παρτους τηλεφωνο.

Τους το ανεφερα και μου ειπαν οτι θα το δηλωσουν σαν βλαβη.

Έχει κάποιος τους root κωδικούς για το ZTE ZXHN H367N ;

SV1BKN
01-08-17, 17:04
Καλημέρα, χτες μου έστειλαν μήνυμα ότι η υπηρεσία βρίσκεται στα τελευταία στάδια ελεγχου και ενεργοποίησης.
Μου στείλαν τον κωδικό εγγραφής και έκανα την εγγραφή.

Έχω συνδέσει το router ZTE ZXHN H367N και έχω κανονικά πρόσβαση στο Internet.

Το θέμα είναι σαν Modulation Type έχει ακόμα ADSL_2plus, με τα παρακάτω στοιχεία:

181877

Να πάρω την τεχνική υποστήριξη ή είναι θέμα χρόνου και θα πάει σε vdsl ;

Απ' ότι διαβασα μπορώ να αλλάξω το Modulation με κάποιους κωδικους root, σωστα ;


μπορείς να μου πεις πόσο χρόνο έκανε να σου στείλει μήνυμα στο κινητό και σε πόσες μέρες σου έστειλε το modem ? είμαι στην 16 μέρα από την αίτηση και ούτε φωνή ούτε ακρόαση.

bill2015
10-08-17, 21:52
πρέπει όταν σου στείλουν το μύνημα ότι έχει αλλάξει το πακέτο σου τότε το κοιτάς

@ ADSLgr.com All rights reserved.